Vira İstanbul Projesi Beylikdüzü’nün Yeni Değeri!

Vira İstanbul, şehrin en iddialı konut projeleri arasında yerini aldı! Satılık daire fiyatları ile Beylikdüzü’nde ilgi gören yapı, banka kredisi uygunluğu ile de kolayca konut sahibi olmanızı sağlıyor! İstanbul’un en hızlı gelişim gösteren bölgesinde yükselen yapı, eşi benzeri olmayan bir deneyimi sizlerle buluşturuyor!

 

Vira İstanbul ile Hayatı Merkezde Yaşayın!


 

Şehrin en iddialı konut projeleri arasında yerini alan Vira İstanbul, hayatı merkezde yaşamanıza olanak sağlıyor! Merkezi konumu ile fark yaratan konut projesi, yüksek yaşam standartlarıyla da herkesin ilgisini çekiyor! İstanbul’un en çok yatırım alan bölgesi Beylikdüzü’nde hayata geçirilen yapı sayesinde bir evden çok daha fazlasını kazanacaksınız!

İstanbul’un gündelik yaşamdaki çeşitliliğini daima hissedecek, yürüyerek ulaşacağınız birçok sosyal alan ile prestijli yaşamın en eşsiz yanlarına tanıklık edeceksiniz! Bütün ulaşım seçeneklerini de sizlere sunan konut projesi, şehrin her noktasına rahatça erişim sağlamanıza imkan sağlıyor!

Prestijli ve rahat bir hayatın öncülüğünü yapan konut projesi, yaşamın her anından haz almanız için özel bir tasarım çalışmasının ardından hayata geçirildi. Metropol şehrin bütün avantajlarını sizler için sunan Vira İstanbul konut projesi, kusursuz bir konut deneyimi kurguluyor!

 

İstanbul’un En Değerli, En Özel Konut Projesi!


 

Her metrekaresi detaylı bir şekilde tasarlanan Vira İstanbul konut projesi, kaliteli ve prestij dolu bir yaşam kurguluyor! Estetik tasarımı ile son derece modern bir çizgiye sahip olan proje, özel bir çalışmanın ardından hayata geçirildi.

Kullanışlı daire tasarımları, ferah alanları ve özel tasarlanmış peyzaj bahçeleri ile konfor duygusunu sonuna kadar tadacağınız konut projesinde, eşsiz bir deneyim sizler bekliyor!

Her bütçe için uygun, satılık daire fiyatları ve farklı ödeme seçenekleri ile ev sahibi olmanızı sağlayan proje, İstanbul’un en değerli bölgesi Beylikdüzü’nde yükseliyor! Banka kredisi uygunluğu da taşıyan konut projesi bütçenize özel bir şekilde ödeme planı oluşturmanızı sağlıyor!

 

Vira İstanbul ile Bir Evden Fazlasını Kazanın!


 

Vira İstanbul konut projesi, şehrin en çok değer kazanan bölgesi Beylikdüzü’nde yer alıyor. Gelişim gösteren konumu sayesinde oldukça gözde bir duruma gelen konut projesi, sadece kendi içinde değil çehresine de bir hayli değer kazandırıyor. İdeal bir yatırım fırsatını sizler için sunan konut projesi, her bütçeye uyan, satılık daire fiyatları ile de kolayca ev sahibi olmanızı sağlıyor!

Prestijli ve konfor dolu bir hayatın kapılarını sizler için aralayan Vira İstanbul, kullanışlı daire tasarımları ile de ihtiyaçlarınıza uygun yaşam alanları sunuyor. Hemen teslim seçeneği ile satışlarına devam eden yapı, Beylikdüzü’nde kusursuz bir konut deneyimi vadediyor! Şehrin en çok kazandıran konut projesinde yeriniz şimdiden hazır!

 

Şehrin En Şık Kafe ve Restoranları Hemen Yanınızda!


 

Sosyal yaşamın tam merkezinde konumlanan Vira İstanbul konut projesi, harika zamanlar geçirmenize olanak sağlıyor! Sosyalleşmek için uzaklara gitmenize gerek kalmadan, vaktinizin çoğunu ailenize ve sevdiklerinize istediğiniz gibi ayırabileceksiniz! Konut projesinin hemen yanı başında yer alan, İstanbul’un en şık kafe ve restoranlarını bulabileceksiniz!

Sevdikleriniz ile beraber keyifli kahve sohbetleri gerçekleştireceğiniz kafelerde, hayatın en mutlu yanlarını keşfedecek, arkadaşlık bağlarınızı çok daha fazla güçlendirebileceksiniz! Şehrin en hızlı gelişim gösteren bölgesi Beylikdüzü’nde kusursuz bir yaşamın içinde yer alacaksınız!

 

Ferah Bir Konut Yaşamı Sizleri Bekliyor!


 

Şehrin en iddialı konut projeleri arasında yerini alan Vira İstanbul, geniş ve kullanışlı daire alanları ile rahat bir konut deneyiminin tam merkezinde olmanızı imkan tanıyor! Şehrin en değerli yerleşim bölgesinde kusursuz bir yaşamın merkezinde yer alacaksınız!

İdeal yaşam alanlarınızı rahatlıkla seçebileceğiniz konut projesinde, geniş daire tasarımlarına yer veriliyor. Sadece kullanacağınız yaşam alanlarını satın alacağınız konut projesinde, ihtiyacınız olmayan hiçbir alana para ödemek zorunda kalmayacaksınız!

İstanbul’un en büyük konut projeleri arasında bulunan yapı, toplamda 1189 adet daireye ev sahipliği yapıyor! 14 kattan meydana gelen proje, 92.000 metrekarelik devasa bir arazinin üzerinde tasarlandı. Son olarak 31 adet ticari ünite ve mağazayı da bünyesinde barındıran konut projesi, şehrin en dikkat çeken yapıları arasında gösteriliyor!

 

Satılık Daire Fiyatları Son Derece Dikkat Çekiyor!


 

Şehrin en kapsamlı konut projeleri arasında yerini alan Vira İstanbul, her bütçeye uygun, satılık daire fiyatları ile kolayca ev sahibi olmanızı sağlıyor! 92.000 metrekarelik büyük bir arazi üzerinde yaşama geçirilen konut projesi, farklı metrekare ölçülerinden oluşan 1189 adet konut dairesine ev sahipliği yapıyor. Tüm ihtiyaçlarınıza cevap sağlayacak olan daire tasarımları, ideal yaşam alanlarınızı kolay bir şekilde oluşturmanızı sağlıyor!

Banka kredisi için de uygunluk taşıyan konut projesi, bütçenize özel ödeme planları oluşturmanıza imkan sağlıyor! Bütçenizi yormadan, İstanbul’un en değerli bölgesinde kolayca konut sahibi olabilecek ve prestijli bir yaşamı keşfedeceksiniz! Şehrin en değerli yapısı olarak gösterilen Vira İstanbul konut projesi ile yaşamınızın her anına bambaşka bir zenginlik hakim olacak!