Uygun Fiyatları ile Banu Evleri Ispartakule 1

Banu Evleri Ispartakule 1, İstanbul, Bahçeşehir’de yükseliyor! Uygun konut fiyatları ve bütçenizi zorlamayacak ödeme seçenekleri sayesinde şehrin en canlı noktasında ev sahibi olmanıza olanak tanıyan proje, hayalini kurduğunuz yaşamı sizlere sunuyor!

 

Konforlu Bir Yaşama Adın Atın!


 

Banu Evleri Ispartakule 1, konforlu ve kaliteli bir yaşamın yeni adresi oluyor. Şehrin en çok yatırım alan bölgesi Bahçeşehir’de hayata geçirilen proje uygun fiyatları sayesinde rahatça ev sahibi olmanıza olanak tanıyor. Modern mimarisi ve merkezi lokasyonuyla oldukça dikkat çeken bir konut projesi olan Banu Evleri, bütün ihtiyaçlarınıza cevap veriyor! Her anınızı güzelleştirecek detaylara yer verilen konut projesinde, konforlu ve huzurlu yaşamanız için bütün ayrıntılar düşünülmüş. Alanında uzman mimarlar tarafından dizayn edilen Banu Evleri Ispartakule 1, hayalini kurduğunuz yaşamı sizlere yaşatacak.

 

Merkezi Lokasyonuyla Ulaşım Çok Kolay!


 

Banu Evleri Ispartakule 1, benzersiz konumu sayesinde şehir içi ulaşımınızı tamamen konforlu bir hale getiriyor. Şehrin her noktasına rahatlıkla ulaşım sağlayabileceğiniz, eşsiz bir konumda hayata geçirilen Banu Evleri Ispartakule 1, ulaşım sorununuza tamamen çözüm sağlıyor. Toplu ulaşım araçlarına yürüyerek birkaç dakika içinde ulaşabileceğiniz proje sayesinde şehrin her noktasına, kolayca erişme imkanınız olacak. İstanbul’un en kaliteli konut projesi olan Banu Evleri Ispartakule 1, bütün uzakları, yakın hale getiriyor! Ana ve bağlantı yollarına da dakikalar içinde ulaşım sağlayabileceğiniz proje, şehir içi seyahatlerinizi son derece kolay bir hale getiriyor.

Gündelik yaşamdaki bütün ihtiyaçlarınızı rahatça karşılayabileceğiniz alanlara da oldukça yakın bir konumda olan konut projesi, hayatınıza pratiklik getiriyor. Banu Evleri Ispartakule1 devlet hastanesi, özel hastaneler, bankalar, çevre okullar, üniversite, cami, alışveriş merkezleri ve diğer bütün kamusal alanlara da tamamen yakın bir konumda bulunuyor. Böylelikle günlük yaşamda ihtiyaç duyduğunuz her şeye kolay yoldan erişebiliyorsunuz. Halletmeniz gereken bütün işleri, çok uzaklara gitmenize gerek kalmadan, yakın çevreden yapabiliyorsunuz. Kaliteli ve konforlu bir hayatın yeni adresi olan Banu Evleri Ispartakule 1, tüm avantajlarıyla sizleri bekliyor!

 

Ailelere Özel Olarak Tasarlanmış Daireler!


 

Banu Evleri Ispartakule 1, tamamen ailelere özel geniş oturma planlarına bünyesinde yer veriyor. 1+0 ve 1+1 daire tiplerine yer vermeyen proje, her ailenin ferah ve kullanışlı yaşam alanlarını, rahatça oluşturabilmesi için geniş oturma seçeneklerini özenle tasarladı. İdeal yaşam alanlarınız rahatça seçebileceğiniz konut projesinde, her daire tipinde rahat ve konforlu hissedeceksiniz. Son derece kullanışlı bir şekilde tasarlanan daire tipleri çekirdek ailelere de geniş ailelere de hitap edecek türden.

Projede 2+1, 3+1 ve son olarak da 4+1 daire tipleri yer alıyor. Farklı metrekarelerine sahip daire tiplerinin hepsi kullanışlı ve son derece geniş yaşam alanları sunuyor. Konforlu ve rahat bir yaşam oluşturmak için geniş olarak tasarlanan daire seçeneklerinde, rahatlıkla yaşam alanlarınızı seçebileceksiniz. Tamamen ihtiyaçlarınızı karşılayacak bu daire planları, sizlerin tamamen konforlu bir yaşam sürmesi için uzman mimarlar tarafından, özenli bir çalışma sonucunda tasarlandı.

