Büyüleyici Deniz Manzarasıyla Orka Life 2

Orka Life 2, Kocaeli’nin en gözde bölgesi olan Başiskele’de hayata geçirildi. Kocaeli konut projeleri arasında deniz manzarasıyla ön plana çıkan yapı, kusursuz bir yaşam vadediyor. Sosyal ve keyifli bir yaşamın yeni adresi olan Orka Life 2, uygun daire fiyatları ve kolay ödeme seçenekleri ile alıcılarını bekliyor!

 

Etkileyici Bir Deniz Manzarası


 

Kocaeli’nin en gözde bölgesi olan Başiskele, tertemiz ve büyüleyici bir denize ev sahipliği yapıyor. Bu harika deniz manzarasını ise Orka Life 2, yaşam alanlarınıza taşıyor. Kocaeli’nin kuzeyinden esen lodos rüzgarlarıyla huzuru bulacağınız, tertemiz deniz havasını evinizde hissedeceğiniz, keyif dolu günler burada sizin için şekilleniyor! Dört mevsim boyunca denize karşı bir yaşam sürecek ve bu etkileyici güzelliğin her haline şahit olacaksınız. Mavinin bütün tonlarını burada keşfedecek, uyandığınız her sabaha güzel hislerle başlayacaksınız. Şehrin en güzide yerinde hayata geçirilen konut projesi, uygun fiyatları ve farklı ödeme seçenekleriyle sizleri bekliyor!

 

Orka Life 2 ile Kaliteli Bir Yaşam!


 

Çizgi üstü mimarisi ve estetik tasarımıyla Kocaeli’nin yükselen değeri olan Orka Life 2, kaliteli bir yaşamı sizler için şekillendiriyor. Aylar süren mimari tasarım planlaması sonucunda ortaya çıkan proje, ince bir işçilik ile hayata geçirildi. Her alanında kalite, her detayında huzuru yakalayabileceğiniz konut projesinde, yaşamak için çok fazla iyi nedene sahip olacaksınız! Şehrin kalbinde, ulaşım kolaylığını tadacak ve tüm ihtiyaçlarınızı tek bir noktadan karşılayabileceksiniz. Konforlu ve kaliteli bir yaşamın yeni adresi olan Orka Life 2, muhteşem körfez manzarası ve üst düzey yaşam standartlarıyla sizleri bekliyor!

 

Devasa Bir Yeşil Alan!


 

Toplamda 32.000 metrekarelik, son derece büyük bir yeşil alanı bünyesinde barındıran Orka Life 2, doğa ortamını, yaşam alanlarınıza kadar taşıyor. Uzman peyzaj mimarları tarafından hayata geçirilen konut bahçeleri ve yeşil alanlarda, huzuru ve sakinliği keşfedeceksiniz. Tertemiz çimenlerin kokusunu evinizin içinde hissedecek, çeşit çeşit bitkilerin güzelliğinde kaybolup gideceksiniz. Mavi ve yeşilin buluştuğu yer olan projede, doğa ile iç içe bir yaşam süreceksiniz. Yaşadığınız her gün huzur dolu, uyandığınız her sabah çok mutlu olacaksınız!

 

Otoparklar ile Aracınız Güvende!


 

Güven ve huzur duygusunu tamamıyla yaşayabilmeniz için Orka Life 2 projesi, her şeyi en ince ayrıntısına kadar düşünmüş. Projede yer alan özel tasarlanmış kapalı otoparklar, aracınızın güvende olmasını sağlayacak. Giriş, çıkış noktaları dahil olmak üzere birçok alanı, kapalı devre kamera sistemleri ile korunan otoparklar sayesinde içiniz rahat olacak! En olumsuz hava koşullarında dahi araçlarınız hiçbir zarar görmeyecek ve siz de beklenmedik maddi zararlar ile karşılaşmak zorunda kalmayacaksınız! Şehrin en prestijli konut projesinde daima huzurlu daima güvende hissedeceksiniz!

 

Her İhtiyacınızı Rahatça Karşılayın!


 

Kocaeli’nin en prestijli konut projesinde, her ihtiyacınız tek bir noktadan, rahatça karşılanıyor. 11 ticari ünite ve mağazaya ev sahipliği yapan konut projesi, birbirinden şık kafelere, dünya mutfağının en iyi örneklerine sahip restoranlara ve gündelik ihtiyaçlarınıza cevap verecek marketlere, ev sahipliği yapıyor. Bütün alışverişinizi bu alanlarda gerçekleştirebilirsiniz ve ihtiyacını duyduğunuz ne varsa burada kolayca elde edebilirsiniz. Konforlu bir hayatı sonuna kadar deneyimlemenizi sağlayan Orka Life 2, 11 ticari ünite ve mağaza ile hayatınıza kalite ve konforu getiriyor.

 

Geniş Daire Planları Yer Alıyor!


 

Ferah ve nezih bir yaşamı kendi içinde şekillendiren konut projesi, Kocaeli’nin en rahat, en konforlu yapısı olarak karşımıza geliyor. Birbirinden şık ve kullanışlı daire planlarına sahip projede, ideal yaşam alanlarınızı rahatlıkla oluşturabileceksiniz. 46.000 metrekarelik, geniş bir arazi üzerinde hayata geçirilen Orka Life 2, 304 konuta ev sahipliği yapıyor. Ferah ve konforlu bir yaşam süreceğiniz konutlarınızda, rahatlıkla seçim yapabileceksiniz. 2+1, 3+1 ve son olarak da 4+1 dubleks daire tipine yer verilen konut projesinde, ihtiyacınıza en uygun yaşam alanı sizlerle olacak!

 

Her Metrekarede Konforu Yaşayın!


 

Kocaeli’nin en prestijli konut projesi, metrekare ölçülerine göre değişkenlik gösteren 2+1, 3+1 ve son olarak 4+1 daire seçeneklerini sizler için sunuyor. Son derece rahat bir şekilde seçim yapabileceğiniz yaşam alanları, geniş ve kullanışlı alanlardan oluşuyor. Projedeki 2+1 daire tipleri 100 metrekarelik, ideal bir yaşam alanını sizlerin konforuna sunuyor. Bir diğer daire seçeneği olan 3+1’ler ise 196 metrekarelik geniş bir kullanım alanını sizlerle buluşturuyor, böylece bütün eşyalarınızı, evinizin her yanına rahatlıkla yerleştirebiliyorsunuz. Projedeki son daire seçeneği olan 4+1 daire tipleri ise dubleks bir kullanım sunarken 245 metrekarelik geniş ve ferah bir yaşam alanından meydana geliyor. Her metrekaresinde ince bir işçiliğin bulunduğu daire seçeneklerinde, konfor ve rahatlığı sonuna kadar deneyimleyeceksiniz. Kocaeli’nin en donanımlı konut projesi Orka Life 2 ile hayatı en kaliteli şekilde yaşayacak, şehrin merkezinde kusursuzluğu tadacaksınız!