Tekirdağ’ın En İddialı Konut Projesi: Çorlu Referans

Çorlu Referans, Tekirdağ ilinin en iddialı konut projeleri arasında yer alıyor. Uygun konut fiyatları, estetik yapısı ve modern mimarisiyle dikkatleri üzerine çeken proje, hemen teslim seçeneği ile satışlarına devam ediyor. Tekirdağ’da iyi bir yatırım fırsatı olan proje Çorlu Referans, şehrin en hızlı gelişim gösteren bölgesinde konumlanıyor!

 

Çorlu Referans ile Doğru Bir Yatırım!


 

Modern mimarisinin yanı sıra içinde bulunduğumuz çağın, bütün gereksinimlerine yer verilmiş proje, teknolojik altyapısıyla da ön plana çıkıyor. Şehrin en merkezi yerinde yer alan konut projesi Çorlu Referans aynı zamanda harika bir yatırım fırsatını da sizler için yaratıyor. Cazip konut fiyatlarının yanı sıra uygun ödeme seçeneklerine de sahip projeyle birlikte rahatça konut sahibi olabiliyorsunuz. Hem bütçenizi zorlamadan, rahat bir şekilde ödemelerinizi gerçekleştiriyorsunuz hem de iyi bir yatırım fırsatını yakalamış oluyorsunuz. Tekirdağ’ın en büyük ilçesi olan Çorlu’da hayata geçirilen konut projesi, hemen teslim seçeneğiyle satışlarına devam ediyor. Çok kısa bir süre içinde değerinin çok üzerine çıkacak olan proje, uygun fiyatları ile de dikkatleri üzerine çekiyor. Buradan alacağınız bir konut ile doğru yatırım yapma şansına sahip olabilirsiniz. Günden güne artan değeriyle Çorlu Referans, çevresine de aynı oranda değer kazandırıyor. Harika bir yatırım fırsatı olan konut projesi, cazip fiyatları ve uygun ödeme seçenekleriyle alıcılarını bekliyor!

 

Şehrin Merkezi Çorlu’dasınız!


 

Tekirdağ’ın en büyük ilçesi olan Çorlu’da konumlanan konut projesi, birçok avantaj ve ayrıcalığı da sizler için sunuyor. İstanbul’dan sonra ülkenin en çok yatırım alan bölgelerinden biri olan Çorlu, ulaşım ve sanayi konularında her geçen gün büyük gelişimler gösteriyor. Çorlu ilçesini ön plana çıkaran birçok özellik ve avantaj bulunuyor. Doğal yapıya elverişli olması, güçlü ulaşım bağlantılarının bulunması, sürekli gelişim gösteren sanayisi ve içerisinde yer verdiği iş olanaklarıyla Çorlu ilçesi, birçok insanın yaşamak istediği yerlerin başında geliyor. Bölgesel iklim koşullarıyla da oldukça faydalı olan Çorlu, özellikle toprak ve tarımcılık konusunda yüksek verimlilik sağlayan bir bölge. Akdeniz ve Karadeniz arasında yer almasından ötürü, bu iki iklim bölgesinin tüm havasından etkileniyor. Çorlu’da dört mevsimi de olması gerektiği gibi tam verimlilikle yaşıyorsunuz.

 

Kullanışlı Yaşam Alanları Oluşturuyor!


 

Şehrin en popüler bölgesinde hayata geçirilen konut projesi Çorlu Referans, kaliteli bir yaşam sürmeniz için son derece kullanışlı ve ferah daireler tasarladı. Bu geniş planlı daireler sayesinde ideal yaşam alanlarınızı kolayca oluşturabileceksiniz ve seçim yaparken hiç zorlanmayacaksınız. 13.000 metrekarelik geniş bir arazi üzerinde inşa edilen konut projesinin, 8.500 metrekaresi yeşil alanlardan meydana geliyor. 218 daireye ev sahipliği yapan proje, toplamda 10 adet ticari üniteye de bünyesinde yer veriyor. Modern mimarisi ve ferah yaşam alanlarıyla ön plana çıkan yapı, ihtiyaçlarınıza en uygun daire seçeneklerini sizlere sunuyor. 2+1 ve 3+1 daire seçeneklerinden meydana gelen projede, seçim yapmanız çok kolay olacak!

