Yarımca Park Evleri Kocaeli’nin Kalbinde Yükseliyor!

Yarımca Park Evleri, şehrin en donanımlı konut projesi olarak yükseliyor! Konut özellikleri ve iş merkezleri ile Kocaeli konut projeleri arasında bir yıldız gibi parlayan yapı, aynı zamanda harika bir yatırım fırsatı da sunuyor! Şehrin kalbinde kusursuz bir konut projesi sizler bekliyor!

 

Yarımca Park Evleri, Yeni İş Merkeziniz!


 

Kocaeli’nin en merkezi bölgesinde hayata geçirilen Yarımca Park Evleri, bünyesinde yer verdiği 52 adet ticari ünite ve mağaza ile şehrin yeni iş merkezi oluyor! Şehrin en donanımlı projesi olan Yarımca Park Evleri, bünyesinde yer verdiği ticari ve mağaza alanları ile iş yaşamınızı farklı bir boyuta getiriyor! Lüks donanımları ile iş yaşamınıza konforu taşıyan proje, sosyal yaşam alanları ile de iş hayatınızı renklendiriyor!

Son derece uygun fiyatları ile kolayca sahip olabileceğiniz ticari alanlarda, kaliteyi ve prestiji sonuna kadar hissedeceksiniz! İş dünyasına yeniden şekil veren proje, tüm donanımları ve uygun fiyatları ile başarıdan başarıya koşmanızı sağlayacak! Merkezi konumu ile ulaşım kolaylığı sağlayan proje sayesinde, şehrin her noktasına işinize rahat bir şekilde ulaşım sağlayabileceksiniz! Kocaeli’nin en iddialı projesinde, kusursuz bir iş hayatı sizler için kurgulanıyor!

 

Kocaeli’nin En İddialı Projesi!


 

11.160 metrekareden meydana gelen, son derece büyük bir arazi üzerinde hayata geçirilen Yarım Park Evleri projesi, kusursuz bir yaşamı sizler için kurguluyor. Geniş sosyal alanları, kafeleri, restoranları ve ferah oturma seçenekleri ile hayal ettiğiniz konut yaşamına kolayca ulaşabileceğiniz projede, her türlü ayrıcalığı sonuna kadar hissedebileceksiniz. Modern tasarımı ve estetik mimarisiyle birlikte şehrin en gelişmiş, en kapsamlı projesi olan Yarımca Park Evleri, prestijli bir yaşamın tam merkezinde yer almanızı sağlıyor!

Uygun daire ve ticari ünite fiyatları ile kolayca konut sahibi olmanıza imkan tanıyan proje, farklı ödeme seçenekleri ile de bütçenizi sarsmıyor! Herkese uygun yaşam alanlarının bulunduğu proje, banka kredisine uygun bir şekilde satışlarına devam ediyor! Aynı zamanda taksitlendirme seçeneklerini de sizler için sunan proje, kira öder gibi ev sahibi olmanızın önünü açıyor. Ayrıcalıklı bir konut yaşamını tamamıyla hissedeceğiniz projede, prestij dolu günler sizleri bekliyor!

 

Her Bütçeye Uygun Fiyatlar


 

Kocaeli’nin en merkezi bölgesinde hayata geçirilen konut projesi Yarımca Park Evleri, bütçe dostu fiyatları ve geniş daire seçenekleri ile kusursuz bir konut yaşamı vadediyor! İdeal yaşam alanlarınızı dilediğiniz gibi oluşturabileceğiniz konut projesinde, bütçenize uygun konut fiyatları sayesinde hiçbir zorluk yaşamayacaksınız. Yaşamak istediğiniz daireyi tamamıyla siz belirleyecek, kullanmak istemediğiniz hiçbir alanı satın almak zorunda kalmayacaksınız. Her bütçe için uygun konut fiyatları ile de ön plana çıkan Yarımca Park Evleri, sizlere hayalini kurduğunuz ev yaşamını oluştururken yaşamaktan keyif alacağınız alanları da sunuyor. Geniş oturma seçenekleri ve yüksek standartlı yapısıyla öne çıkan konut projesi, kusursuzluğa giden yolda, en büyük destekçiniz olacak.

 

Ferah Yaşam Alanlarını Keşfedin!


 

Kocaeli’nin en gözde projelerinden biri olan Yarımca Park Evleri, geniş ve ferah kullanım alanları ile rahat bir konut yaşamının merkezinde olmanızı sağlıyor! İdeal yaşam alanlarınızı rahatlıkla oluşturabileceğiniz konut projesinde, geniş oturma seçeneklerine yer veriliyor. Yalnızca kullanacağınız yaşam alanlarını satın alacağınız projede, gereksiz gördüğünüz hiçbir alana para ödemek zorunda kalmayacaksınız. 12.000 metrekareye yakın bir arsa üzerinde konumlanan projede 22 adet konut dairesi yer alırken 52 adet de ticari ünite ve mağazaya yer verilmiş. Her metrekaresinde kalite ve konforu keşfedeceğiniz konut projesinde, şehrin merkezinde, kusursuz bir hayatın tam merkezinde olacaksınız!

 

Yarımca Park Evleri ile Yatırım Fırsatı!


 

Yarımca Park Evleri konut projesi, Kocaeli’nin en değerli, en merkezi bölgesinde hayata geçirildi. İçinde yer verdiği lüks sosyal donatılar, ticari mağazalar, zengin konut özellikleri ve özel tasarlanmış alanları ile geçen her gün; kendi değerine değer katıyor! Aynı zamanda ideal bir yatırım aracı olarak görülen konut projesi, cazip daire fiyatlarını da rahat bir şekilde ev sahibi olmanız için sunuyor. Ayrıca banka kredisine uygun bir şekilde satışa sunulan Yarımca Park Evleri, Kocaeli’nin en merkezi bölgesinde, rahatça konut sahibi olmanıza olanak tanıyor.

Geçen her gün değerinin üzerine çıkan proje sadece kendine değil bulunduğu çevreye de aynı oranda, yükselen değerini yansıtıyor. Şehrin en kapsamlı, en prestijli konut projesine yapacağınız yatırım, kısa bir zaman içinde değerinin çok üzerine çıkıp size harika bir geri dönüş sağlayacak. Böylelikle hem doğru bir yatırım yapmış olmanın mutluluğunu yaşayacaksınız hem de Kocaeli’nin en değerli bölgesinde yaşamanın ayrıcalığını sonuna kadar hissedeceksiniz! Kocaeli’nin en prestijli yapısında, kusursuz bir konut yaşamı sizler için şekilleniyor!


BİZE YAZIN

MESSENGER

HEMEN ARA

WHATSAPP

İLETİŞİME
GEÇİN
PROJESKOP

Bilgi Formu