TEM Avrasya Konutları ile Ayrıcalıklı Yaşayın!

TEM Avrasya Konutları, İstanbul’un merkezinde ayrıcalıklar ile dolu bir yaşamı sizlere sunuyor! Her bütçeye uygun konut fiyatları ve benzersiz konumuyla tüm dikkatleri üzerine çeken proje, her yaştan insana hitap eden yaşam alanları sunuyor.

 

İdeal Yaşam Alanlarınızı Rahatça Seçin!


 

TEM Avrasya Konutları, geniş oturma seçenekleri sayesinde ideal yaşam alanlarınızı rahatlıkla seçebilmenize olanak tanıyor. Oldukça geniş daire planlarına bünyesinde yer veren TEM Avrasya Konutları, 2+1, 3+1 ve 4+1 daire tiplerinden meydana geliyor. Farklı daire tipleri, metrekare ölçülerine göre de farklılık gösterebiliyor. 2+1 daire tipleri 62 metrekare ile 87 metrekare arasında değişkenlik gösteren bir alanı sizlere sunarken 3+1 daire tipleri ise 93 metrekare ile 121 metrekareden oluşan geniş bir oturma alanını sizlerin konforuna sunuyor. Son olarak da 4+1 daire tipleri 161 metrekarelik oldukça ferah bir daire planından oluşuyor. Son derece geniş ve çok seçenekli oturma seçenekleriyle birlikte TEM Avrasya Konutları’nda ideal yaşam alanlarınızı rahatlıkla belirleyebileceksiniz. Gereksiz gördüğünüz hiçbir alanı satın almak zorunda kalmayacağınız konut projesinde, yalnızca kullanacağınız alanlara para ödeyeceksiniz. Konfor ve kaliteyi projenin her alanında hissedecek, burada özel bir yaşamın içinde olmanın ayrıcalığını, sonuna kadar yaşayacaksınız.

 

Proje Benzersiz Bir Lokasyon Sunuyor!


 

İstanbul’un en merkezi bölgesi olan Gaziosmanpaşa’da yer alan TEM Avrasya Konutları, benzersiz konumuyla büyük bir fark yaratıyor. İstanbul’un tüm avantajlarını sizler için sunan proje, her yere rahatlıkla ulaşmanıza olanak tanıyor. Toplu ulaşım araçlarına yürüme mesafesinde bulunan TEM Avrasya Konutları, sizlerin İstanbul’un her noktasına rahatlıkla ulaşmanızı sağlıyor. Aynı zamanda hastane, bankalar, üniversiteler ve diğer tüm kamusal alanlara da oldukça yakın bir konumda yer alan proje sayesinde gündelik hayattaki tüm işlerinizi, çok uzaklara gitmeden rahatça halledebileceksiniz. İstanbul’un her yerine rahatça ulaşım sağlayabileceğiniz TEM Avrasya Konutları, metropol yaşamın tüm ayrıcalıklarını, benzersiz konumuyla sizlere yaşatıyor. Şehrin kalbinde, her yere kolayca ulaşabileceğiniz TEM Avrasya Konutları sayesinde hayatınızın her alanında konfor duygusunu tadabileceksiniz.

 

Hayatı Kolaylaştıran Konut Özellikleri


 

TEM Avrasya Konutları, hayatınızı her alanda kolaylaştıran konut özelliklerini sizler için sunuyor. Konutunuzun her alanında, her detayında konfor duygusunu hissedeceğiniz, hayatınızı pratik hale getiren önemli konut özelliklerini TEM Avrasya Konutları bir araya getirdi. Projede merkezi ısıtma sistemleri, ses yalıtımı, fiber altyapı, ısı pay ölçer, kapalı otopark, ısı yalıtımı, hidrofor, jeneratör sistemleri, güvenlik ve temizlik hizmetleri gibi çok önemli donanım ve donanımlar yer alıyor. Özellikle kış aylarında soğuk bir mevsimin içinde olan İstanbul, bu aylarda ciddi bir ısınma problemini de yaşatabiliyor. Merkezi ısıtma sistemleri bu ısınma problemlerinizi tamamen ortada kaldırıyor. Daima sıcacık bir konutta olacağınız projede, merkezi ısıtma sistemi sayesinde yüksek tutarda doğal gaz faturalarıyla da karşılaşmayacaksınız.

