Asude Vadi Konut Projesi Yalova’nın Yeni Değeri!

Asude Vadi konut projesi, şehrin en değerli bölgesinde yükseliyor! Satılık daire fiyatları ile dikkat çeken yapı, Yalova konut projeleri arasında farkını net bir şekilde yansıtıyor! Lüks ve modern yapısı ile kusursuz bir yaşam sunan proje, merkezde sizleri bekliyor!


Asude Vadi ile Prestij Dolu Bir Deneyim!Yalova konut projeleri arasında yıldız gibi parlayan Asude Vadi projesi, şehrin en canlı bölgesinde hayata geçirildi. Şehrin en lüks konut projeleri arasında yerini alan yapı, çevresine uyumlu yapısı ve yüksek yaşam standartları ile yaşamınıza değer katmak için yükseliyor!

Cazip satılık daire fiyatları ile rahat bir şekilde konut sahibi olmanızı sağlayan proje, farklı ödeme seçenekleriyle de bütçenizi hiç yormuyor. Aynı zamanda taksitlendirme seçenekleri sayesinde rahat bir ödeme planı oluşturan proje, banka kredileri için de uygunluk taşıyor!

Yalova’nın en merkezi bölgesinde yükselen yapı, kira öder gibi konut sahibi olmanızı sağlıyor! Şehrin en prestijli konut projesinde, modern ve seçkin bir yaşam, cazip konut fiyatları ile sizler için şekil alıyor!


Asude Vadi ile Şehir İçi Ulaşımlar Çok Konforlu!Yalova’nın en çok yatırım alan bölgesinde hayata geçirilen konut projesi, şehrin her noktasına kolayca erişim sağlamanıza imkan tanıyor. Toplu ulaşım araçlarına yürüyerek ulaşım sağlamanıza olanak tanıyan konut projesi, şehir içi yolculuklarınızın konforunu arttırıyor!

Toplu ulaşım seçeneklerine dakikalar içinde ulaşmanızı sağlayan konut projesi, şehir içindeki tüm yolculuklarınızı kolay bir hale getiriyor! Aynı zamanda Yalova’nın tüm bağlantı yollarına da yakın olan konut projesi, konfor dolu bir seyahat fırsatı yaratıyor! Şehrin en merkezi bölgesinde, eşsiz bir konut deneyimi sizler için yükseliyor!


Hem Eğlenin Hem Sporun Tadını Çıkarın!Yalova’nın en donanımlı konut projesi Asude Vadi bünyesinde bulundurduğu spor alanları sayesinde hem eğlenmenizi hem de düzenli olarak spor yapmanıza imkan sağlıyor. Konut projesinin içinde bulunan basketbol sahası ve fitness alanları ile spor yapmanın keyfine varacaksınız.  Her yaştan kişi için uygun olan spor alanları, düzenli bir şekilde spor yapmanızı sağlarken sosyal bir yaşamın da içinde yer almanızı sağlıyor.

Günün herhangi bir dilimin sporunuzu yapacağınız, 7/24 hizmet veren spor alanları, hem sosyal bir hayatın merkezinde olmanızı sağlayacak hem de düzenli bir şekilde spor yapmanıza olanak sağlayacak. Yalova’nın en kaliteli konut projesinde, sağlıklı bir yaşama adım atabileceksiniz! Şehrin en donanımlı yapısında, her anınızın konfor ve prestijli olacak!


Alışveriş Alanları Yanı Başınızda Yer Alıyor!Yalova’nın en merkezi yerleşim bölgesinde yükselen Asude Vadi konut projesi, günlük yaşamda ihtiyacını duyduğunuz her şeye, son derece kolay bir şekilde erişmenizi sağlıyor. Teknolojiden, giyim mağazalarına, gıdadan, kozmetiğe kadar bütün ihtiyaçlarınız için cevap olacak alışveriş alanları, evinizin yanı başında bulunuyor!

Gündelik yaşamdaki alışveriş ihtiyaçlarınızın tümünü tamamen pratik bir şekilde halledeceğiniz konut projesi sayesinde yaşamınıza konfor duygusu hakim olacak! Birçok alışveriş alanına çevresinde yer veren konut projesi aynı zamanda sosyal yaşamın da içinde yer almanızı sağlıyor! Kafe ve restoran alanlarına da dakikalar içinde ulaşacağınız proje sayesinde her anınız değerli olacak!


Asude Vadi Projesi ile Ferahlığı Hissedin!Yalova’nın en prestijli konut projesi Asude Vadi, geniş ve ferah tasarlanmış daireleri ile konfor dolu bir konut deneyimi vadediyor! Toplamda 55.000 metrekarelik geniş bir alanın üzerinde hayata geçirilen konut projesi, 392 adet konut dairesi ile hayatınıza artı bir değer taşıyor. İnce bir işçilik ile donatılan konut daire alanlarının tümünde prestiji ve derin bir kalite keşfedeceksiniz.

1+1, 2+1, 3+1 ve son olarak da 4+1 daire tiplerine ev sahipliği yapan konut projesi, toplamda 4 farklı konseptte karşınıza çıkıyor! Farklı metrekare ölçüleri ile ferah ve rahat bir yaşam tarzı vadeden yapı, her metrekarede konforlu bir alan sunuyor! 70 metrekare ile 204 metrekare arasında değişim gösteren konut alanları, rahatça daire seçimi yapmanızı sağlıyor!


Satılık Daire Fiyatları Oldukça Dikkat Çekiyor!Son derece geniş ve kullanışlı daire tasarımlarını bünyesinde bulunduran konut projesi, satılık daire fiyatları ile de bir hayli dikkat çekiyor! Banka kredisi ve taksitlendirme seçeneklerine yer verilen proje, kolay bir şekilde konut sahibi olabileceksiniz! Şehrin en değerli yapısında, yaşamı merkezde keşfedeceksiniz!

İdeal yaşam alanlarını kolay bir şekilde kurgulayacağınız konut projesinde, her metrekarede prestiji ve konforu sonuna kadar yaşayacaksınız. Her bütçeye uygun konut daire fiyatları ile kira öder gibi ev sahibi olabileceğiniz projede, her anınız kıymetli ve değerli olacak!