Geleceğin Yatırımı Büyükyalı Gün Kapı Evleri

Büyükyalı Gün Kapı Evleri, değişen metrekare ölçüleri ile 1+1 ve 2+1 seçeneklerini sizlere sunuyor. Metrekare ölçüleri 24 ve 137 arasında değişen ev tipleriyle Büyükyalı Gün Kapı Evleri, size sağladığı imkanlarla geleceğin yatırımı oluyor ve kaliteli bir hayatla birleşiyor!


Tüm Beklentilerinizi Karşılayacak!Her insanın beklentisini karşılayan Büyükyalı Gün Kapı Evleri, hem yatırım yapmak isteyenler hem de yaşadığı ortamın daha güvenli olmasını isteyenler için bulunmaz bir Hint kumaşı! Sunduğu sosyal olanaklardan, farklı yaşam stillerine kadar birçok alternatif çözümler üreten Büyükyalı Gün Kapı Evleri, tam da size göre!


Günden Güne Değerlenen Bir Proje!Bağımsız araştırma şirketleri Epos ve Reidin tarafından açıklanan verilere göre Zeytinburnu Sahil ve çevresinde 5 yıl içerisinde %100’ün üzerinde bir değer artışı yaşanması bekleniyor. Bu bağlamda Büyükyalı Gün Kapı Evleri, İstanbul’un gün geç geçtikçe değerlenen ve analiz raporlarına göre değerine değer katacak bir bölgede yer alıyor.


Her Bütçe İçin Uygun!Geleceğin yatırımı olan Büyükyalı Gün Kapı Evleri, projesinde kişiye göre uygun bütçe seçenekleri ve ihtiyaca yönelik çeşitlilik sağlayan alternatifler sunuyor. Şehrin içinde yer alan projelere göre daha kârlı bir yatırım sunan proje, konumu ile de harika bir seçim olanağı yaratıyor. Denizle iç içe bir yaşam vadeden Gün Kapı Evleri, esnek çalışma saatlerine sahip olan insanlara, sağladığı imkan ve koşullarla son derece konforlu bir ortamı da beraberinde getiriyor.


Trafikten Uzak Bir YaşamBüyükyalı’nın en büyük avantajı deniz semti olması. Bu avantajın getirmiş olduğu deniz ulaşımı, hayatınızdaki trafik çilesine son veriyor. İstediğiniz zaman, istediğiniz yere ulaşmanın rahatlığı ve konforuyla, trafik derdini hayatınızdan çıkarmış oluyorsunuz! Ayrıca toplu ulaşım seçeneği denizle de sınırlı değil. İstanbul’un merkezinde yer alan Büyükyalı; kara, deniz, raylı sistem ve Avrasya Tüneli’ne en yakın proje olmasıyla dikkatleri üzerine çekiyor.


Sosyalleşme Alanlarıyla Ön Plana Çıkıyor!Büyükyalı arazisinde, 100 yılı aşkın süredir kullanıma kapalı olan tarihi yapılar, son derece titiz bir çalışmayla restore ediliyor ve sosyal yaşam alanları olarak sizlere sunuluyor. 600 kişilik, 6 salonlu sergi ve sinema salonlarının yanı sıra 500 kişilik tiyatro salonu da yine projede yer alıyor. Gün Kapı Evleri’nde bulunan kültür ve sanat merkezleri, hayatın içinden bir alan haline geliyor ve sizlere sıcacık bir ortam sunuyor. Ayrıca çocuklar için oyun alanları da projede bulunuyor. Güzel ve keyifli zaman geçireceğiniz organik pazardan, lüks restoranlara kadar anınıza kıymet katacak alanlar da yine aynı projede kendine yer buluyor.