Vogue Yeşilova Konut Projesi İzmit’te Yükseliyor!

Vogue Yeşilova konut projesi, İzmit’in en özel bölgesinde hayata geçirildi! Satılık daire fiyatları ile dikkat çeken konut projesi, Kocaeli konut projeleri arasında bir yıldız gibi parlıyor!

 

Vogue Yeşilova ile Seçkin Bir Yaşam!


 

Vogue Yeşilova konut projesi ideal yaşam alanlarınızda keyifli bir şekilde yaşamanız adına, dairelerin tümünü özel bir şekilde tasarladı. 8000 metrekarelik büyük bir alanın üzerinde hayata geçirilen konut projesi, 102 konuta da ev sahipliği yapıyor. Kolayca oturma alanlarınızı oluşturabileceğiniz projede, tüm ihtiyaçlarınıza cevap veren dört adet konut seçeneği yer alıyor.

Rahat ve konfor dolu bir yaşam vadeden konut projesinde, 2+1, 2+1 dubleks, 3+1 dubleks ve son olarak da 4+1 dubleks seçenekleri yer alıyor! Metrekare ölçülerine göre değişkenlik göstermekte olan daire seçenekleri sayesinde rahat ve kolay bir şekilde yaşam alanlarınızı oluşturabileceksiniz!

Bütün ihtiyaçlarınız için özel dizayn edilmiş, geniş daire planları ile Vogue Yeşilova konut projesi, ideal yaşam alanlarınızı kolay bir şekilde kurgulamanıza imkan sağlıyor. Şehrin en değerli yerleşim bölgesi İzmit’te hayata geçirilen proje, lüks ve prestij dolu bir yaşamı sizlerle buluşturuyor!

 

Doğanın Kollarında, Huzurlu Bir Hayatı Keşfedin!


 

Vogue Yeşilova konut projesi sizleri şehrin merkezinde benzersiz bir konut hayatına davet ediyor. Özel olarak tasarlanmış peyzaj alanlarıyla hayalini kurduğunuz hayatı artık burada yaşayabileceksiniz.

Rengarenk bitkilerin efsunlu kokuları arasında keyif dolu yürüyüşler gerçekleştirecek, dostlarınız ve ailenizle birlikte doğal bir yaşamın tadını tamamıyla deneyimleyeceksiniz.

Kocaeli’nin doğallığını tamamıyla uygun bir şekilde hayata geçirilen konut projesi, doğanın tam merkezinde, eşi benzeri olmayan bir konut deneyimini sizler için kurguluyor.

İzmit’in en özel yerleşim bölgesinde hayata geçirilen konut projesi, özel olarak tasarlanmış konut alanları ile yaşamınızın her anına değer katıyor!

 

Vogue Yeşilova ile Kolayca Ev Sahibi Olun!


 

İzmit konut projeleri arasında bir yıldız gibi parlayan yapı, 8.000 metrekarelik geniş bir arazinin üzerinde inşa edildi. Bünyesinde 102 konuta ev sahipliği yapan proje, toplamda dört adet daire konseptini bünyesinde bulunduruyor. Kolay bir şekilde oturma alanlarınızı seçmenize yardımcı olan konut projesi, geniş daire tasarımlarıyla da ferah bir yaşam vadediyor!

2+1, 2+1 dubleks, 3+1 dubleks ve son olarak da 4+1 dubleks daire tiplerine bünyesinde bulunduran konut projesi, rahat ve geniş bir yaşam seçeneği sunuyor. Her bütçe için uygun ve cazip daire fiyatları ile dikkatleri üzerine çeken konut projesi, rahat bir şekilde konut sahibi olmanızın önünü açıyor! Şehrin en iddialı konut projesinde, konfor dolu bir yaşam sizleri bekliyor!

 

Vogue Yeşilova, Kocaeli’nin En Değerlisi!


 

Kocaeli’nin en hızlı gelişim gösteren, yerleşim yeri İzmit’te hayata geçirilen konut projesi Vogue Yeşilova, ulaşım kolaylığı ve merkezi konumu ile herkesin dikkatini çeken bir konut projesi. Prestijin, kalitenin ve modern yaşamın adresi olan Vogue Yeşilova, İzmit konut projeleri arasında bir yıldız gibi parlıyor!

Satılık daire fiyatları ve ferah yaşam alanlarıyla ideal bir yatırım seçeneği olarak da görülen konut projesi, ülkenin en gelişmiş sanayi bölgesinde yatırım yapmak isteyen için de harika bir fırsat! Şehrin en iddialı yapılarından biri olan Vogue Yeşilova ile bir evden çok daha fazlası sizin olacak!

Uygun konut fiyatları ve farklı ödeme seçeneklerini de sizler için sunan konut projesi, eşi benzeri olmayan bir konut deneyimini sizler için kurguluyor! Şehrin en hızlı gelişim gösteren bölgesi İzmit’te hayata geçirilen proje, benzersiz bir yaşamın tam kalbinde bir deneyim vadediyor!


BİZE YAZIN

MESSENGER

HEMEN ARA

WHATSAPP

İLETİŞİME
GEÇİN
PROJESKOP

Bilgi Formu