Zeytinpark Rezidans ile Kolayca Konut Sahibi Olun!

Zeytinpark Rezidans, satılık daire fiyatları ile oldukça dikkat çekiyor! Antalya konut projeleri arasında yerine alan yapı, cazip konut fiyatlarıyla kolay bir şekilde konut sahibi olmanızı sağlıyor! Şehrin en özel yerleşimlerinden biri olan Muratpaşa’da yükselen proje, mutlu ve konfor dolu bir yaşam vadediyor!

 

Konfor Dolu Bir Konut Yaşamı Sizlerle!


 

Şehrin en merkezi bölgesinden yükselen konut projesi, toplamda 84 adet konut dairesini bünyesinde bulunduruyor. Geniş metrekare ölçüleri sayesinde ihtiyaçlarınız için en uygun alanı, rahat bir şekilde seçebiliyorsunuz. 2+1 ve 3+1 daire tiplerine yer verilen konut projesinde, konfor dolu bir yaşam sizler için şekilleniyor!

Her detayında prestiji, her alanında konfor dolu bir deneyimi keşfedebileceğiniz konut projesinde, benzersiz bir yaşam sizler için şekilleniyor! 82 metrekare ile 90 metrekare arasında değişkenlik gösteren konut dairelerinde, ferah bir nefes alacaksınız! Toplamda 15.900 metrekarelik, büyük bir arazi üzerinde hayata geçirilen konut projesi ile konfor dolu günler artık sizinle!

 

Özel Olarak Dizayn Edilen Konut Bahçeleri!


 

Antalya’nın en kapsamlı konut projesi Zeytinpark Rezidans, özel olarak dizayn edilmiş peyzaj alanlarıyla doğayı, merkezde hissetmenizi sağlıyor. Son derece geniş bir alanın peyzaj düzenlenmesine ayrıldığı projede, yeşillerin içinde tertemiz bir deneyimi keşfedeceksiniz!

İş hayatının tüm stresinden uzakta olacak ve muhteşem bir doğal ortamın atmosferini konutlarınızda hissedebileceksiniz. Uzman peyzaj mimarları tarafından özenle tasarlanmış konut bahçelerinde huzuru ve sakinliği yaşayacaksınız! Antalya’nın doğasına uyumlu bir şekilde inşa edilen Zeytinpark Rezidans ile kusursuz bir konut hayatı sizler için şekilleniyor!

 

Zeytinpark Rezidans ile Sosyal Yaşamın Tam Kalbinde!


 

Gündelik hayatta ihtiyacını duyduğunuz her şeye en pratik yoldan ulaşım imkanı sağlayan konut projesi Zeytinpark Rezidans, sosyal yaşamın tam merkezinde yer almanızı sağlıyor! Antalya’nın en şık, en gözde kafe ve restoranlarına yürüme mesafesinde bulunan konut projesi, aileniz ve arkadaşlarınızla birlikte sosyal bir yaşamın tam kalbinde yer almanızı sağlıyor!

Aynı zamanda bankalar, eğitim kurumları, devlet hastanesi ve alışveriş merkezleri gibi alanlara dakikalar içinde erişmenize olanak sağlayan konut projesi, günlük yaşamdaki tüm ihtiyaçlarınıza kolayca ulaşmanızı sağlıyor! Kaliteli ve konforlu bir yaşamın yeni adresi olan Zeytinpark Rezidans, her anlamda lüks ve konforu sizlere hissettiriyor!

 

Zeytinpark Rezidans ile Huzuru Keşfe Çıkın!


 

Şehrin en değerli konut projesi, birinci sınıf, ince bir işçilikle tasarlanmış, geniş ve ferah daire seçeneklerini bünyesinde bulunduruyor. Her metrekaresinin kaliteyi ve konforu yansıttığı konut dairelerinde huzurlu bir yaşam sizler için şekilleniyor! Şehrin en değerli yapısında, benzersiz bir deneyim sizlere son derece yakın!

Kullanışlı metrekare ölçüleri ve modern tasarımı sayesinde konfor dolu bir hayatın kapılarını ardına kaçan Zeytinpark Rezidans, ferah daire alanlarını sizlerle buluşturuyor. Farklı metrekare ölçüleriyle, ihtiyaçlarınız için en uygun kullanım alanını sizlere sunan proje, rahat bir nefes almanızı sağlıyor!

Aynı zamanda son derece cazip konut fiyatlarına sahip Zeytinpark Rezidans, oldukça kolay bir şekilde ev sahibi olmanızın önünü açıyor! Banka kredisine uygun bir şekilde satışlarına devam eden konut projesi, taksitlendirme seçenekleri ile de rahat bir ödeme planı oluşturmanızı sağlıyor!