Turkuaz Plus Projesi Bursa’da Hayata Geçiriliyor!

Turkuaz Plus, Nilüfer ilçesinde yükseliyor! Bursa konut projeleri arasında fark yaratan yapı, satılık daire fiyatları ve banka kredisi için olan uygunluğu ile tüm dikkatleri üzerine çekiyor! Şehrin en değerli yerleşim bölgesinde yükselen yapı, dört dörtlük bir konut deneyimi için Bursa’da sizleri bekliyor!

 

Bursa’nın En Değerlisi: Turkuaz Plus Projesi!


 

Turkuaz Plus konut projesi, Bursa, Nilüfer ilçesinde hayata geçirildi. Üst düzey yaşam standartlarıyla donatılan yapı, her detayında konforu ve lüksü sizlere sunuyor. Şehrin en değerli konut projesinde, ferah ve kullanışlı daire tasarımları sayesinde yaşamınızın her anı zenginlik kazanacak!

Merkezi lokasyonun yanı sıra geniş sosyal alan donanımları ile de ön plana çıkan konut projesi, sizlere eşsiz bir deneyim yaratıyor! Şehrin en hızlı gelişim gösteren bölgesinde bulunan proje aynı zamanda çok kazandıracak bir yatırım seçeneğini de sizler için sunuyor!

 

Her Metrekarede Mutluluğu Keşfe Çıkın!


 

Bursa konut projeleri arasında yerini alan Turkuaz Plus projesi, ferah ve kullanışlı daire tasarımları sayesinde mutlu bir deneyim vadediyor! Farklı metrekare ölçülerine göre değişiklik gösteren konut daireleri, ideal yaşam alanlarınızı kolayca seçmenize imkan sağlıyor! Şehrin en değerli yapısı olarak karşımıza çıkan Turkuaz Plus konut projesi ile kusursuz bir deneyim sizler için şekilleniyor!

Bütün ihtiyaçlarınıza cevap sağlayan yapısı ile şehrin en değerli yerinde yükselen konut projesi, toplamda 195 adet konut dairesini bünyesinde ağırlıyor! 30.000 metrekarelik geniş bir alanın üzerinde hayata geçirilen yapı, 34 adet ticari ünite ve mağazaya da ev sahipliği yapıyor! Banka kredisi için uygunluk taşıyan konut projesi, kolay bir şekilde ev sahibi olmanızı sağlıyor!

 

Turkuaz Plus Projesi ile Kolayca Ev Sahibi Olacaksınız!


 

Bursa konut projeleri arasında bir yıldız gibi parlayan Turkuaz Plus, son derece kolay bir şekilde ev sahibi olmanızı sağlıyor. Farklı metrekare ölçülerine göre değişiklik gösteren beş adet daire alanına sahip konut projesi, kolay bir şekilde oturma alanlarınızı seçmenizi sağlıyor. Satılık daire fiyatları ile dikkatleri üzerine çeken konut projesi, bütçenizi yormayan ödeme seçenekleri ile de ev sahibi olmanızı kolaylaştırıyor!

Aynı zamanda banka kredisi için de uygunluk taşıyan konut projesi, taksitlendirme seçenekleri ile de kira öder gibi konut sahibi olmanızın kolaylaştırıyor. Proje teslim tarihi hemen olan yapı, konfor ve prestij dolu bir yaşam vadediyor! Bursa’nın cazibe merkezi Nilüfer’de hayata geçirilen yapı, kusursuz bir konut ortamını sizler için tasarlıyor!

 

Gündelik Yaşamınızın Her Anı Turkuaz Plus ile Değerli!


 

Bursa konut projeleri arasında yıldız gibi parlayan Turkuaz Plus projesi, merkezi konumu sayesinde gündelik yaşamınızı tümüyle konforlu bir hale getiriyor. Şehrin en geniş alışveriş mağaza ve alanlarını çevresinde barındıran konut projesi gündelik hayatınıza değer katıyor!

Aynı zamanda şehrin en şık kafe ve restoranlarına yürüme mesafesinde yer alan konut projesi, sosyal yaşamı en verimli şekilde deneyimleyebilmenizi sağlıyor! Şehrin en değerli yerleşim bölgesi Nilüfer’de eşsiz bir konut deneyimi sizler için şekil alıyor!

 

Şehrin Her Yerine Kolay Bir Şekilde Erişim Sağlayın!


 

Bursa, Nilüfer ilçesinde hayata geçirilen konut projesi, şehrin en canlı bölgesinde yer alıyor! Bütün toplu ulaşım seçeneklerine yürüme mesafesinde yer alan proje, ulaşımlarınızın tümünü konforlu bir hale getiriyor!

Şehrin en değerli yapısı olarak gösterilen Turkuaz Plus konut projesi ile yaşamınızın her anı değerli ve zengin bir hale geliyor! Kusursuz bir yaşam Bursa’da sizler için şekilleniyor!