Tema İstanbul ile Şehrin Merkezinde Yaşam

Tema İstanbul konut projesi, sizlere şehrin merkezinde bambaşka bir yaşam ve özel ayrıcalıklar sunuyor. Uygun konut fiyatları ve geniş daire planlarıyla, ideal yaşam alanlarınıza seçebileceğiniz konut projesiyle, İstanbul’da yaşamaktan keyif alacaksınız. Zengin sosyal yaşam alanları ve eşsiz lokasyonuyla Tema İstanbul, modern mimarisi ve konforlu olanaklarıyla sizleri bekliyor!

 

Yeşilin İçinde Özel Bir Yaşam


 

Tema İstanbul konut projesinin %85’lik bir alanı, özel tasarım peyzaj alanlarından oluşuyor. İstanbul’da yeşile ve doğaya hasret duyan herkesi yeşilin her tonuyla buluşturacak. Oldukça geniş yeşil alanlara bünyesinde yer veren Tema İstanbul konut projesi ile şehrin merkezinde, ayrıcalıklarla dolu bir yaşam sizleri bekliyor. Özel tasarımlı peyzaj alanlarında doğa özleminizi giderebilecek, çocuklarınızı doğal bir yaşamın içinde büyüteceksiniz.

 

Proje Geniş Oturma Seçenekleri Sunuyor


 

Tema İstanbul konut projesi, bünyesinde son derece geniş oturma seçeneklerine yer veriyor. İdeal yaşam alanlarınızı, kendiniz oluşturacağınız Tema İstanbul’da daire planlamaları oldukça geniş bir şekilde yapılmış. 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 daire tiplerine içerisinde yer veren proje, her daire tipinde farklı metrekare ölçülerini sizlere sunuyor. 1+1 daireler 73 metrekarelik bir alanda oluşurken 2+1 tipteki daireler ise 122 metrekare ile 130 metrekare gibi kullanışlı bir alanı sizlere sunuyor. 3+1 tipindeki daireler ise 105 metrekare ile 175 metrekare gibi oldukça geniş bir alanda tasarlanmış. Son olarak 4+1 daireler ise 180 metrekare ile 203 metrekare gibi son derece kullanışlı ve ferah alanlardan meydana geliyor. Tam da istediğiniz yaşam alanlarınızı seçebileceğiniz Tema İstanbul konut projesi, bünyesinde yer verdiği geniş oturma planları sayesinde ideal yaşam alanlarınızı oluşturmanıza imkan tanıyor. Bütün alanlarını kullanabileceğiniz, ferah ve kullanışlı daire planları sunan konut projesinde, kullanmayacağınız, gereksiz gördüğünüz hiçbir alanı seçmek zorunda kalmayacak, yalnızca kullanacağınız alanlara ücret ödeyeceksiniz.

 

Şehrin Göbeğinde Eşsiz Bir Lokasyon!


 

Tema İstanbul, şehrin merkezinde, her yere rahat bir şekilde ulaşım sağlayabileceğiniz eşsiz bir konumda inşa edildi. Toplu taşıma seçeneklerine yürüme mesafesinde yer alan konut projesi sayesinde İstanbul’un her yerine rahatlıkla ulaşım sağlayabileceksiniz. Ayrıca TEM otoyoluna yalnızca 5 dakikalık bir mesafede yer alan proje, yeni yapılan İstanbul Havalimanı’na ise yarım saatlik bir mesafede yer alıyor. Hastane, çevre okullar ve bankalar gibi tüm kamusal alanlara da yakınlığı ile dikkat çeken proje sayesinde günlük işlerinizin tümünü kolayca halledebilme imkanınız olacak. İstanbul’un her yerine rahatça gidebileceğiniz, eşsiz bir lokasyonda bulunan konut projesi, size şehrin merkezinde, ayrıcalıklarla dolu bir hayat vadediyor.

 

Herkese Uygun Zengin Sosyal Donatılar


 

İstanbul’un merkezinde harika bir yaşam sunan konut projesi, sosyalleşme konusunda da tüm seçenekleri önünüze getiriyor. Hayatı en konforlu şekilde yaşamanız için özenli bir çalışmanın sonucunda inşa edilen konut projesi, gündelik yaşamda ihtiyacını duyduğunuz her şeye tek bir noktadan cevap verebiliyor. Oldukça geniş sosyal yaşam alanları sunan proje, her yaşa hitap eden seçeneklere bünyesinde yer vermiş durumda. Sağlıklı yaşamı, hayatınızın merkezine yerleştirmenize yardımcı olacak spor ve fitness salonları bulunan proje, bu spor alanlarını son teknoloji spor ürünleriyle donatmış. Akşamları keyifli yürüyüşlerinize eşlik edecek, özel tasarımlı peyzaj alanlarında hem doğaya olan özleminizi giderebilecek hem de sevdikleriniz ve ailenizle birlikte hoş vakitler geçirebileceksiniz.