En olumsuz hava koşullarını yaşasanız dahi projede yer alan kapalı otoparklar sayesinde araçlarınız hiçbir şekilde zarar görmeyecek ve beklenmedik maddi kayıplarla karşılamamış olacaksınız. Herhangi bir güç ve elektrik kesintisi yaşamanız halinde de telaş yapmanıza hiç gerek kalmayacak. Projede yer alan jeneratör sistemleri sizleri daima enerji ve elektrikle buluşturacak. Elektrik kesintileri yaşamanız durumunda anında devreye girecek olan jeneratör sistemleri sayesinde işlerinizi yarım bırakmayacaksınız ve hayatınıza kaldığınız yerden devam edebileceksiniz. Her alanda konforu yaşayacağınız konut projesi, yaşamınızı en ideal şekilde yaşamanız için büyük bir özveri ve disiplinle tasarlandı.

 

Herkese Uygun Sosyal Yaşam Alanları


 

TEM Avrasya Konutları, her yaştan insana hitap edebilecek zenginlikte sosyal yaşam alanlarını sizler için tasarladı. Hayatınıza renk katacak bu alanlarda, bambaşka duygular deneyimleyecek, yaşamaktan çok daha fazla keyif alacaksınız. Projede yer alan yüzme havuzları, daima yaz havasında tatil yapıyormuşsunuz gibi hissettirecek ve sevdiklerinizle birlikte bu alanlarda eğlenceye doyacaksınız. Çocuklu aileler için de TEM Avrasya Konutları, birçok sosyal alanı bünyesinde barındırıyor. Tamamıyla güvenli alanlardan meydana gelen oyun ve parklar, çocuklarınız için eğlence dolu bir dünyanın kapısını açacak. Bu alanlarda çocuklarınız doyasıya oyunlar oynarken sizler de onların bu eğlencesine eşlik edebileceksiniz. Aynı zamanda keyifli yürüyüşler yapabileceğiniz özel tasarlanmış yeşil alanlarda, sevdikleriniz ve çocuklarınızla birlikte mutlu anlar yaşayacaksınız.

Stresli geçen bir iş gününün ardından rahatlamak ve tüm olumsuz duygulardan arınmak isterseniz, TEM Avrasya Konutları en doğru adres olacak. Projede bulunan sauna ve hamamlar sayesinde tüm yorgunluğunuzu üzerinizden atabileceksiniz. Aynı zamanda sağlıklı bir yaşamın kapılarını da sizler için açan TEM Avrasya, son derece donanımlı spor ve fitness alanlarında, dilediğiniz gibi spor yapmanıza olanak tanıyor. Sağlıklı bir yaşamı bu alanlar sayesinde hayatınızın merkezine yerleştirebilir, hayalini kurduğunuz vücut formuna bu alanlarda kavuşabilirsiniz. Tamamıyla geniş spor aletlerinin olduğu bu alanlar sayesinde spor yapmak için fazladan vakit ayırmanıza gerek kalmayacak çünkü spor salonunuz hemen evinizin altında yer alacak.

 

TEM Avrasya Konutları Depreme Tamamıyla Dayanıklı


 

İstanbul’un deprem kuşağında yer alıyor olması, çoğumuz için bir endişe unsuru yaratıyor. "Deprem olursa binamız zarar görür mü? Depremden etkilenir miyim?" gibi tüm sorular TEM Avrasya ile çok geride kalacak. Tamamen özverili bir çalışma sonucu ortaya çıkarılan konut projesi, depreme tamamıyla dayanıklı bir şekilde inşa edildi. Zemin etüt çalışmaları son derece titizlikle yapılan projenin yapı denetiminin de aynı özenle kontrolü sağlandı. Ayrıca deprem yönetmeliğine tamamıyla uygun bir şekilde planlanan Avrasya Konutları, sizlerin güvende olması için bütün özeni gösterdi. Projede tamamıyla huzurlu ve güvenli bir şekilde yaşayabilecek, deprem endişesini bir an olsun dahil hissetmeyeceksiniz.


BİZE YAZIN

HEMEN ARA

WHATSAPP

İLETİŞİME
GEÇİN
PROJESKOP

Bilgi Formu