Ümraniye’nin Yükselen Değeri: Roya Nova Konut Projesi

Roya Nova konut projesi, İstanbul, Ümraniye’de hayata geçirildi. Konumuyla herkesin dikkatini çeken proje, Ümraniye ve Ataşehir'in kesiştiği noktada yer alıyor. Oldukça merkezi bir konumda olmasına rağmen uygun konut fiyatlarıyla öne çıkan projenin 2020 Aralık ayında teslim edilmesi planlanıyor.

 

Finans Merkezi’ne Komşu Olun!


 

Ümraniye’nin en değerli iki projesi karşı karşıya! Finans Merkezi’nin hemen karşısında yer alan Roya Nova konut projesi, kazançlı bir yaşamın kapılarını sizler için açıyor. İstanbul’un en geniş kapsamlı iş ve yaşam sektörünü içinde barındıracak olan Finans Merkezi’ne komşu olan proje, sizlere de birçok avantaj sunacak. Şehrin en geniş iş sektörüne sahip olacak Finans Merkezi’ne birkaç dakikalık uzakta olacaksınız ve Roya Nova’nın size sunduğu ayrıcalıklardan sonuna kadar yararlanabileceksiniz.

 

Hayatı Tam Merkezde Yaşayın!


 

Roya Nova, lokasyonuyla fark yaratan bir konut projesi olarak karşımıza geliyor. Ümraniye ve Ataşehir’in kesiştiği noktada hayata geçirilen proje sayesinde hayatı merkezde yaşayacaksınız. Ümraniye’nin hayat çeşitliliğinde daima yaşamın içinde olacak, yürüyerek ulaşacağınız Ataşehir’de, modern yaşamın en eşsiz anlarına tanık olacaksınız. Bütün ulaşım imkanlarını da size sunacak olan Roya Nova ile tüm şehir yakınınızda olacak. Konforlu ve kaliteli bir yaşamın öncüsü olan Roya Nova, hayatın her anından keyif almanız için özenli bir çalışmanın sonucunda tasarlandı. Metropol şehrin bütün avantajlarını sizler için sunan proje sayesinde konforlu bir yaşamın tam merkezinde olacaksınız.

 

Doğanın Tadını Çıkarın!


 

Roya Nova konut projesinin etrafındaki yeşil alanlar, tecrübeli peyzaj mimarları tarafından saatlerce süren bir çalışmanın ürünü olarak ortaya çıktı. Çeşit çeşit çiçekleri keşfedeceğiniz, akşamları keyifli yürüyüşlerinize eşlik edecek bu yeşil alanlar sayesinde huzurlu anlar yaşayacaksınız. Aynı zamanda devasa bir büyüklüğü sahip olan Nezahat Gökyiğit Botanik Bahçesi’ne de komşu olan proje, sizlere eşsiz güzellikler sunacak. Birkaç dakikalık yürüme mesafesinde yer alan Nezahat Gökyiğit Botanik Bahçesi sayesinde binlerce bitkinin hoş kokuları arasında yürüyüş yapabilecek, yapay göldeki balık çeşitlerini keşfedecek bilecek, klasik müzik eşliğinde gizli tünellerden, harika alanlara çıkabileceksiniz. Hem konutunuzdaki yeşil alanlarla huzuru tadabileceksiniz hem de birkaç dakikalık mesafede yer alan botanik bahçe sayesinde yeni yerler keşfetmiş olacaksınız.

Roya Nova’da sizleri her sabah kuş seslerinin efsunlu melodisi uyandıracak, pencerenizden içeriye giren orman havasında, doğal yaşamının huzurlu yanlarını tadacaksınız. Doğayla iç içe geçireceğiniz bir yaşamın merkezinde olabileceksiniz ve özellikle çocuklarınız böylesi büyüleyici bir atmosferin içinde, yeşillerin arasında büyüyecek. Sizlere çok özel anlar yaşatacak olan konut projesinde, tabiatın kusursuz güzelliği her anınızı süsleyecek.

 

Metro ile Trafiksiz Bir Ulaşım Deneyimleyin!


