Apistway Konut Projesi Yenimahalle’de Yükseliyor!

Apistway projesi, Yenimahalle bölgesinde hayata geçirildi! Ankara konut projeleri arasında satılık daire fiyatları ile ön plana çıkan yapı, hemen teslim olarak satışlarına devam ediyor! Şehrin en özel bölgesinde yükselen konut projesi seçkin bir yaşam kurguluyor!

 

Ankara’nın Yükselen Değeri: Apistway Konut Projesi!


 

Ankara’nın en iddialı konut projesi olan Apistway, şehrin doğal yapısı ve çevresi ile uyumlu bir şekilde hayata geçirildi. Çizgi üstü mimarisi ile herkesin ilgi odağında yer alan yapı, satılık daire fiyatları ile oldukça dikkat çekiyor! Şehrin en değerli bölgesinde kusursuz bir deneyim Apistway projesi ile şekilleniyor!

Her bütçe için uygun, satılık daire fiyatları ve ödeme seçenekleri ile kolayca ev sahibi olabilir, aynı şekilde Ankara’da muhteşem bir yatırım fırsatını da yakalayabilirsiniz! Şehrin en iddialı konut projesinde, eşsiz bir konut deneyimi sizlerle olacak!

İleri teknoloji konut özellikleri ve seçkin konut standartları ile benzersiz bir konut projesi olan Apistway, bir evden çok daha fazlasını sunuyor! Ankara’nın en değerli yerleşim bölgesi Yenimahalle’de hayata geçirilen proje, lüks ve seçkin bir yaşamı sizler için kurguluyor!

 

Rahat ve Konforlu Bir Yaşam Apistway ile Şekil Alıyor!


 

Apistway konut projesi bünyesinde yer verdiği geniş daire tasarımları sayesinde ideal yaşam alanlarınızı rahatlıkla oluşturmanızı sağlıyor. Her metrekaresi detaylı bir şekilde dizayn edilen daire seçenekleri, konforlu ve rahat bir yaşam ortamı vadediyor! Geniş metrekare ölçüleri sayesinde kullanışlı bir alanı sizlerin konforuna sunan proje, şehrin merkezinde yükseliyor!

Toplamda iki farklı konsepte sahip daire seçeneklerinde ihtiyaçlarınız için en uygun olanı rahatça seçebileceksiniz! 23.500 metrekarelik büyük bir arazi üzerinde hayata geçirilen konut projesi, 167 adet daireye de bünyesinde yer veriyor. Şehrin en özel bölgesinde yükselen konut projesi, seçkin bir yaşam kurguluyor!

Metrekare ölçülerine göre değişiklikler gösteren konut dairelerinin tümü ferah ve geniş bir kullanım alanı sunuyor! İhtiyaçlarınız için en uygun yaşam alanını kolaylıkla oluşturabileceğiniz konut projesinde, yaşamınızın her anı zenginleşecek!

 

Alışveriş Mağazaları Hemen Yanı Başınızda Yer Alıyor!


 

Ankara’nın en iddialı konut projesi Apistway, merkezi konumu sayesinde gündelik hayatınızın tamamıyla konfor dolu bir hale getiriyor. Şehrin en geniş alışveriş mağazalarına çevresinde yer veren konut projesi, ihtiyaç duyduğunuz her şeye oldukça kolay bir şekilde ulaşmanızı sağlıyor!

Sosyal yaşamı en verimliği şekilde yaşamanızı sağlayacak restoran ve kafelere yürüme mesafesinde yer alan konut projesi, sevdiklerinizle birlikte çok keyifli vakitler geçirmenizi sağlıyor! Ankara’nın en değerli, en özel bölgesi Yenimahalle’de hayata geçirilen konut projesi, yaşamınızın her anına artı bir değer ekliyor!

 

Apistway Şehrin En Değerli Bölgesinde Yükseliyor!


 

Şehrin en merkezi bölgesinde hayata geçirilen proje, şehir içi seyahatleriniz tümünü rahat bir hale getiriyor! Dakikalar içinde toplu ulaşım araçlarına erişim sağlayabileceğiniz konut projesinde şehrin her noktasına son derece kolay bir şekilde ulaşabileceksiniz! Ankara’nın tam kalbinde, eşsiz bir yaşamın içinde yer alacaksınız!

Otobüs ve minibüslere yürüme mesafesinde yer alan konut projesi, şehrin her yerine rahat bir şekilde erişim sağlayabilecek, yolculuklarınızın tümünü konforlu bir şekilde gerçekleştirebileceksiniz! Şehrin en merkezi lokasyonu Yenimahalle’de hayata geçirilen konut projesi, yaşamınızın her anına zenginlik katıyor!

 

Her İhtiyaca Uygun Oturma Seçenekleri!


 

Ankara’nın en donanımlı konut projesi Apistway, geniş ve ferah bir şekilde dizayn edilmiş daireleri ile huzur dolu bir konut deneyimi sunuyor! Toplamda 23.500 metrekarelik geniş bir alanın üzerinde hayata geçirilen konut projesi, 167 adet konut dairesini de bünyesinde ağırlıyor. Detaylı bir işçilik ile donatılan konut daire tasarımlarının prestiji ve kaliteyi sonuna kadar yansıtıyor.

1+1 ve 2,5+1 daire tiplerine ev sahipliği yapan konut projesi, toplamda iki farklı şekilde karşınıza geliyor! Değişiklik gösteren metrekare ölçüleriyle ferah ve konfor dolu bir yaşam tarzı sunan yapı, her metrekaresinde şıklığını ve seçkinliğini yansıtıyor! Ankara konut projeleri arasında bir yıldız gibi parlayan, şehrin en iddialı yapısı Apistway ile kusursuz bir yaşam sizleri bekliyor!