Bartın’ın En Gözde Konut Projesi: Bedesten Evleri Kum

Bedesten Evleri Kum konut projesi, Batı Karadeniz’in en şirin ili olan Bartın’da hayata geçirildi. Her bütçe için uygun konut fiyatları sayesinde kolayca ev sahibi olabileceğiniz projede, her yaştan insan için yaşam alanları bulunuyor. Kolay ödeme seçenekleriyle Bedesten Evleri Kum, satışlarına devam ediyor!

 

Bartın’ın En Gözde Konut Projesi


 

Bedesten Evleri Kum, Bartın ilinin en gözde konut projelerinden biri olarak karşımıza geliyor. Modern mimarisi ve estetik yapısıyla bir hayli dikkat çeken konut projesi, şehrin en merkezi konumunda yükseliyor. İçerisinde yer verdiği sosyal imkan ve olanaklar sayesinde konfor dolu bir yaşam vadeden proje, uygun fiyatları ile satışlarına devam ediyor. Batı Karadeniz’in en şirin illerinden biri olan Bartın’da hayata geçirilen konut projesi, birçok anlamda öne çıkıyor. Son teknoloji konut özellikleri, yüksek yaşam standartları ve merkezi konumuyla ilgi çeken proje, konforlu bir yaşam sunmak için alıcılarını bekliyor.

 

İhtiyaçlara Uygun Oturma Seçenekleri


 

Batı Karadeniz’in en gözde konut projesi olan Bedesten Evleri Kum, yüksek donanımlı, ferah yaşam alanlarıyla bütün ihtiyaçlarınıza cevap veriyor. Geniş oturma seçenekleri sayesinde ideal yaşam alanlarınızı rahatlıkla seçebileceğiniz proje, konforlu bir hayat vadediyor. Farklı metrekare ölçülerine göre değişkenlik gösteren dairelerin tümü birinci sınıf malzemelerle donatılmış. İki çeşit daire konseptiyle Bedesten Evleri Kum, size en uygun daireyi bulmanıza oldukça yardımcı oluyor. 31 adet konuta ev sahipliği yapan proje, toplamda 2.100 metrekarelik bir alandan meydana geliyor. İki çeşit konut konseptini bünyesinde bulunduran konut projesi 2+1 ve 3+1 daire seçeneklerinden meydana geliyor.

 

İdeal Yaşam Alanlarınızı Kendiniz Oluşturun!


 

Yüksek yaşam standartlarıyla, her metrekaresinde konforu keşfedeceğiniz konut dairelerinde, kullanışlı ve ferah alanlar sizinle olacak. Son derece geniş daire planlarına yer verilen konut projesinde 2+1 ve 3+1 daire seçenekleri yer alıyor. Projedeki 2+1 daire tipleri 88 metrekareden meydana geliyor ve oldukça kullanışlı bir alanı sizlerin konforuna sunuyor. Bir diğer kullanım alanı olan 3+1 daire seçenekleri ise 115 metrekarelik, son derece geniş ve ferah bir yaşam alanı sunuyor. Geniş daire planları sayesinde ideal yaşam alanlarınızı kolayca oluşturabileceğiniz projede, seçim yaparken asla zorlanmayacaksınız. Çekirdek ve geniş ailelere özel yaşam alanları sunan projenin her detayında kaliteyi, her alanında konforu keşfedeceksiniz.

 

Hayatı Merkezde Yaşama Fırsatı!


 

Şehrin en çok yatırım alan bölgesinde hayata geçirilen Bedesten Evleri Kum, merkezi lokasyonu sayesinde yaşamınızı tamamıyla kolay bir hale getiriyor. Birçok alana yakın bir lokasyonda bulunan konut projesi, gündelik yaşantınızda birçok işinizi kolay yoldan halletmenize olanak tanıyor. Toplu ulaşım araçlarına yürüme mesafesinde bulunan proje, şehir içi ulaşımınızı tamamıyla kolaylaştırırken konforlu bir yolculuk yapmanızı sağlıyor. Aynı zamanda hastane, bankalar, cami, çevre okullar ve diğer kamusal alanlarını da çevresinde bulunduran Bedesten Evleri Kum, gündelik yaşamda ihtiyacını duyduğunuz her şeye kolay yoldan ulaşmanızı sağlıyor. Yaşamınızın her anına kaliteyi ve konforu getiren konut projesi, şehrin en merkezi bölgesinde sizleri bekliyor! Prestijli bir yaşamın yeni adresi Bedesten Evleri Kum, cazip fiyatları ve uygun ödeme seçenekleriyle satışlarına devam ediyor!

 

Denize Dakikalar İçinde Ulaşın!


 

Bedesten Evleri, konutunuzdan yürüyerek dakikalar içinde ulaşmanızı sağlıyor. Şehrin en güzel plajlarında, dört dörtlük bir tatil yapmak artık çok kolay olacak! Benzersiz güzellikteki plajlara dakikalar içinde ulaşabilir, yaşamınızı denizle iç içe geçirebilirsiniz. Karadeniz’in eşsiz kuzey rüzgarları, her sabah konutunuzun penceresinden içeri girecek ve siz güne huzur dolu başlayabileceksiniz! Çünkü Bedesten Evleri projesinde tüm pencereleriniz denize açılacak! Mavinin her tonunu keşfedebileceğiniz proje sayesinde çocuklarınız da denizi tanıyarak büyüyecek ve çok özel bir şekilde yetişecekler. Bedesten Evleri Kum, hayal ettiğiniz yaşamı sizlere sunuyor. Konfor ve güzelliklerle dolu bir ev hayatının kapıları, sizler için Bartın’da sonuna kadar açılıyor!