Yükselen Değeriyle Babacan Premium Projesi

Özel tasarlanmış modern mimarisi ve geniş sosyal yaşam alanlarıyla Babacan Premium konut projesi, uygun fiyatları ve yükselen değeriyle diğer İstanbul konut projelerinden kendine net bir şekilde ayırmayı başarıyor. Mutlu insanların, neşeli çocukların ve saygın bir çevrenin yeni adresi bu konut projesi sizlere mutlu, konforlu ve ideal bir hayat yaşatmak için yükseliyor!

 

Geniş Oturma Seçenekleri


İstanbul’un en gözde konumlarından birinde yer alan Babacan Premium konut projesi, geniş oturma seçenekleriyle de yaşam alanınızı seçmenizi son derece kolaylaştırıyor. 50 metrekare ile 200 metrekare arasında değişen konut tipleri, 1+0, 1+1, 2+1 ve 3+1 seçeneklerinden oluşuyor ve toplamda 1216 konuttan oluşuyor. Gelecek için de iyi bir yatırım olan Babacan Premium konut projesi, hayal ettiğiniz yaşamı geniş oturma seçenekleri ile sizlere sunuyor.

 

Doğanın Kollarında Bir Yaşam


Aileniz ve sevdiklerinizle birlikte keyifli ve mutlu anlar geçirmek bu proje sayesinde çok daha kolay. Doğanın kollarında, son derece huzurlu anlar yaşamanız için Babacan Premium konut projesinin %60’ı sosyal yaşam ve yeşil alanlardan oluşuyor. Yeşil alanlarda son derece özel tür ağaçlar ve bitkiler bulunuyor. Çok farklı bir hayatı deneyimleyeceğiniz projede, tamamıyla özel tasarlanmış peyzaj alanları bulunuyor. Sosyal yaşam alanlarından kendinizi alamayacağınız projede, yapay oluşturulmuş göletlerin etrafında çocuklarınız oynarken siz de yasemin havuzları ve süs şelalesiyle doğanın eşsiz tadını yaşayabileceksiniz.

 

Babacan Premium ile Güvenliğiniz Ön Planda!


Proje, tamamıyla 7 gün 24 saat üst düzey güvenlik yöntemleri ile korunuyor. Alanında uzman güvenlik ekipleriyle her detayında kontrolün sağlandığı projede, yapılan gece devriyeleriyle de güvenlik konusuna ekstra özen gösteriliyor. Tek kapıdan giriş sağlanan projede, kapalı devre kamera sistemleriyle de risk sıfırın altına iniyor. Böylelikle Babacan Premium projesinde tamamıyla huzurlu ve güvende yaşıyorsunuz!

 

Sosyal Yaşam Alanları Sizlerle!


Babacan Premium konut projesi, sakinlerine özel tasarlanmış, birbirinden keyifli sosyal yaşam alanları sunuyor! Dört mevsim tatil havasını hissedeceğiniz yüzme havuzlarıyla tüm stres ve yorgunluğunuzu bir kenara bırakacaksınız. Tamamı yeşil alanlarla kuşanmış, akşamları keyifle yürüyüşe çıkacağınız yürüyüş parkurlarıyla huzurun her tonunu tadacak ve barbekü alanlarıyla sevdiklerinizle birlikte eğlenceli anlar yaşayacaksınız. Dilerseniz ailenizle birlikte kameriye ya da Teras Kafe’de keyifli vakitler de geçirebilirsiniz.

 

Çocuklar İçin Kids Club


Hayattaki en değerli varlıklarınız olan çocuklarınız için Babacan Premium çok özel bir alan tasarladı. Çocuklarınıza duyduğunuz sevgiyi, temeline alan konut projesi, tamamen çocuklar için özel tasarlanmış Kids Club alanını yarattı. Bu alanda çocuklarınız doyasıya eğlenirken, çok özel bir şekilde büyüme fırsatını da yakalayacak. Eğlencelerine eğlence katacak oyun ve park alanları ile farklı aktiviteleri deneyimleyecek ve çocuk olmanın en temel duygularını tam anlamıyla yaşayacaklar.

 

Tam Donanımlı Bir Konut Projesi


Babacan Premium konut projesi merkezi ısıtma sistemleri kullanılarak ısınma sağlanırken aynı zamanda ısı pay ölçer sistemine de yer verilmiş. Hidrofor ve jeneratör sistemlerinin de bulunduğu konut projesinde, herhangi bir güç ve elektrik kesintisi karşısında da mağduriyet yaşamayacaksınız. Aynı zamanda zemin etüdü ve yapı denetimi de son derece dikkatli yapılan proje, deprem yönetmeliğine de tamamen uygun olarak inşa edildi. Babacan Premium konut projesi, huzurlu ve güvenle yaşamanız için özenli bir çalışmanın sonucunda tasarlandı.


BİZE YAZIN

MESSENGER

HEMEN ARA

WHATSAPP

İLETİŞİME
GEÇİN
PROJESKOP

Bilgi Formu