Ulaşımın Merkezinde Route İstanbul Projesi

Route İstanbul, şehrin merkezindeki lokasyonuyla tüm dikkatleri üzerine çekiyor! Bütün toplu ulaşım seçeneklerine yürüme mesafesinde yer alan proje, konut fiyatları ile de ön plana çıkıyor! Metrobüs ve metroya dakikalar içerisinde ulaşacağınız proje sayesinde ulaşım ve trafik sorununuz tamamen ortadan kalkıyor!

 

Şehrin Merkezinde Benzersiz Bir Konum


 

Route İstanbul projesi şehrin ve ulaşımın merkezinde, son derece işlek bir konumu sizlere sunuyor. Bütün toplu ulaşım araçlarına yürüyerek ulaşabileceğiniz, benzersiz bir lokasyonda yer alan Route İstanbul projesi, trafiksiz bir hayatı sizlerin konforuna sunuyor. İstanbul’un en merkezi, en canlı, en hızlı gelişen bölgesi Ataköy’de yer alan proje, metropol şehrin bütün avantajlarını sizler için yaşam alanlarınıza getiriyor. İstanbul’un en işlek yolu olan E-5 kara yoluna dakikalar içinde ulaşabiliyorsunuz. Etkileyici bir deniz manzarası yaşamak ise konutunuzdan sadece 5 dakika uzaklıkta! Dakikalar içinde sahil yoluna ulaşacağınız proje, TEM otoyolu ve Mahmutbey gişelerine ise sadece 10 dakikalık bir yakınlıkta yer alıyor. Tüm bağlantı yollarına da oldukça yakın bir konumda tasarlanan Route İstanbul, şehrin her noktasına konforlu bir yolculuk yapmanıza olanak tanıyor.

Aynı zamanda Kültür Üniversitesi başta olmak üzere çevre üniversiteler, Bakırköy Sadi Konuk Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Memorial Hastanesi gibi tam donanımlı hastanelere de 5 dakikalık bir mesafede yer alıyor. İlkokul, liseler, bankalar, alışveriş merkezleri gibi tüm kamusal alanlarında çevresinde bulunan proje, gündelik yaşamdaki tüm işlerinizi kısa yoldan halletmenize olanak tanıyor.

 

İdeal Bir Yatırım Projesi


 

Route İstanbul, içinde barındırdığı lüks sosyal donatılar, yapı güvenliği ve benzersiz lokasyonu sayesinde tam bir yatırım aracı olarak karşımıza çıkıyor. İstanbul’un en hızlı gelişen bölgesi Ataköy’de bulunan proje geniş oturma planları ve ulaşım rahatlığıyla da ön plana çıkıyor. Route İstanbul’a yapacağınız küçük bir yatırım, kısa bir zaman içinde inanılmaz bir ivmeyle büyüyecek ve var olan değerinin kat kat üzerine çıkacak. Route İstanbul’un sizlere sunduğu ayrıcalıklarla dolu yaşamı sonuna kadar tadacak, doğru bir yatırım yapmanın keyfini süreceksiniz. Hızla gelişen şehir bölgesi sayesinde birçok yatırımcının göz bebeği olarak görülen Ataköy; Route İstanbul projesi ile daha da değer kazanıyor. Bu projeden alacağınız bir konut, kısa bir zaman içinde değerinin çok üzerine çıkacak ve maddi anlamda sizi her koşulda tatmin edecek. Parasal yönden iyi bir yatırım yapmanın keyfini sürerken lüks bir çevrenin tam merkezinde yaşamanın ayrıcalığını da sonuna kadar hissedeceksiniz.

 

Geniş Oturma Seçenekleri Sunuyor


 

Route İstanbul projesi, ideal yaşam alanlarınızı rahatça oluşturabilmeniz için oldukça geniş daire planlarına bünyesinde yer veriyor. 302 konutta oluşan proje toplamda 15 kattan meydana geliyor. Her bütçeye uygun konut fiyatları ve geniş oturma seçenekleriyle Route İstanbul projesinde seçim yapmanız çok kolay! Projede 1+1 ve 2+1 daire tipleri bulunuyor. 1+1 ve 2+1 daire tipleri metrekare ölçülerine göre değişkenlik gösterirken sizlere kullanışlı ve geniş alanlar sunuyor. 1+1 daire tipleri 76 metrekare ile 90 metrekare arasında kullanışlı bir yaşam alanını, konforunuz için sunarken son olarak 2+1 daire tipleri ise 121 metrekare ile 272 metrekare arasında değişkenlik gösteriyor. Ferah ve geniş daire dizaynı, kullanışlı alanları ve çok seçenekli daire planlarıyla Route İstanbul, tam da hayalini kurduğunuz konut projesini ayağınıza kadar getiriyor. Konfor ve lüksü bir arada harmanlayan projede, ideal yaşam alanlarını dilediğiniz gibi oluşturabileceksiniz. Sevdikleriniz ve ailenizle birlikte mutlu günler, bu projeyle sizleri bekliyor.

