Tema İstanbul 2 | Bir Evden Daha Fazlası

Şimdi size tüm yaşam alanı anlayışınızı değiştirecek bir konut projesi sunuyoruz… Tema İstanbul 2, Halkalı 'da yükselen kapsamlı bir proje. 2.280 adet daire kapasitesi ve özel unsurlarla tasarlanmış 70 adet özel villasıyla Tema İstanbul 2, yatırımcılarına farklı seçenekler sunuyor.

Rahatınız ve Eğlenceniz Hakkında Her Şey

Dairelerin tasarımları, yüksek tavanlı ve evin içine gün ışığı alan geniş pencereli olacak şekilde tasarlanmıştır. Bu daireler geniş bir yaşam alanı arayanlar için birebir. Yeşilliklere açılan balkonunuzun keyfini çıkarın... Huzur ve konfora dair her şey artık tek projede!

Ayrıca Tema İstanbul 2'de yer alan peyzaj alanı siz ve sevdikleriniz için sağlıklı bir atmosfer sunuyor. Çocuklar için güvenli, özenle tasarlanmış oyun alanları ve temiz hava eşliğinde yürüyüş yolları, futbol/basketbol sahaları ve tenis kortları ile spor keyfini kesintisiz sürdürmek, site sakinlerinin konforunu ve keyfini birinci öncelik olarak alan Tema İstanbul 2 ile artık mümkün. ! Bir cami ve bir kütüphane de bu yaşam alanına dahildir.

Tema İstanbul 2'nin en önemli özelliklerinden biri mükemmel lokasyona sahip olmasıdır. Sakinlerin tüm noktalara kolayca ulaşabilmesi için TEM Otoyolu'na geniş bir bağlantı yolu bulunmaktadır. Ayrıca Tema İstanbul 2'nin yakınında 3 adet metro durağı ve ayrıca Mecidiyeköy-Kabataş Metrosu'na direkt bağlantı bulunmaktadır.

Tema World | Yaşam Alanınıza Yakın Eğlence Merkezi

Sosyal tesisler, kafeler&restoranlar ve hatta eğlence merkezi de dahil, Tema İstanbul 2'de mülk sahibi olmak kesinlikle bir ayrıcalık olacak!

Tema World, eğlence ve sosyalleşme alanlarıyla ilgili olarak İstanbul'un yeni cazibe merkezi olmayı vaat ediyor! 246.000 metrekarelik alanda, Tema World, İstanbul'un yeni gözdesi olarak yükseliyor. Böyle dev bir projeye sahip olmak hem mülkün hem de bölgenin değerini yükseltiyor. Proje hakkında daha fazla bilgi almak için Tema İstanbul 2 detaylarını içeren web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.


BİZE YAZIN

MESSENGER

HEMEN ARA

WHATSAPP

İLETİŞİME
GEÇİN
PROJESKOP

Bilgi Formu