Tem Point ile Hayal Ettiğiniz Bir Yaşam

Tem Point, yeşilin içinde, huzur ve sakin bir yaşamı sizler için sunuyor. İstanbul, Sultangazi ilçesinde konumlanan konut projesi, uygun fiyatları ile de dikkatleri üzerine çekiyor. Zengin sosyal olanakları ve benzersiz lokasyonuyla bir evden çok daha fazlasını vadeden konut projesi, ideal bir yaşam kurmanız için büyük bir özveriyle planlandı.

 

Kusursuz Bir Karma Proje


 

Tem Point projesi, her detayında, her alanında kusursuzluğu yansıtıyor. İstanbul’un en değerli konumunda yükselen proje, aynı anda birçok yapıyı sizlerin kullanımına sunuyor. Dünyaca ünlü markalara ev sahipliği yapan alışveriş merkezlerinde, gündelik tüm ihtiyaçlarınızı giderebilecek, alışveriş yapmak için uzaklara gitmek zorunda kalmayacaksınız. Kullanışlı ofis katları ile harika bir çalışma ortamının içinde olacaksınız ve Tem Point’in eşsiz mimarisinde çalışmak için hevesle işinize geleceksiniz. Her detayında konfor ve kaliteyi barındıran rezidanslarda, ferahlığı ve huzuru bulacak, burada yaşamaktan asla sıkılmayacaksınız. Tam da hayalini kurduğunuz yaşam ortamını burada bulabilecek, Tem Point’te yaşamak için çok fazla iyi nedene sahip olacaksınız.

 

Geniş Daire Planlarıyla Rahat Bir Yaşam


 

Tem Point projesi, toplamda 75.000 metrekarelik geniş bir arazinin üzerinde hayata geçiriliyor. Sultangazi’nin en hızlı gelişen bölgesinde yer alan proje, 5 konut, 2 rezidans ve 1 AVM bloğu olmak üzere 8 bloktan oluşuyor. 468 konuta ev sahipliği yapan proje, 444 ünite ve büyük bir alışveriş merkezini de içinde barındıran, karma bir proje olarak karşımıza çıkıyor.

Tem Point aynı zamanda barındırdığı geniş ve ferah yaşam alanları sayesinde ideal dairenizi seçmenize yardımcı oluyor. Projede 1+1, 2+1, 3+1 ve son olarak da 4+1 daire tiplerine yer verilmiş. Farklı daire tiplerinde değişkenlik gösteren metrekare ölçüleri sayesinde tamamen kullanacağınız alanları seçebileceksiniz. 1+1 daire tipleri 81 metrekarelik kullanışlı bir alandan meydana gelirken 2+1 daire tipleri ise 115 metrekarelik geniş bir alandan oluşuyor. 3+1 daire tipleri 169 metrekarelik bir yaşam alanını sizlerin konforuna sunarken son olarak da 4+1 daire tipleri 202 metrekarelik ferah bir kullanım alanını, rahatça yaşamanız için oluşturmuş durumda. Tem Point projesinde, çok kolay bir şekilde yaşam alanlarınızı seçebileceksiniz. Geniş daire planları ve zengin oturma seçenekleriyle, sadece kullanmak istediğiniz alanları satın alacak, gereksiz gördüğünüz hiçbir alana para ödemek durumunda kalmayacaksınız.

 

Yaşamı Keyiflendiren Sosyal Donatılar


 

Tem Point karma projesinde, herkese uygun sosyal donatılar yer alıyor. Sizler için özel tasarlanmış bu sosyal alanlarla, komşuluk ilişkilerinizi geliştirebilecek, yeni insanlarla tanışabilecek ve sevdiklerinizle birlikte keyifli bir hayat süreceksiniz. Projede yer alan açık yüzme havuzları, dostlarınız ve ailenizle birlikte eğlenceli bir yaşamın kapılarını sizler için açarken, ruhunuzda hiç eksik olmayacak tatil havasını da ayrı bir güzellikte deneyimlemenize olanak tanıyor. Çocuklar için özel olarak tasarlanmış park ve oyun alanlarında çocuklarınız, güvenli bir şekilde oyunlar oynarken ebeveynleri olarak, sizler de çocuklarınızın bu eğlence dünyasına ortak olabileceksiniz.

Yemyeşil peyzaj alanlarında, sevdikleriniz ile birlikte keyifli yürüyüşler yapabilecek, akşam kahvelerinizi bu alanlarda içebileceksiniz. Dostlarınızla hoş sohbetlere eşlik edecek bu peyzaj alanları, sizlerin konfor duygusunu en üst seviyede yaşamanız için özenle tasarlandı. Aynı zamanda projede yer alan fitness salonlarında sağlıklı bir yaşamı keşfedecek, ideal vücut formunuza rahatlıkla kavuşabileceksiniz. Üstelik spor yapmak için fazladan vakit ayırmanıza gerek kalmayacak, yaşadığınız yerin hemen altında konumlanan bu fitness alanları, kısıtlı vaktinizde gününüzü kurtaracak!

Konsol oyunlarını sevenler için, oldukça özel ve geniş bir şekilde tasarlanmış konsol odaları, son teknoloji ürünlerle donatılmış durumda. En son teknoloji konsol ürünlerini bu odalarda keşfedecek, son çıkan oyunları, dostlarınızla birlikte keyifle oynayabileceksiniz. Sıkıcı bir iş günün ardından, gününüze büyük bir eğlence katacak bu konsol odaları sayesinde oyun oynamanın tadını sonuna kadar alabileceksiniz. Tem Point’te konfor ve lüksün dışında hayal ettiğiniz bir yaşam bulacaksınız.

 

Benzersiz Bir Lokasyon Rahat Bir Ulaşım!


 

Tem Point projesi, İstanbul’un en canlı bölgesi Sultangazi’de yer alıyor. Benzersiz konumu sayesinde rahatça ulaşım imkanı sunan proje, İstanbul’un her noktasına problemsiz seyahat etmenizi sağlıyor. Toplu ulaşım araçlarına yürüyerek ulaşacağınız projede, şehrin her noktasına kolaylıkla erişim sağlayabileceksiniz. Hastane, üniversiteler, banka ve diğer resmi, kamusal bütün alanlara da oldukça yakın bir konumda bulunan Tem Point, gündelik yaşamda yapmanız gereken her işi, çok uzaklara gitmeden, kolay yoldan halletmenize olanak tanıyor. Konfor ve rahat bir hayatı sizler için sunan proje sayesinde mükemmel bir yaşam sizleri bekliyor. Projenin her detayında kaliteyi bulabileceğiniz kadar özenli bir şekilde tasarlanan Tem Point ile hayal ettiğiniz bir yaşam bulacaksınız.


BİZE YAZIN

MESSENGER

HEMEN ARA

WHATSAPP

İLETİŞİME
GEÇİN
PROJESKOP

Bilgi Formu