 

Route İstanbul ile İçiniz Rahat!


 

7 gün 24 saat boyunca kesintisiz güvenlik hizmetlerinin sağlandığı projede, güven ve huzur duygusunu konutunuz ve yaşam alanlarınızın her detayında, fazlasıyla hissedebileceksiniz. Uzman güvenlik ekiplerince sağlanan güvenlik kontrolleri, konutunuzda huzurlu oturmanızı sağlıyor. Aynı zamanda projedeki güvenlik; kullanılan kapalı devre kamera sistemleri ve atılan devriyeler ile de oldukça üst düzeye çıkarılıyor. Güven ve huzur duygusunun bir an olsun eksik olmadığı, içiniz rahat bir şekilde yaşayacağınız projede, güzel günler sizleri bekliyor. Geceleri yatağınıza içiniz rahat bir şekilde girebilecek, çocuklarınız konutunuz çevresinde oynarken hiçbir tedirginlik yaşamayacaksınız. Alanında uzmanlaşmış güvenlik ekipleri, hayatınızı güvende tutmak ve daima konforlu yaşamanız için gece, gündüz çok sıkı bir şekilde çalışıyor olacak.

 

Kaliteyi Yükselten Konut Özellikleri


 

Route İstanbul projesi hayatınızın her anında konfor ve kaliteyi getirebilmek adına özenle tasarlanmış bir konut projesi. Çok önemli donanım ve konut özeliklerinin bulunduğu projede, hiçbir zaman mağduriyet yaşamayacak, hayat kalitenizi düşürmek zorunda kalmayacaksınız. Projede yer alan kapalı otoparklar, merkezi ısıtma sistemleri, hidroforlar, ses ve ısı yalıtımı, ısı pay ölçer, güvenlik hizmetleri, fiber altyapı ve jeneratör sistemleri gibi önemli özellikler sayesinde hiçbir zaman zorluk yaşamayacaksınız. Projedeki kapalı otoparklar sayesinde en ağır kış koşullarında dahi araçlarınız güvende olacak ve beklenmedik maddi kayıplarla karşılaşmayacaksınız. Yüksek hızda internet sunan fiber altyapı, daimi olarak sosyal ağlarda olmanızı sağlarken çevrim içi hizmetlerden son derece hızlı bir şekilde yararlanmanızın da önünü açıyor.

Kış aylarında büyük bir problem olan ısınma; merkezi ısıtma sistemleri ile tamamen sorun olmaktan çıkıyor. Daima sıcacık bir konutta yaşayacağınız projede, kullanılan merkezi ısıtma sistemleri sayesinde yüksek tutarda doğal gaz faturaları ile de karşılaşmayacaksınız. Aynı zamanda güç ve elektrik kayıpları yaşandığı takdirde, işlerinize ara vermenize gerek kalmayacak. Elektrik kesintileri yaşanması durumunda anında devreye girecek olan jeneratör sistemleri sayesinde işlerinize ara vermeyecek, yaşamınıza kaldığınız yerden devam edebileceksiniz. Konfor ve yüksek standartta bir hayatın kapılarını ardına kaçan Route İstanbul projesinde yaşamaktan büyük bir keyif alacaksınız! Bu proje sizin vazgeçilmeziniz olacak!

 

Depreme Karşı Tamamen Dayanıklı!


 

İstanbul, maalesef deprem kuşağında yer alan bir şehir. Bu nedenle de çoğumuzun deprem endişesi yaşaması çok normal. Sadece kendimiz için değil ailemiz için de bu tedirginliği sık sık yaşıyoruz. Route İstanbul tüm bu endişe ve korkunun önüne, sağlam bir yapı olmasıyla geçiyor! Deprem endişenizi sona erdiren konut projesi, tamamıyla depreme dayanıklı bir şekilde tasarlandı. Zemin etüt çalışmalarının oldukça detaylı ve disiplinli bir şekilde yapılmasıyla depreme karşı oldukça dayanıklı hale gelen yapı, deprem endişenizi sizden çok uzağa götürecek. Aynı zamanda deprem yönetmeliğine de son derece uygun bir şekilde planan Route İstanbul, konutunuzda huzurla yaşamanızı sağlayacak. Depreme karşı tamamen dayanıklı olan bu yapı, geceleri yatağınıza rahat bir şekilde girmenizi sağlayacak!


BİZE YAZIN

MESSENGER

HEMEN ARA

WHATSAPP

İLETİŞİME
GEÇİN
PROJESKOP

Bilgi Formu