 

Roya Nova, İstanbul’un en hızlı gelişen, en çok yatırım alan bölgesi Ümraniye’de hayata geçirildi. Hal böyle olunca, şehrin en gelişmiş ulaşım seçenekleri de projeniz etrafında şekillendi ve şekillenmeye devam ediyor. Yapımı devam eden Ümraniye-Ataşehir-Göztepe hattı seferine yapacak olan metronun hemen yanı başına konumlanan Roya Nova size trafiksiz bir ulaşım imkanı sağlayacak. Birkaç dakikalık uzaklıkta yer alan ve hizmetine son hız devam eden Çekmeköy-Üsküdar metro hattına da komşu olan projeyle dört bir yanınızda metro güzergahları olacak. Ne trafiğe girmek zorunda kalacaksınız ne de stresli şehir kalabalığına… Roya Nova sayesinde trafiksiz ulaşımın tadını çıkaracaksınız! Aynı zamanda diğer toplu ulaşım araçlarına da yürüyerek saniyeler içinde erişim sağlayabileceksiniz ve şehir içi seyahatleriniz tamamen konforlu bir hale gelecek.

Aynı zamanda tam teşekküllü bir devlet hastanesi olan Ümraniye Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne 10 dakikada ulaşabilecek diğer özel hastanelere ise dakikalar içinde erişim sağlayabileceksiniz. Kamusal alanların tümüne yakın bir konumda yer alan konut projesiyle, günlük hayatınız çok kolay bir hale gelecek. Alışveriş merkezleri, süpermarket zincirleri, okullar, bankalar gibi bütün kamusal binalara dakikalar içinde ulaşım sağlayabileceksiniz. Böylelikle gündelik yaşamda, ihtiyaç duyduğunuz her şeye en kolay yoldan erişim sağlayacaksınız.

 

İdeal Yaşam Alanlarınızı Oluşturun!


 

Ümraniye’nin en iddialı konut projesi olan Roya Nova, bünyesinde yer verdiği geniş oturma seçenekleri sayesinde ideal yaşam alanlarınızı, rahatça oluşturmanızı sağlıyor. 3.307 metrekarelik geniş bir alan üzerinde inşa edilen proje, 30 kattan meydana gelirken toplamda 246 konuta ev sahipliği yapıyor. Son derece geniş ve ferah kullanım alanlarını sizlerin konforlu bir yaşam sürmesi için tasarlayan Roya Nova, ihtiyaçlarınıza uygun daire seçeneklerini sizler için sunuyor. Projede 1+0 stüdyo tipi daireler, 1+1, 2+1 ve son olarak 3+1 daire tipleri bulunuyor. Sizin için en uygun olanı rahatlıkla bulabileceğiniz konut projesinde, ihtiyaçlarınıza cevap veren farklı metrekare ölçüleri de bulunuyor.

1+0 stüdyo tipindeki daire seçenekleri 48 metrekarelik kullanışlı bir alanı sizler için sunarken 1+1 daire tipleri ise 68 metrekarelik bir alandan meydana geliyor. Bir diğer oturma seçeneği olan 2+1 tipindeki daireler ise 101 metrekarelik geniş bir alandan meydana geliyor. Son olarak da 3+1 daire tipine yer verilen konut projesinde, 136 metrekarelik ferah ve kullanışlı bir yaşam alanı sizler buluşuyor. Sizler için en ideal kullanım alanlarına bünyesinde yer veren Roya Nova’da, dilediğiniz gibi seçim yapabileceksiniz. Geniş oturma planları sayesinde hiçbir zorluk yaşamayacak ve en uygun olanı kolayca bulabileceksiniz! Huzurlu ve konforlu bir hayat sürmeniz için özenle tasarlanmış daire planları, tam da ihtiyacınıza cevap verecek şekilde tasarlandı.

 

İstanbul’da Kolayca Ev Sahibi Olun!


 

Bugüne kadar kira ödemek sizler için büyük bir dert oldu. Kolayca ödeme yapabileceğiniz, bütçenizi zorlamayacak, kaliteli bir konutta yaşamak en büyük hayaliniz. Fakat ne kadar arasanız da hayalleriniz gerçekleştirebildiğiniz bir yaşam alanıyla karşılaşamadınız. Artık tüm düş kırıklıklarını geride bırakma zamanı geldi! Roya Nova ile kira öder gibi kolayca ev sahibi olabileceksiniz! Hem de İstanbul’un en değerli bölgesinde! Geniş oturma seçenekleri ve uygun konut fiyatları ile rahatça yaşam alanınız seçebilecek ve kolayca ödeme yapabileceksiniz. Bütçenizi hiçbir şekilde zorlamayacak cazip ödeme seçeneklerini sizler için sunan Roya Nova Konut projesi, banka kredisine tamamen uygun olarak satışa sunuluyor. İstanbul’un en gözde yerinde, en kaliteli konut projesinde yeriniz hazır!


BİZE YAZIN

MESSENGER

HEMEN ARA

WHATSAPP

İLETİŞİME
GEÇİN
PROJESKOP

Bilgi Formu