Yükselen Değeriyle Koru Narlıdere Konut Projesi

Koru Narlıdere konut projesi, İzmir’in en çok yatırım alan bölgesinde hayata geçirildi. Uygun daire fiyatları ile satışa çıkan proje, ödeme seçenekleri sayesinde kolayca ev sahibi olmanızı sağlıyor. Birçok özel tasarımlı alana sahip konut projesi, keyifli bir yaşamın kapılarını ardına kadar açıyor.

 

İzmir’in En Değerli Yapısı: Koru Narlıdere


 

Koru Narlıdere konut projesi, şehrin en değerli yapısı olarak karşımıza çıkıyor. Yüksek bir yatırım sağlanarak hayata geçirilen Koru Narlıdere, şehrin en canlı bölgesinde yer alıyor. Sunduğu doğa ortamı ve benzersiz manzarasıyla, dört dörtlük bir yaşamın içinde yer alacağınız proje, kusursuz bir yaşama, sizleri davet ediyor. Ferah yaşam alanları ve her bütçeye uygun daire fiyatları ile harika bir yaşamın öncülüğünü yapan konut projesi, İzmir’de alıcılarını bekliyor. Aynı zamanda, bütçenize göre farklı ödeme planlarını sizler için sunan Koru Narlıdere, en kolay şekilde ev sahibi olmanızın önünü açıyor. İzmir’in en hızlı gelişim gösteren bölgesi Narlıdere’de hayata geçirilen proje, uygun fiyatları ve yüksek yaşam standartlarıyla sizleri bekliyor!

 

Doğal Yaşamın Tam Merkezi!


 

Koru Narlıdere konut projesi, modern şehir yaşamını sizler için sunarken eşsiz bir doğa ortamını da yaşam alanlarınıza taşıyor. Dört bir yanınız yeşil alanlar ve ağaçlarla kaplı olduğu bir ortamda günlerinizi geçirebileceksiniz ve yeşile olan bütün hasretinize, bu proje sayesinde son vereceksiniz. Tertemiz bir orman havasıyla, konutunuzda özel zamanlar yaşatan proje, doğanın içinde, benzersiz bir yaşam vadediyor. Sabahları kusursuz bir doğa ortamının içine uyanacak, pencerenizden içeri giren kuş sesleriyle, sakin ve dingin bir yaşamın içinde olacaksınız. Yaşadığınız her gün çok özel ve anlamlı olacak. Modern yaşamı, doğal bir ortamla buluşturan Koru Narlıdere konut projesi, eşi benzeri olmayan bir dünya vadediyor!

 

Olağanüstü Bir Körfez Manzarası!


 

Konutunuzun neresinde olursanız olun, dışarıya doğru baktığınız an, benzersiz ve büyüleyici bir körfez manzarasıyla karşılaşacaksınız. Pencerenizdeki harika deniz manzarası ile uyandığınız her sabah çok anlamlı, yaşadığınız her gün çok özel olacak. Denize karşı bir yaşamın merkezinde olacak, olağanüstü bir körfez manzarasıyla, çok keyifli zamanlar geçireceksiniz. Metropol şehir yaşamının bütün ayrıcalıklarını bu konut projesi sayesinde yaşarken aynı zamanda eşsiz bir doğa ortamıyla, harika bir deniz manzarası da gününüz eşlik edecek. Ferah ve kullanışlı dairelerinizde, huzuru yeniden keşfedecek, Koru Narlıdere’de yaşadığınız her çok özel hissedeceksiniz. Benzersiz bir deniz manzarasını sizlerle buluşturan konut projesi, İzmir’in en değerli bölgesinde hayata geçiriliyor. Sizlere de sadece bu özel yaşamın keyfini yaşamak kalıyor.

 

Kitaplarla İç İçe Bir Yaşam!


 

Edebiyat dünyasının, karşı koyulamaz hislerini bu proje sayesinde daima yaşayacaksınız. Her metrekaresini, özenli bir çalışmayla tasarlandığı Koru Narlıdere kütüphanesi, sizleri bambaşka hisleri yaşayacağınız bir dünyaya davet ediyor. Benzersiz serüvenlere çıkacağınız bu alanda, edebiyat dünyasının en önemli eserlerini keşfedebilecek, kitap okumanın bütün özel hislerini yaşayacaksınız.

 

Alışverişin Keyfini Çıkarın!