Tamamen çocuklar için özel tasarlanmış oyun ve park alanlarına yer verilen projede çocuklarınız, eğlenceye ve oyuna doyacak. Günün bütün yorgunluğunu ve stresini atacağınız sauna ve Türk hamamlarını da bünyesinde barındıran proje sayesinde, konforu ve rahatlığı sonuna kadar yaşayacaksınız. Kaliteli ve lüks bir hayatın kapılarını sizler için açan Tema İstanbul konut projesi, şehrin merkezinde çok farklı duyguları deneyimleyeceğiniz eşsiz bir yaşam sunuyor!

 

Hayatınızı Kolaylaştıran Konut Özellikleri


 

Tema İstanbul konut projesi, hayatınızı her alanda kolaylaştıran, önemli donanımlara sahip bir proje. Kapalı otopark, ADSL altyapı, merkezi ısıtma sistemleri, hidrofor, ısı yalıtımı, lobi hizmetleri ve jeneratör sistemleri gibi son derece önemli konut özelliklerini bünyesinde barındıran konut projesi, gündelik yaşamda karşılayacağınız her soruna karşı, bir çözüm yolu sunan bir proje. Tema İstanbul’da bulunan kapalı otoparklar sayesinde, en ağır hava koşullarında dahi araçlarınız hiçbir zarar görmüyor ve beklenmedik herhangi bir maddi zarar ile karşılaşmıyorsunuz. Özellikle soğuk ve karlı geçen kış aylarında, oldukça yüksek tutarda gelen doğal gaz faturalarıyla karşılaşmanızı önleyecek merkezi ısıtma sistemlerini kullanan proje, sizleri daima sıcacık bir konutta yaşama imkanını sunacak. Güç ve elektrik kesintileri yaşanması durumunda, anında devreye girecek jeneratör sistemleriyle birlikte hiçbir işiniz yarım kalmayacak ve herhangi bir mağduriyet yaşamayacaksınız. Tema İstanbul konut projesi, hayatınızı her alanda kolaylaştıran pratik çözüm hizmetleriyle, konforlu ve güvenli bir hayatın kapılarını ardına kadar açıyor.

 

Projenin Tüm Alanları Depreme Karşı Dayanıklı!


 

Deprem kuşağında yer alan İstanbul, özellikle deniz kenarına yakın yaşayan insanlara deprem tedirginliği yaşatan bir şehir. Çoğumuz “acaba deprem olur mu?” ya da “deprem olursa binamız yıkılır mı?” sorusunu sık sık kendine soruyor. Tüm bu tedirginlik duygularınız Tema İstanbul ile son bulacak! Depreme tamamıyla dayanıklı bir yapısı bulunan Tema İstanbul’un zemin etüt çalışmaları ve yapı denetimleri oldukça özenli bir şekilde yapılmış. Ayrıca deprem yönetmeliğine de tümüyle uyum olan proje sayesinde hiçbir gün deprem endişesi yaşamayacak, geceleri yataklarınıza içiniz rahat bir şekilde gireceksiniz. Huzur ve konforunuz için bütün detayların düşünüldüğü konut projesinde, huzurunuz için deprem konusuna ekstra özen gösterilmiş.

 

Tema İstanbul İdeal Bir Yatırım Projesi


 

İstanbul’un merkezinde, en hızlı gelişme gösteren bölgesi Atakent’te yer alan Tema İstanbul konut projesi, her bütçeye uygun konut fiyatları, eşsiz lokasyonu ve geniş sosyal imkanlarıyla tam bir yatırım aracı olarak karşımıza geliyor. Tema İstanbul konut projesinden satın alacağınız alanlar, oldukça kısa bir zaman sonra değerinin çok çok üstüne çıkacak. Kendi değerini kısa bir sürede katlayan konut projesi, sizleri hem maddi anlamda tatmin edecek hem de üst düzey bir konut projesinde yaşıyor olmanın mutluluğunu yaşatacak. Aynı zamanda Tema İstanbul; konfor ve lüksü kendi içinde harmanlayan sosyal yaşam alanlarıyla, bambaşka bir dünyanın kapılarını da sizler için açıyor. Gerek sosyal alanlarının zenginliği gerekse eşsiz ve kolay ulaşım sağlayan lokasyonu sayesinde Tema İstanbul konut projesi tam bir yatırım aracına dönüşüyor.