Tersane İstanbul – Muhteşem İmkanları ve Eşsiz Tarzıyla Şehrin Yeni Gözdesi

“İstanbul'un Yeni Şehir Merkezi”

Tarihi Osmanlı tersaneleri, yepyeni bir projeyle yeni bir yaşam, eğlence ve kültür alanına dönüşüyor...

Tersane İstanbul…“Şehrin İçinde Bir Şehir”

Tersane İstanbul projesi, Haliç'te yer alan tüm alanı, çeşitli özellikleri ve sosyal donatılarının yanı sıra kültürel unsurlarla yenilenen devasa bir plana sahip. Proje, lüks unsurlara sahip tesis ve yapıları içeriyor. Ayrıca tüm bu yeniliklerle Haliç'in rekreasyonunu gerçekleştirecek. Burada sadece mülk sahibi olmayacaksınız, tarihin geleceğe dönüştüğünü de göreceksiniz… Dünya standartlarında beş otel ve 600 daire bu projede yer alacak. Bunlara ek 20.000 m² ofis alanı, dört müze ve 280 yat kapasiteli iki marina bulunacaktır.

“Tersane İstanbul, şehrin efsanevi geçmişini derinden onurlandırırken İstanbul severleri şaşırtacak.”

1000'den fazla odalı beş lüks otel burada! Tüm projeye değer katacak otellerden birisi de Rixos Tersane olacak. Her otel, farklı ilhamlarla farklı bir tarza sahip. 5 yıldızlı otel konforu, otel olanaklarına erişim ayrıcalığını yaşamak isteyen misafirler için mükemmel bir seçim olacaktır.

Ayrıca mülkler harika manzaralı sahil yalılarından, genç yaşam tarzlarına uygun loftlara kadar çeşitlilik göstermektedir. Projeyi diğerlerinden farklı ve özel kılan özelliklerinden birisi de her zevke uygun bir seçeneğin her zaman bulunmasıdır.Rahat ama lüks alanınızdan güzel deniz manzarasına uyandığınızı hayal edin… Mülk sakinleri, Boğaz boyunca Haliç'in muhteşem manzarasının tadını çıkaracaklar. Sadece manzarası değil, düşünülmüş her detayı da projeyi İstanbul'un yeni parlayan yıldızı olarak öne çıkarıyor... Üstelik; hem yerel hem de uluslararası markaların yer aldığı açık hava alışveriş merkezinin keyfine varacaksınız.

Çevredeki alan, tarihi ve merkezi noktalara erişilebilirliği açısından değerli olduğundan, projenin konumu yatırım için en iyilerden biridir. Tersane İstanbul'daki mülk sahipleri tarihi ve ikonik İstanbul lokasyonlarıyla komşu olacak! Çevredeki popüler yerleri hayal etmeniz için bilinen yerleri sizin için özetledik. Onlardan bazıları;


  • İstiklal Caddesi
  • Galataport
  • Pera Müzesi
  • Galata Kulesi
  • Süleymaniye Camii
  • Taksim Meydanı


Tersane İstanbul hakkında daha keşfedilecek çok şey var! Websitemizi inceleyerek proje hakkında daha fazla bilgi edinebilir ve ayrıca haberler ve bloglar sayfamızı ziyaret edebilirsiniz!