İstanbul Avrupa Yakasında Yatırım Değeri Yüksek 10 Yer

Yatırım yapılacak mülke karar vermek çeşitli konulardan geçer. Herkes için en önemli ve değişmez olan ise mülkün konumudur. En iyi lokasyonu seçmek için kriterler belirlenir ve seçenekler buna göre oluşturulur. Avrupa yakasında yatırım değeri yüksek 10 lokasyon arıyorsanız doğru yerdesiniz!

Avrupa Yakasında Yatırım Değeri Yüksek 10 Lokasyon

Maslak

İş merkezleriyle de öne çıkan Maslak, sizlere farklı ulaşım seçenekleri de sunuyor. Gökdelenleri ve eşsiz tesisleri ile ön plana çıkan bu yer yatırımınızın değerini artıracaktır. Vadistanbul'a yakınlığı iledeğerine değer katan bu yer, yatırımcıların gözdesi olmaya aday!

Kağıthane

Avrupa Yakası'nın iş merkezlerinden biri olan Kağıthane her geçen gün gelişmeye devam ediyor. Bu nedenle, birçok seçeneğe ve büyük bir potansiyele sahiptir. Bölge, alışveriş merkezleri gibi sosyalleşme alanlarının yanı sıra ana noktalara ve eğitim kurumlarına oldukça yakındır. Bu sayede yatırım yapmak ve konforlu yaşamak için ihtiyacınız olan her şeyi içinde barındıran bu bölge hem yatırım hem de yaşamak için oldukça değerlidir.

Şişli

Şişli, İstanbul'da önemli bir yere sahiptir. Bölge, Taksim'e ve şehrin ana arterlerine yakın olması nedeniyle önemlidir. Ayrıca İstanbul'un ulaşım açısından en gelişmiş noktalarından biri olan Şişli'de hemen hemen her türlü ulaşım aracını dakikalar içinde kolayca bulabilirsiniz. Hayatın sürekli aktığı bu yerde yatırımlarınız daha da değer kazanacak.

Taksim

Taksim dediğimizde hemen herkes bir şeyler söyleyebilir. İstanbul'un merkezi olarak Taksim, birçok fırsatı barındırmasının yanı sıra en popüler turistik destinasyonlarından biridir. Taksim, şehrin tüm bölgelerine yakındır ve birçok ulaşım olanağına sahiptir. Nişantaşı ve Beşiktaş'ın Taksim'e yakın olması bölgeyi önemli kılan unsurlardan biridir. Turistik geziler planlanırken en çok tercih edilen bölgelerden biri olan Taksim her zaman değerli bir yer. Bu bölgedeki yatırım fırsatları değerlendirilmelidir.

Basın Ekspres

İstanbul'un en önemli yollarına dokunan bir bölge hayal edin. Basın Ekspres, sadece iş ve sosyal olanakların merkezi değil, aynı zamanda ana yolları birbirine bağlama potansiyeli ile de ünlü. Gezmek isteyenler genellikle Basın Ekspres'in içinden veya yakınından geçer. Bu özelliği sayesinde her zaman yatırım için değerli bir yerdir.


Bahçeşehir

İzole ama ulaşımı kolay ve büyümeye devam etmesiyle bilinen Bahçeşehir… Meşhur göleti, konforlu yaşam alanları, yeşil peyzaj alanları ve sosyal donatılarıyla İstanbul'un en gözde ve tercih edilen bölgelerinden biri. Günden güne gelişme devam ederken, bu yerdeki yatırım fırsatları çeşitlidir.

Beylikdüzü

Bölgeye değer katan konut projeleri, alışveriş merkezleri ve sosyal tesisleri ile Beylikdüzü, İstanbul'un gelişen bir diğer noktasıdır. Üstelik güzel deniz manzarasının keyfini çıkarabilir, projenin geliştirdiği kolay ulaşım avantajını kullanabilirsiniz. Sahildeki iskeleleri, metrobüse kolay ulaşımı ve yollara bağlantısı ile başlı başına bir merkezdir. Her zaman yatırım fırsatlarına açık olan bu yerde kendinize de yer ayırın.

Eyüp

Eyüp sadece merkezi bir konum değil aynı zamanda tarihin de kalbidir. Eyüp çevresinde tarihi camileri ve mekanları bulabilirsiniz. Burada bir mülk sahibi olarak, her yere kolayca seyahat edebilir ve aynı zamanda güzel çevreyi keşfedebilirsiniz. Bu zamansız konum her zaman yatırım fırsatları sunar.

Küçükçekmece

Göl manzarası ile ünlü olan Küçükçekmece, ulaşım ve yatırım imkanları açısından birçok avantajı ile sakin bir ortamda ev almak isteyenler için güzel bir tercih. Marmaray'a yakın konumu ile de dikkat çekiyor. Bu sayede İstanbul'un önemli merkezlerine kolay ulaşım sağlamaktadır.

Başakşehir

Başakşehir, geniş bir alanı kapladığı için İstanbul'da yeni bir şehir olarak görülebilir. Yeni Havalimanı'na yakın konumu nedeniyle birçok avantajı vardır. Ayrıca ünlü alışveriş merkezlerine de yakındır. Hızla gelişmeye devam eden bu yer her geçen gün yeni yatırım fırsatlarına yer açmaktadır.

Yatırım değeri projeleri hakkında daha fazla bilgi edinmek için danışmanlarımıza ulaşın. Ayrıca web sitemizi kontrol ederek İstanbul'daki mülkleri de keşfedebilirsiniz!