Westpoint Bursa Konut Projesi ile Özel Bir Deneyim!

Westpoint Bursa, şehrin en iddialı konut projeleri arasında bir yıldız gibi parlıyor! Satılık daire fiyatları ile dikkatleri üzerine çeken yapı, Bursa’nın en gözde ilçesi Nilüfer’de yükseliyor! Kaliteli bir yaşamın öncülüğünü üstlenen konut projesi, satışlarına başladı!

 

Harika Bir Karma Proje: Westpoint Bursa


 

Şehrin en değerli yapısı olarak Nilüfer’de yükselen Westpoint Bursa, karma bir proje olarak karşımıza geliyor! Kusursuz bir konut yaşamı kurgulayan proje aynı zamanda başarıdan başarıya koşacağınız ofisleri de kendi bünyesinde barındırıyor! Bursa’nın en prestijli yapısında, her anınız değerli ve özel olacak! Çünkü şehrin tam kalbinde, dört dörtlük bir projede yaşayacaksınız!

Merkezi lokasyonu, ulaşım kolaylığı ve yüksek yatırım potansiyeli ile bir konuttan çok daha fazlasını sizlere kazandıran Westpoint Bursa projesi, hayatınızın her anına zenginlik katacak! Şehrin en değerli bölgesi Nilüfer’de yükselen proje, satışlarına başladı!

 

İş Yaşamında Başarıdan Başarıya Koşun!


 

Westpoint Bursa projesinin oldukça geniş bir alana sahip son derece kullanışlı ve donanımlı ofis alanları başarıdan başarıya koşacaksınız! Merkezi lokasyonu ile harika bir ulaşım kolaylığı sağlayan proje, işe geç kalma ya da işe yetişememe gibi sorunlarınız tamamen ortadan kaldırıyor!
Bursa’nın en merkezi bölgesinde hayata geçirilen proje, bütün toplu ulaşım seçeneklerini sizler için sunuyor!

Metronun hemen yanı başında yer alan yapı, şehir içi ulaşımlarınızın tamamını sorunsuz bir şekilde yapmanızı sağlıyor. Toplu ulaşım araçları sayesinde rahat bir ulaşım imkanı sunan Westpoint Bursa projesi, şehrin yükselen değeri olarak karşımıza geliyor!

 

Şehrin En Modern Projesi: Westpoint Bursa


 

25.000 metrekareden meydana gelen, büyük bir arazi üzerinde hayata geçirilen Westpoint Bursa projesi, kusursuz bir yaşamı sizler için kurguluyor. Geniş sosyal donatıları, şık kafeleri ve geniş daire seçenekleriyle hayal ettiğiniz konut hayatına rahatça ulaşabileceğiniz projede, her türlü avantajı sonuna kadar yaşayacaksınız.

Modern mimarisi ve estetik dizaynıyla birlikte şehrin en prestijli, en kapsamlı projesi olan Westpoint Bursa, konfor dolu bir hayatın, tam kalbinde yer almanızı sağlıyor! Şehrin en değerli projesi, cazip daire ve ofis fiyatlarıyla kolay bir şekilde konut sahibi olmanıza olanak tanıyor!

Herkes için ideal yaşam alanlarının yer aldığı proje, aynı zaman banka kredisine de uygun bir şekilde satışlara çıktı! Taksitlendirme seçeneklerini de sizler için sunan proje, kira öder gibi konut sahibi olmanızın sağlıyor. Prestij dolu bir konut deneyimini tamamıyla hissedeceğiniz projede, kaliteli günler sizler için şekilleniyor!

 

Yaşam Alanlarınızda Ferahlığı Hissedin!


 

Nilüfer’in en kaliteli projesi olan Westpoint Bursa, ferah ve kullanışlı daire seçenekleriyle ideal yaşam alanlarınızı kolayca oluşturmanıza imkan tanıyor. İhtiyaçlarınızın tümüne cevap veren yapısı sayesinde konfor dolu bir konut deneyimin içinde yer alacağınız projede, iki farklı konsepte sahip daire seçenekleri mevcut.

Cazip konut fiyatları ve farklı ödeme seçenekleriyle kolay bir şekilde ev sahibi alacağınız projede, daire seçimi yaparken de hiçbir zorluk yaşamayacaksınız. İdeal oturma alanlarınızı kolayca bir şekilde oluşturabileceğiniz proje, 25.000 metrekarelik, son derece geniş bir arazi üzerinde hayata geçirildi.

156 adet konut dairesine ev sahipliği yapan Westpoint Bursa projesi, toplamda 73 adet ticari ünite ve mağazayı da bünyesinde barındırıyor. Şehrin en kaliteli konut projesinde, dört dörtlük bir deneyim sizler için şekilleniyor!

 

Sosyal Yaşamın Tam Kalbinde Olacaksınız!


 

Şehrin en donanımlı yapısı olan Westpoint Bursa projesi, sosyal yaşamı en verimli şekilde deneyimlemeniz adına, konutunuz hemen altında kafe ve restoranlara yer veriyor. Birbirinden güzel ve şık bu alanlar, sosyal yaşamı en iyi şekilde deneyimlemenizi sağlayacak! Bursa’nın en iddialı projesinde aileniz, sevdikleriniz ve dostlarınızla birlikte keyifli zamanlar geçirebileceksiniz.

Dünya mutfağından en lezzetli yemeklerini keşfedeceğiniz restoranlarda, akşamları aileniz ile beraber keyifli bir şekilde yemeklerinizi yiyebileceksiniz. Günün getirmiş olduğu tüm stresten kurtulup arınacağınız kafe alanlarındaysa tatlı bir yorgunluk kahvesi içip en yakınlarınızla keyifli kahve sohbetleri yapabileceksiniz!