Yeni Yaşam Merkezi: Liv Marmara Konut Projesi

Liv Marmara, Avrupa Yakası’nın en iddialı konut projesi olarak karşımıza geliyor. Bulunduğu eşsiz lokasyon, içinde barındırdığı lüks imkanlar ve sunduğu harika deniz manzarasıyla, yaşam standartlarını çok yukarılara çıkaran proje, uygun konut fiyatları ile de oldukça dikkat çekiyor! Beylikdüzü’nde yükselen Liv Marmara konut projesi, 330.000 liradan başlayan fiyatları ve sunduğu ayrıcalıklar ile alıcılarını bekliyor.


İstanbul’un Kalbinde Yaşam Fırsatı


 

Liv Marmara konut projesi, İstanbul’un kalbinde, denize bakan cephesiyle oldukça büyüleyici bir yaşamın kapılarını sizler için açıyor. Sabahları masmavi bir güne uyanacağınız, denizin o eşsiz kokusunu içinize çekeceğiniz günler Liv Marmara ile yanı başınızda. Liv Marmara sizlere sadece harika bir manzara değil aynı zamanda merkezi bir lokasyonda yaşam fırsatı da sunuyor. İstanbul’un en hızlı gelişim gösteren bölgesinde konumlanan konut projesi, sunduğu ulaşım imkanlarıyla da oldukça dikkat çekiyor. Toplu ulaşım araçlarını yürüme mesafesinde bulunan Liv Marmara, İstanbul’un her noktasına kolayca ulaşım sağlama imkanı sunuyor. Ambarlı Limanı’na yürüme mesafesinde bulunan proje, West Marina’ya ise yalnızca 4 dakikalık bir yakınlıkta yer alıyor. Üniversite, hastane, bankalar ve diğer tüm kamusal alanlara da son derece yakın bir lokasyonda bulunan Liv Marmara, gündelik tüm ihtiyaçlarınızı tek bir koldan karşılayabiliyor.

 

Zengin Sosyal Donatılar Bulunuyor


 

Liv Marmara konut projesi, hayatı en konforlu, en kaliteli şekilde yaşamanıza olanak tanıyan, geniş sosyal yaşam alanlarını bünyesinde barındırıyor. Tüm ihtiyaçlarınıza cevap olabilecek kadar geniş bir potansiyele sahip olan bu alanlar sayesinde, hem eğlenebilecek hem spor yapabilecek hem de çocuklarınızı özel bir şekilde büyütebileceksiniz. Projede bulunan spor ve fitness alanlarında doyasıya sporunuzu yapabilir, yüksek donanımlı spor aletleriyle formunuzu koruyabilirsiniz. Günün bütün yorgunluğunu üzerinizde atabileceğiniz spa kullanım alanlarıyla rahatlayıp, dilediğiniz gibi ter atabilirsiniz. Aynı zamanda çocuklar için özel tasarlanmış oyun ve park alanlarında çocuklarınız eğlence dolu bir dünyaya giriş yaparken sizler de onların mutluluğuna ortak olabilirsiniz. Liv Marmara’da akşamları keyifle yürüyüş yapabileceğiniz, özel tasarıma sahip peyzaj alanları da yer alıyor. Bu alanlarda aileniz ve sevdiklerinizle sohbetler edip hoş vakitler geçirebilirsiniz.

 

Yaşam Alanlarınızı Siz Belirleyin!


 

Liv Marmara, toplamda 10.000 metrekarelik geniş bir arazide tasarlandı. Bünyesinde 495 daireyi barındıran proje, 11 kattan meydana geliyor. Aynı zamanda uygun konut fiyatları ve banka kredi seçenekleriyle de rahatça daire sahibi olmanıza imkan tanıyor. 1+1 ve 2+1 daire tiplerinden oluşan Liv Marmara konut projesinde, her iki daire tipinde de metrekare ölçüleri değişkenlik gösteriyor. Proje; 1+1 daire tiplerini 60 metrekarelik, son derece kullanışlı bir alanda sizlere sunarken 2+1 daire tipleri ise 122 metrekarelik oldukça geniş bir daire alanını sizlerin konforlu kullanımı için oluşturuyor. İdeal yaşam alanlarınızı rahatça belirleyebileceğiniz Liv Marmara’da, sadece kullandığınız alanları satın alacak, gereksiz gördüğünüz hiçbir alana fazladan para ödemek zorunda kalmayacaksınız.

 

Hayatı Kolaylaştıran Zengin Özellikler


 

Liv Marmara konut projesinde, hayatınızı her anlamda kolaylaştıracak zengin ve geniş konut özellikleri bulunuyor. Gündelik yaşamda size asla mağduriyet yaşatmayacak özellikler arasında  lobi hizmeti, hidrofor, yüksek hızda internet sunan geniş ADSL bant, merkezi ısıtma sistemi, ısı pay ölçer, yük asansörü, güvenlik hizmetleri ve jeneratör sistemleri bulunuyor. Önemli donatılardan biri olan merkezi ısıtma sistemiyle ısınan konut projesi, kış aylarında sıcacık bir konutta yaşamanın ayrıcalığını sizlere sonuna kadar yaşatıyor. Özellikle soğuk geçen bu aylarda, yüksek gelen doğal gaz faturalarının önüne geçen merkezi ısıtma sistemi sayesinde maddi olarak da rahat edeceksiniz. Yüksek hızda internet hizmeti sunan fiber altyapı sayesinde internette özgürce dolaşabilecek, dilediğiniz online platformlardan kesintisiz yararlanabileceksiniz. Aynı zamanda güçlü jeneratör sistemlerine de yer veren Liv Marmara konut projesinde hiçbir işiniz yarım kalmıyor. Herhangi bir elektrik kesintisi yaşanması halinde hemen devreye giren jeneratör sistemleri, hayatınıza kaldığınız yerden devam etmenize olanak tanıyor. Projede bulunan yük asansörleri sayesinde, en ağır eşyalarınızı rahatlıkla taşıyabilecek ve taşıma ücretlerinden de kurtulmuş olacaksınız.

 

Her Yanıyla Güvenli Bir Proje


 

7 gün 24 saat boyunca kesintisiz güvenlik hizmetlerinin verildiği Liv Marmara konut projesinde, huzur ve güven duygusunu sonuna kadar hissetmeniz için özenle çalışılıyor. Alanında tamamen uzman olan güvenlik ekiplerinin sağladığı güvenlik kontrolleri; sıkı bir şekilde yapılan konut devriyeleriyle üst düzeye çıkarılıyor. Ayrıca kapalı devre kamera sistemlerinin de kullanıldığı projede, tamamen huzurlu bir şekilde yaşıyor olacaksınız. Güven duygusunu her alanda, her detayda net bir şekilde hissedeceğiniz Liv Marmara’da geceleri yataklarınıza içiniz rahat bir şekilde gireceksiniz.


Depreme Tamamen Dayanıklı TasarlandıLiv Marmara, İstanbul’un deprem kuşağında yer alması da göz önünde bulundurularak tamamen depreme dayanıklı bir şekilde tasarlandı. Zemin etüt çalışmalarının oldukça özenle yapıldığı projede, yapı denetime de son derece sıkı bir şekilde kontrol edildi. Aynı zamanda deprem yönetmeliğine de tamamen uygun bir şekilde planlanan Liv Marmara, sizlere ömür boyu deprem korkusu yaşatmayacak kadar sağlam bir yapı.