 

Geniş Oturma Seçenekleri ile Seçim Yapın!


 

Banu Evleri Ispartakule aile yaşamınızı daha konforlu ve daha rahat bir hale getirebilmek adına birçok daire seçeneğini bünyesinde barındırıyor. Projedeki her daire farklı metrekare ölçülerine göre konforlu yaşam alanları sunuyor. 2+1, 3+1 ve 4+1 daire seçeneklerinden oluşan konut projesi, ihtiyaçlarınıza özel olarak farklı metrekare ölçülerine bünyesinde yer veriyor. Projedeki 2+1 daire tipleri 115 metrekare ile 123 metrekare arasında kullanışlı bir alan sunuyor. Bir diğer daire seçeneği olan 3+1 daire tipleri ise 97 metrekare ile 157 metrekare arasında değişkenlik gösterebiliyor. Son olarak geniş ailelere özel olarak tasarlanmış 4+1 daire tipleri de 97 metrekare ile 173 metrekare arasında son derece geniş ve kullanışlı yaşam alanlarından meydana geliyor. Konforlu ve ferah bir yaşam için oluşturulan daire planları, sizlerin rahatça evlerinizde yaşamınız için özenli bir çalışmanın sonucunda ortaya çıktı. Her detayında kalite, her ayrıntısında konforu bulabileceğiniz konutunuzda, tamamıyla huzurlu bir yaşam süreceksiniz.

 

Doğal Yaşam Alanları ile Hayatı Keşfedin!


 

Banu Evleri Ispartakule 1 projesi, İstanbul’un yeşil alan sorununa harika çözümler üretti. Çocuklarınız ve ailenizle birlikte harika vakitler geçireceğiniz bu yeşil alanlar, alanında uzman peyzaj mimarları tarafından tasarlandı. Tamamıyla huzur veren bu alanlar sayesinde çocuklarınız doğayla iç içe bir ortamda büyüyebilecek. Muhteşem bir yapay gölü de içinde barındıran bu yeşil alanlar sayesinde hayatı keşfedeceksiniz. Projenin her alanında ayrı bir güzelliği tadacak, burada yaşıyor olmaktan dolayı çok mutlu olacaksınız. Sizin daha mutlu yaşamınız için özenle tasarlanan yapay göl, eşsiz bir doğal ortamı yaşam alanlarınıza taşıyacak.

Göldeki su sesleriyle sakinliği bulacak, ağaçların arasından gelen kuş sesleri ile doğal yaşamın huzurunu keşfedeceksiniz. Size harika duygular hissettirecek yapay gölün hemen yanında bulunan kameriyelerde oldukça keyifli vakitler geçirebileceksiniz. Eşsiz bir doğanın içinde oturacak, sevdikleriniz, aileniz ve dostlarınızla birlikte son derece mutlu ve huzurlu anlarınızı paylaşabileceksiniz. Doğayla iç içe bir yaşamın merkezinde olacağınız Banu Evleri Ispartakule 1 projesinde, her anınızın çok özel her anınız çok değerli olacak. Burada yaşıyor olmaktan asla sıkılmayacaksınız!

 

Banu Evleri İdeal Bir Yatırım Fırsatı!


 

Şehrin en hızlı gelişim gösteren bölgesi olan Bahçeşehir’de hayata geçirilen Banu Evleri Ispartakule 1, çok iyi bir yatırım potansiyeli taşıyor. Merkezi konumu, herkese uygun geniş oturma seçenekleri ve yüksek standartlı donanımlarıyla ön plana çıkan proje, yatırım yapmak isteyen kişiler içinde bulunmaz bir nimet! Oldukça kısa bir süre içinde değerinin çok üzerine çıkacak olan konut projesi, İstanbul içinde iyi bir yatırım yapmak isteyen için harika bir fırsat! Buradan satın alacağınız bir daire ile hem doğru bir yatırım yapmış olacaksınız hem de kusursuz bir yaşamın içinde olacaksınız. Bir konuttan çok daha fazlasını vadeden Banu Evleri Ispartakule 1, şehrin en çok yatırım alan bölgesinde sizleri bekliyor olacak! Hemen teslim seçeneği ile satışa sunulan proje, sadece kendi değerini değil bulunduğu alan ve bölgenin de değerini fazlasıyla arttırıyor! Harika bir yatırım fırsatı arıyorsanız, bu proje tam size göre!