Zeray Güneşi Projesi ile Yaşamın Farkına Varın

Zeray Güneşi konut projesi, şehrin en gözde bölgesi Başiskele’de yükseliyor! Daire fiyatları ile Kocaeli konut projeleri arasında farkını ortaya koyan yapı, modern mimarisi ile de tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor!

 

Şehrin En Estetik Konut Projesi!


 

Modern mimarisi ve estetik tasarımıyla herkesin ilgi odağında olan Zeray Güneşi proje, sunduğu ayrıcalıklar ve merkezi konumu ile kusursuz bir konut hayatı vadediyor. Şehrin en merkezi bölgelerinden birinde yükselen konut projesi; ferah yaşam alanları, yüksek yaşam standartları ve ulaşım kolaylığı ile Kocaeli’nin en dikkat çeken konut projeleri arasında yer alıyor. Aynı zamanda her bütçe için uygun fiyatları bulunan proje, son derece kolay bir şekilde ev sahibi olmanızın önünü açıyor. Şehrin en prestijli konut projesinde, kusursuz bir yaşam sizler için şekilleniyor!

 

Benzersiz Bir Yatırım Fırsatı!


 

Kocaeli’nin en merkezi bölgelerinden biri olan Başiskele, sürekli gelişen yapısı ve her yıl aldığı büyük yatırımlar ile yatırımcısına oldukça iyi kazandıran bir ilçe. Zeray Güneşi projesi ile daha da değerlenen Başiskele, şehrin en yaşanılabilir bölgesi olarak görülüyor. Günden güne yükselen değeri ile Zeray Güneşi projesi de benzersiz bir yatırım fırsatını sizlere sunuyor! Uygun fiyatları ve farklı konseptlere sahip oturma seçenekleri ile kusursuz bir proje olan Zeray Güneşi, kısa bir zaman içinde çok iyi bir geri dönüş sağlayacak. Maddi anlamda büyük bir getiri sağlayan proje, yatırımcısının yüzünü güldürecek!

 

Alışveriş Alanlarını Keşfe Çıkın!


 

Şehrin en büyük alışveriş merkezlerine dakikalar içinde erişim sağlayabileceğiniz konut projesinde, gündelik hayatta ihtiyaç duyduğunuz her şeye en kolay yoldan ulaşabileceksiniz. Merkezi konumu ile yaşamınızın her anına büyük bir konfor sağlayan Zeray Güneşi, şehrin en hızlı gelişim gösteren bölgesinde yer alıyor. Birçok alışveriş alanına yürüyerek dakikalar içinde gidebilecek ve bütün ihtiyaçlarınızı, en pratik yoldan karşılayabileceksiniz. Kozmetikten, gıdaya, giyimden, teknolojiye kadar her şeye bulabileceğiniz, şehrin en büyük alışveriş merkezleri yanı başınızda olacak! Kocaeli’nin en kaliteli konut projesinde, yaşamınız tümüyle kaliteli olacak!

 

Yeşillerin İçinde Huzurlu Bir Yaşam!


 

Dört bir yanı yemyeşil ağaçlar ve bitkilerle çevrili olan Zeray Güneşi projesi, doğayla iç içe bir yaşam vadediyor! Tertemiz doğa havasını, konutunuzda hissedeceğiniz projede, yaşadığınız her gün sakin ve huzur dolu olacak. Özel olarak tasarlanmış yeşil alanlarda, keyifli anlar geçirebilecek, rengarenk çiçeklerin muhteşem görüntüsü ile güzel hislere kapılacaksınız! Tamamıyla sizlere özel olarak tasarlanmış peyzaj alanlarında, aileniz, sevdikleriniz ve dostlarınızla birlikte çok güzel anılar biriktireceksiniz! Şehrin en özel projesinde, prestijli bir yaşam sizler için yükseliyor!

 

Her Güne Zinde Başlayın!


 

Zeray Güneşi projesi içerisinde yer verdiği sosyal donatılar ile yaşamınızın her anına konfor ve kaliteyi getiriyor! Tam donanımlı yapısıyla, tamamen sizler için özel tasarlanan fitness ve spor salonları daima hizmetinizde olacak! Sabah sporunuzu dilediğiniz gibi yapabileceğiniz bu alanlarda, sağlıklı bir yaşamın merkezinde olacaksınız! Her türlü spor aletini bulabileceğiniz fitness alanlarında, ideal vücut formunuza rahatlıkla kavuşabilecek ve fit bir görünüme sahip olabileceksiniz! Şehrin en kapsamlı konut projesinde, her anınız dolu dolu geçecek!

 

Dairenizde Ferahlığı Keşfedeceksiniz!


 

Son derece geniş ve ferah yapısıyla Zeray Güneşi daireleri, sizlere ideal bir konut yaşamı vadediyor! Her metrekaresinde konforu ve kaliteyi keşfedeceğiniz dairelerde, mutlu bir ev yaşamı sizler bekliyor! 25.000 metrekarelik bir arazi üzerinde hayata geçirilen konut projesi, 312 konut dairesi ile seçim yapmanızı kolaylaştırıyor! Uygun fiyatları ve değişkenlik gösteren metrekare ölçüleri sayesinde ihtiyacınız için en uygun daireyi rahatça seçebileceksiniz. İdeal yaşam alanlarınızı kolayca oluşturabileceğiniz projede, her detayda şıklığı, her metrekarede konforu keşfedeceksiniz!

 

İhtiyacınıza Uygun Daire Seçenekleri


 

Uygun fiyatları ve değişiklik gösteren metrekare ölçüleriyle rahatça daire seçimi yapmanıza imkan tanıyan Zeray Güneşi projesi, ideal yaşam alanlarınızı rahatça oluşturmanızı sağlıyor. 312 konut dairesine ev sahipliği yapan projede 1+1, 2+1, 3+1 ve son olarak da 4+1 daire seçenekleri yer alıyor. İhtiyacınıza en uygun oturma alanını rahatlıkla seçebileceğiniz konut projesinde, uygun fiyatlar ve kolay ödeme seçenekleri ile rahatça ev sahibi olabileceksiniz. Şehrin en prestijli yapısı olan Zeray Güneşi konut projesi, sizlere her detayında kalite, her alanında konforu sonuna kadar yaşatacak!