Manzara Sarıyer

Manzara Sarıyer, İstanbul’un en yeşil, en temiz ve en değerli semtlerinden birinde, Sarıyer’de hayata geçiriliyor. Kentin karmaşasından uzak, sakin ve huzurlu bir yaşam isteyenler için özel olarak tasarlandı...

Hemen İncele

Proje Arayın

Farklı Projeler Keşfetmek İster misin?

BAB İstanbul

Hem Yaşam Hem Yatırım İsteyenlerin Tercihi...
BAB İstanbul, tarihi surların yanı başında, İstanbul’un Batı’ya açılan kapısı Belgradkapı’ da inşa ediliyor. Zeytinburnu; surları, tarihi yapısı ve yerel değerleri ile projeye benzersiz bir ayrıcalık ve prestij kazandırıyor.

Hemen İncele

Bodrumin

Bodrumin düşlediğiniz hayatı sizlere sunuyor… Bodrum’un en çekici lokasyonlarından Yahşi’de inşa edilen proje ile yeşile ve maviye doyacaksınız!

Hemen İncele

Japon Konutları

Anadolu Yakası’nın İlk ve Tek Sismik İzolatörlü Konut Projesi! Japon Konutları, bakanlık onaylı olan deprem izolatörlü bir konut projesi. Sancaktepe’de hayata geçiyor ve sakinleri için deprem korkusunu geride bıraktıkları, güvenli ve modern bir yaşam sunuyor.

Hemen İncele

Projeskop Global

Yurt dışında gayrimenkul yatırımı yapmak ister misiniz? 250.000€’dan başlayan fiyatlarla gayrimenkul yatırımınızı yapın, Golden Visa’nın sunduğu imkanlardan ailenizle birlikte yararlanmaya başlayın!

Hemen İncele

Projelerle Yenilikçi Adım: Online Görüşme İmkanı

Yeni bir konut projesine yatırım yaparak hayalinizdeki evi bulmak ister misiniz? Bunu yaparken zamandan tasarruf etmek mümkün. Projeskop ayrıcalığı sayesinde projelerle online olarak görüşebilir, satış ofisine geçmeden önce aklınızdaki tüm soruları yanıtlayıp emin bir şekilde projeyi ziyaret edebilirsiniz.

Hemen İncele

İstanbul Avrupa Yakası Konut Projeleri

İstanbul Avrupa Yakası Konut Projeleri
Westside İstanbul

Westside İstanbul, İstanbul konut projeleri arasında yerini aldı. Projenin bünyesinde yer ...

İstanbul Firuze Konakları Göl Manzaralı
3S Firuze Konakları

3S Firuze Konakları, Avcılar'da yatırımcıları ile buluşmaya hazırlanıyor. İstanbul konut p...

Palm Marin İstanbul Deniz Manzaralı
Palm Marin

Palm Marin, Mutlu İnşaat tarafından geliştirilen konut projesidir. Beylikdüzü konut projel...

Residence Inn Deluxia

Residence Inn Deluxia, Bahçeşehir konut projeleri arasında yerini alıyor. 164 konut seçene...

Prime İstanbul

Prime İstanbul, Türkiye’nin güçlü kuruluşları arasında yer alan Saraylı Grup ve Eren Holdi...

Kordon İstanbul Göl Manzaralı
Kordon İstanbul

Kordon İstanbul, bünyesinde 559 konut ve 55 mağaza barındırıyor. Kordon konutlarında 1+0’d...

Mevsim İstanbul

Mevsim İstanbul, İstanbul Avrupa Yakası konut projeleri arasında Kağıthane'de hayat geçiri...

Benesta Beyoğlu

Benesta Beyoğlu konut projesi İstanbul Avrupa Yakası’nda bulunan Beyoğlu’nda 7.000 metreka...İstanbul Avrupa Yakası konut projeleri arasında şehrin enerji dolu atmosferini ve bölgenin sahip olduğu dinamik havayı bütünüyle hem iç hem dış yapısına yansıtacak sayısız yapı bulunmaktadır.


İstanbul konut projeleri arasında hızla gelişen bölgeleri ile değerlenen Avrupa Yakası’nda yaşamak için birçok sebebiniz bulunuyor. İstanbul Avrupa Yakası konut projeleri, İstanbul’da yaşadığınızı hissedeceğiniz çok özel ayrıcalıklara sahip konut projeleri ile konut yatırımcılarını beklentilerinin ötesine taşıyor.


İstanbul konut projeleri arasında tercih yaparken Avrupa Yakası’nda taleplerinize karşılık veren bir konut projesi mutlaka bulacaksınız. İdeal konutu çok uzakta aramayın!


İstanbul Avrupa Yakası konut alternatifleri arasında taleplerinize en uygun seçeneği bulmakta zorlanmayacaksınız! Projeskop ücretsiz gayrimenkul danışmanlık platformu üzerinden İstanbul Avrupa Yakası konut projelerine ait en güncel fiyatlar, ödeme seçenekleri, kat planları, daire seçenekleri, cazip teklifler, indirim kodları ve daha birçok ayrıntıya ve teklife ulaşma imkanından yararlanacaksınız.


Projeskop ücretsiz gayrimenkul danışmanlığından faydalanın, İstanbul Avrupa Yakası konut seçenekleri arasından beklentilerinize ve standartlarınıza en uygun seçenekleri belirlerken vakit kaybetmeyin…


Şehrin merkezine mi yakın olmayı tercih ediyorsunuz? İşyerinize en yakın lokasyonu mu arıyorsunuz? İstanbul Avrupa Yakası’nda yaşamak için tercih edeceğiniz konumu belirtin.


Şehrin merkezinden uzakta uygun fiyatlı lüks bir villa mı? İstanbul Avrupa Yakası’nın enerjisini evinizde hissedeceğiniz şehir apartmanı mı? Standartlarınızı ve beklentilerinizi aktarın.


Bütçeniz kısıtlı mı? Sermayenizi güvenle yatırmak ve geri dönüş garantisine sahip olmak mı istiyorsunuz? Lüks ve ışıltılı bir yaşam mı hayallerinizi süslüyor? İstanbul Avrupa Yakası konut seçenekleri arasında tüm bu beklentilerinizi karşılayacak yüzlerce seçenek bulunuyor.


İstanbul Avrupa Yakası konut projeleri arasından taleplerinizi ve beklentilerinizi karşılayacak ideal konutu bulmak çok kolay! Projeskop’un ücretsiz gayrimenkul danışmanlığı hizmetinden faydalanarak, yeni geliştirilen konut projeleri hakkında tüm ayrıntılara kolayca ulaşabilirsiniz. Ücretsiz gayrimenkul platformumuz üzerinden hemen en güncel bilgileri incelemeye başlayabilir ve kazanmaya vaktinizden başlayabilirsiniz…


BİZE YAZIN

MESSENGER

HEMEN ARA

WHATSAPP

İLETİŞİME
GEÇİN
PROJESKOP

Bilgi Formu