 

Merkezi konumuyla birçok alana yakın olan Koru Narlıdere konut projesi, çevresinde yer alan alışveriş merkezleri sayesinde sizleri sosyal yaşamın tam merkezinde yaşatıyor. Dünyaca ünlü, bütün seçkin markalara ev sahipliği yapan alışveriş merkezlerine, konutunuzda çıktıktan sonra dakikalar içinde ulaşabileceksiniz. Bütün ihtiyaçlarınızı rahat ve konforlu bir şekilde karşılamanıza olanak tanıyan proje, şehrin en büyük alışveriş merkezlerini çevresinde barındırıyor. Agora, Ege Park, Balçova Kipa ve yakın zaman hizmet vermeye başlayacak olan İstinye Park gibi, şehrin en kapsamlı ve en büyük alışverişin alanlarına, Koru Narlıdere sayesinde dakikalar içinde erişim sağlayabileceksiniz. Gündelik hayatta ihtiyacını duyduğunuz her şeye pratik ve kolay yoldan ulaşım sağlarken alışveriş yapmak için çok uzaklara gitmenize gerek kalmayacak. Kaliteli ve konforlu bir hayat sürmek, Koru Narlıdere konut projesiyle çok kolay olacak!

 

Şehrin Merkezinde Olacaksınız!


 

Koru Narlıdere konut projesi İzmir’in en çok yatırım alan bölgesinde hayata geçirildi. Hızla gelişmekte olan Narlıdere bölgesi, İzmir’in en merkezi yerlerinden biri olarak karşımıza çıkıyor. Koru Narlıdere konut projesi de bulunduğu konum sayesinde sizleri kentin merkezinde, kusursuz bir yaşama davet ediyor. Gündelik yaşamda ihtiyacını duyduğunuz her şeye kolay yoldan ulaşmanızı sağlayan proje aynı zamanda ulaşım konusunda da birçok avantajı sizlerle buluşturuyor. Toplu ulaşım araçlarına yürüme mesafesinde yer alan proje, şehir içi ulaşımınızı tamamen konforlu ve pratik bir hale getiriyor. Aynı zamanda İzmir’in bağlantı yollarına da komşu olan konut projesi, şehrin her yerine kolayca erişim sağlamanızın önünü açıyor.

Gündelik hayatınızı kolaylaştıracak birçok alana yakın olan proje, İzmir’in merkezinde, prestijli bir yaşam vadediyor. Alışveriş merkezlerinin tümüne dakikalar içinde ulaşmanızı sağlayan proje, beş yıldızlı otellere de oldukça yakın bir noktada yer alıyor. Böylece uzaklara gitmenize gerek kalmadan, şehrin tatil bölgelerinde, dilediğiniz kadar keyifli zamanlar geçirebiliyorsunuz. Ayrıca üniversitelere de tamamen yakın olan proje, İzmir Ekonomi Üniversitesi’ne 7 dakika, Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi’ne ise 10 dakikalık bir mesafede yer alıyor. Şehrin merkezinde, benzersiz bir yaşam Koru Narlıdere ile sizler için şekilleniyor!

 

Ferah Yaşam Alanlarını Keşfedin!


 

Son derece ferah ve kullanışlı daire planlarını sizler için sunan Koru Narlıdere konut projesi, ihtiyaçlarınıza en uygun oturma seçeneklerini sizlerin konforuna getiriyor. 4.248 metrekarelik bir arazi üzerinde hayata geçirilen proje, 143 konuta ev sahipliği yapıyor. Her metrekaresinde kalite ve konforu keşfedebileceğiniz projede, iki çeşit daire konsepti yer alıyor. 1+1 ve 2+1 olarak planlanan daire seçenekleri bahçeli ve loft daire tipleri ile de ekstradan sizlere sunuluyor. İdeal yaşam alanlarınız rahatça oluşturabileceğiniz İzmir'in en iddialı konut projesinde, kullanışlı ve ferah yaşam alanlarına sahip olacaksınız.

Projedeki 1+1 daire seçenekleri 37 metrekareden meydana gelen, son derece kullanışlı bir yaşam alanını sizlerin konforuna sunuyor. Bir diğer daire seçeneği olan 2+1 konut tipi ise 83 metrekarelik, oldukça ferah bir kullanım alanında meydana geliyor. Her detayında konforu keşfedeceğiniz projede, dairelerin tümü birinci sınıf malzemelerle donatılmış. Lüks ve konforlu bir yaşamın yeni adresi olan Koru Narlıdere konut projesi, prestij dolu bir yaşamın kapılarını sizler için ardına kadar açıyor!