Trio Sky Projesi İzmir’de Hayata Geçirildi!

Trio Sky konut projesi, Ege’nin en değerli bölgesi Bornova’da hayata geçirildi. Satılık daire fiyatları ile dikkat çeken yapı, İzmir konut projeleri arasında bir yıldız gibi parlıyor! Modern tasarımıyla İzmir’e yakışan bir konut projesi olan Trio Sky, lüks bir yaşam kurguluyor!

 

Özel Olarak Tasarlanmış Konut Bahçeleri!


 

İzmir’in en iddialı konut projesi Trio Sky, kusursuz bir yaşam vadediyor! Şehrin doğal yapısına uygun bir şekilde tasarlanan proje, sizleri doğal bir yaşamın merkezine davet ediyor! Oldukça büyük bir alanda hayata geçirilen konut bahçeleri, doğanın her halini sizlere hissettirecek!

Alanında uzman olan peyzaj mimarlarınca tasarlanan bahçe alanları, doğal hayatın en büyüleyici taraflarını sizlere sunacak! Trio Sky konut projesinde aileniz ve dostlarınızla beraber prestij dolu zamanlar yaşayacaksınız.

 

Trio Sky ile Konfor Dolu Bir Yaşam Sizleri Bekliyor!


 

Trio Sky konut projesi, geniş ve ferah daire tasarımlarıyla hayatınızın her anına zenginlik katıyor! Konforlu ve kullanışlı daire alanları, bütün ihtiyaçlarınıza uygun bir kullanım sunuyor! Şehrin en merkezi bölgesi Bornova’da harika bir konut yaşamı sizler için yükseliyor!

Her metrekaresinde kaliteli ve ince bir işçiliğin yer aldığı konut projesinde, keyif ve prestij dolu bir konut deneyimi sizleri bekliyor! 3.000 metrekarelik, son derece büyük bir arazinin üzerinde hayata geçirilen Trio Sky konut projesi, 114 adet konut dairesine de ev sahipliği yapıyor.

 

Trio Sky ile Şehrin Tam Kalbindesiniz!


 

İzmir’in en hızlı gelişim gösteren bölgesi Bornova, sürekli olarak yapılan yatırımlar ve büyük bir ivme ile yükselen iş hacmiyle şehrin en değerli bölgesi haline geliyor. Şehrin en özel konut projesiyle birlikte daha da değer kazanan Bornova ilçesi, İzmir’de yaşıyor olmanın bütün avantajlarını sizler için sunuyor.

Evinize birkaç dakikalık mesafede bulunan alışveriş alanları, gündelik hayattaki ihtiyaçlarınızın tümüne en kolay, en pratik yoldan erişim sağlamanıza imkan tanıyor.

İzmir’in en değerli, en canlı bölgesinde hayata geçirilen konut projesi, çevresinde alışveriş mağazaları, kasap, manav, fırın ve market zincirleri gibi birçok alışveriş alanına da bulunduruyor.

Keyifli bir şekilde bütün alışveriş ihtiyaçlarınıza gidermenizi sağlayan konut projesi, aynı zamanda birbirinden şık kafe ve restoran alanlarına da yürüme mesafesinde bulunuyor. Sosyal bir yaşamın merkezinde yer almanızı sağlayan proje, İzmir’i en iyi şekilde deneyimlemenize olanak tanıyor!

 

Trio Sky ile Ferah Bir Konut Hayatı Sizlerle!


 

İzmir’in en iddialı konut projesi Trio Sky, oldukça özenli bir tasarım çalışmasının ardına hayata geçirildi! İzmir’in eşsiz doğasına uygun bir şekilde hayata geçirilen konut projesi, geniş ve ferah daire alanlarıyla yaşamınıza renk katıyor!

Kullanışlı oturma alanları ile sizlere konfor dolu bir konut deneyimi vadeden proje, tüm ihtiyaçlara cevap veren yapısıyla, kusursuz bir yaşam kurguluyor! Her metrekaresinde kaliteyi ve prestiji keşfedeceğiniz konut projesindeki bütün dairelerde konforu tadacaksınız!

İdeal oturma alanlarınızı rahatlıkla oluşturabileceğiniz konut projesinde, toplamda 114 adet konut dairesi seçeneği bulunuyor. 3.000 metrekarelik, büyük bir arazinin üzerinde yükselen konut projesi, 2+1 ve 3+1 daire tipleriyle kullanışlı bir alan sunuyor.

105 metrekare ile 164 metrekare arasında değişiklik gösteren konut dairelerinde, prestij dolu bir yaşamın tam merkezinde yer alacaksınız! Şehrin en değerli yapısında, kusursuz bir yaşam sizler için kurgulanıyor!