Akkent 6 Ankara’da Lüks Bir Yaşam Sunuyor!

Akkent 6 projesi, Batıkent bölgesinde hayata geçirildi! Ankara konut projeleri arasında yerini alan yapı, satılık daire fiyatları ile bir hayli dikkat çekiyor! Şehrin en özel yaşam bölgesinde yükselen konut projesi, eşi benzeri olmayan bir yaşamı sizler için kurguluyor!

 

Akkent 6 Projesi ile Konforlu Bir Deneyim!


 

Farklı metrekare ölçülerine göre değişkenlik gösteren daire tasarımları, bütün ihtiyaçlara cevap sağlayan daire seçeneklerini sizler için kurguluyor. İdeal yaşam alanlarınızı son derece rahat bir şekilde seçebileceğiniz konut projesinde, konfor dolu bir konut deneyimi sizleri bekliyor!

Toplamda 316 adet konut dairesine ev sahipli yapan proje, home office özelliğini de sizler için sunuyor! 113 adet ticari ünite ve mağazayı da kendi bünyesinde ağırlayan Akkent 6 projesi, sosyal yaşamı da en verimli şekilde yaşamanızı sağlıyor!

 

Modern Bir Yaşam Ankara’nın Merkezinde Yükseliyor!


 

Modern tasarımı ve çizgi üstü mimarisi ile Ankara’nın bütün çehresine değer katan Akkent 6 konut projesi, yüksek yaşam standartları ile eşsiz bir konut deneyimi vadediyor! Her detayında prestiji ve konforu tadacağınız konut projesinde modern bir yaşamın tam kalbinde yer alacaksınız!

Kullanışlı sayesinde ideal yaşam alanlarınızı son derece kolay bir şekilde seçebilecek, her bütçe için uygun, satılık daire fiyatları ile kolayca ev sahibi olabileceksiniz! Ferah ve konfor dolu bir yaşam kurgulayan konut projesi, Ankara’nın en özel bölgesi Batıkent’te sizler için yükseliyor!

 

Alışveriş Keyfinizi İkiye Katlayacak Proje!


 

Akkent 6 konut projesi, şehrin en özel yerleşim bölgesi Batıkent’te hayata geçirildi. Oldukça kapsamlı alışveriş alanlarını bünyesinde bulunduran proje, günlük hayatta bütün ihtiyaçlarınızı rahat bir şekilde karşılamanızı sağlıyor. Dakikalar içinde ulaşım sağlayabileceğiniz alışveriş alanları ile hayatınızın her anı kolay bir hale geliyor.

Toplamda 113 adet ticari ünite ve mağazaya ev sahipliği yapan konut projesi, kozmetikten, gıdaya, teknolojik ürünlerden, şarküteriye kadar birçok ürünü kolay bir şekilde erişebileceksiniz!

Şehrin en özel bölgesi Batıkent’te hayata geçirilen konut projesi, lüks ve seçkin bir yaşamı sizler için kurguluyor! Ferah bir yaşama adım atacağınız projede hayatınızın her anında farklı bir heyecanı keşfedebileceksiniz!

 

Ankara’nın En Donanımlı Projesi: Akkent 6


 

Ankara’nın en değerli bölgesi Batıkkent’te yükselen konut projesi, eşsiz bir konut deneyimi sunuyor! Çağın ötesinde konut malzemeleriyle donatılmış olan proje; estetik dizaynı, özel olarak tasarlanmış peyzaj alanları ve sosyal yaşam donatıları ile kusursuz bir deneyim sunuyor!

Aynı zamanda her bütçeye uygun, satılık daire fiyatları ile kolayca ev sahibi olmanızı sağlayan konut projesi, banka kredisi uygunluğu ile de bütçenize özel ödeme planı yapmanıza olanak sağlıyor! Şehrin en özel bölgesinde, çok özel bir yaşam sizler için şekil alıyor!

 

Akkent 6 ile Doğanın Kusursuzluğunu Keşfedin!


 

Akkent 6 konut projesi, Ankara’nın en değerli bölgesi Batıkent’te hayata geçirildi. Sizler için sunmuş olduğu ayrıcalıklarının yanı sıra etkileyici bir doğa ortamını sizlere sunan proje, yaşamınıza ferahlığı getiriyor. Seçkin bir konut deneyimi vadeden proje, yaşamınızın her anına artı bir değer katıyor!

Tamamıyla özel bir şekilde dizayn edilmiş olan peyzaj alanlarında, temiz bir nefes alacak, eşsiz bir konut deneyiminin ayrıcalığını yaşayacaksınız! Modern bir yaşamın öncüsü olan konut projesi, sizlere doğal yaşamın, ayrıcalıklı dünyasının kapılarını ardına kadar açıyor!

 

Şehrin Her Noktasına Rahatça Erişin!


 

Akkent 6 konut projesi, Ankara’nın en özel bölgesi Batıkent’te yükseliyor! Benzersiz konumunun sunmuş olduğu en büyük ayrıcalık ise şehrin her noktasına rahat bir şekilde ulaşım olanağı tanıması.

Şehrin her noktasına kolayca erişim sağlayabileceğiniz proje sayesinde ulaşım sorununuz tamamen ortadan kalkıyor. Toplu ulaşım seçeneklerine yürüyerek, dakikalar içinde erişim sağlayabileceksiniz!

Şehir içindeki bütün seyahatlerinizi oldukça kolay bir hale getiren konut projesi, konforlu bir seyahat imkanı vadediyor! Aynı zamanda şehrin tüm bağlantı yollarına da dakikalar içinde ulaşmanıza imkan sağlayan lokasyonu, Akkent 6 projesini, şehrin en değerli yapısı haline getiriyor!