 

Dilediğiniz Daireyi, Kolayca Seçin!


 

Son derece geniş ve ferah kullanım alanları sunan projede, ideal yaşam alanlarınızı rahatlıkla seçebileceksiniz. Çorlu Referans’ın bünyesinde yer verdiği daireler, farklı metrekare ölçüleri sayesinde kullanım ihtiyaçlarınıza tümüyle cevap veriyor. Projedeki 2+1 daire tipleri 101 metrekarelik geniş bir kullanım alanını sizlerin konforuna sunuyor. Bir diğer konut seçeneği olan 3+1 daireler ise 136 metrekarelik son derece ferah ve kullanışlı bir yaşam alanından meydana geliyor. Metrekare ölçülerine göre değişkenlik gösteren bu daireler, ihtiyaçlarınızın tümüne uygun şekilde tasarlandı. İdeal yaşam alanlarınız rahatlıkla oluşturabileceğiniz Çorlu Referans konut projesinde, sizler için en uygun daire seçeneğini rahatça bulabileceksiniz. Cazip konut fiyatları ve uygun ödeme seçenekleri sayesinde de seçim yapmak hiç zor olmayacak! Kaliteli ve konforlu bir hayatın kapılarını ardına kadar açan Çorlu Referans, Tekirdağ’ın en popüler bölgesinde sizleri bekliyor!

 

Hayata Değer Katan Konut Özellikleri!


 

Çorlu Referans konut projesi, bünyesinde yer verdiği donanım ve özelliklerle son derece değerli bir yapı. Hayatınızın her anına kaliteyi getiren bu özellikler sayesinde yaşamınızın tamamen pratik bir hale gelecek. Her detayı özenle düşünülmüş konut projesi, konforu sonuna kadar yaşamınız için aylar süren bir çalışmanın sonucunda hayata geçirildi. Son teknoloji donanım ve konut özellikleri bulunan proje, hayatınızın her anını kolaylaştırıyor. Tekirdağ’ın en iddialı konut projesinde yer alan özelliklerden bazıları: merkezi ısıtma, güvenlik hizmetleri, yük asansörü, ısı yalıtımı, jeneratör sistemi, kapalı otopark, fiber internet altyapı ve ses yalıtımı. Hayatınızın her anını değerli kılacak özellikler sayesinde hiçbir zaman mağduriyet yaşamayacak ve konforunuzdan ödün vermeyeceksiniz.

 

Çorlu Referans ile Her Anınız Pratik!


 

En olumsuz hava koşullarında dahi aracınızın güvende olmasını sağlayan kapalı otoparklar, beklenmedik maddi zararların önüne geçerken çok değer verdiğiniz araçlarınızın da zarar görmesini engelleyecek. Aynı zamanda açık otopark seçeneğini de sizlere sunan proje, misafirlerinizin araçlarının da güvende olmasını sağlayacak. Yüksek hızda internete fiber altyapılarla ulaşacak, projede yer alan yük asansörleri sayesinde her eşyanızı, her yükünüzü rahat bir şekilde konutunuza çıkarabileceksiniz. Aynı zamanda yüksek tutarda gelen doğal gaz faturalarında ciddi bir tasarruf sağlayacak olan merkezi ısıtma sistemleri, daima sıcak bir konutta yaşamınızı sağlayacak. Herhangi bir elektrik kesintisi ile karşılaşmanız halinde, anında devreye giren jeneratör sistemleri sayesinde hiçbir işinizi yarım bırakmak zorunda kalmayacaksınız. Hayatınızın her anına kalite ve konfor getiren proje özellikleri, yaşamınızın her anını keyifli kılacak. Çorlu Referans konut projesi ile yaşamın en güzel yanlarını deneme fırsatınız olacak!


BİZE YAZIN

MESSENGER

HEMEN ARA

WHATSAPP

İLETİŞİME
GEÇİN
PROJESKOP

Bilgi Formu