Tekar Mavi Konut Projesi ile Lüks Bir Yaşam!

Tekar Mavi konut projesi, Seyhan’da yaşama geçirildi! Satılık daire fiyatları ile Adana konut projeleri arasında fark yaratan yapı, lüks ve modern bir yaşamın kapılarını ardına kadar açıyor! Cazip konut fiyatları ve geniş oturma seçenekleri ile Tekar Mavi projesi, şehrin merkezinde sizleri bekliyor!

 

Tekar Mavi Konut Projesi, Adana’nın En İyisi!


 

Tekar Mavi, Adana’nın en donanımlı konut projesi olarak karşımıza çıkıyor. Özel tasarımlı yapısı, estetik dizaynı ve geniş oturma seçenekleri ile çağın ötesinde bir proje olan Tekar Mavi, şehrin en gözde bölgesi olan Seyhan’da yerini aldı! Şehrin en gelişmiş konut projesi olan yapı, lüks ve konfor dolu bir konut deneyimi vadediyor!

Prestij dolu bir konut deneyiminin öncülüğünü yapan proje, Adana’nın merkezinde eşsiz bir yaşam deneyimi vadediyor! Aynı zamanda iyi bir dönüş sağlayan bir yatırım seçeneğini de sizler için sunan konut projesi, satılık daire fiyatları ile de bir hayli dikkat çekiyor! Şehrin en merkezi bölgesi Seyhan’da hayata geçirilen konut projesi, hemen teslim seçeneği ile sizleri bekliyor!

 

Özenle Tasarlanmış Bir Peyzaj Çalışması!


 

Tekar Mavi konut projesi, bünyesinde yer verdiği doğal yaşam alanları ile feraha bir konut deneyimi kurguluyor! Oldukça özenli bir çalışmayla tasarlanan peyzaj alanları, şehrin en kaliteli mimarları ile beraber planlandı. Adana’nın en sessiz, en huzur dolu alanlarını sizlerin konforuna sunan konut projesi, dingin bir deneyim yaşamınızı sağlıyor.

Tertemiz havanın tadını çıkarabilecek, yemyeşil çimenlerde özgürce yürüyebileceksiniz. Tümüyle özel olarak dizayn edilmiş peyzaj alanlarında, doğa ile iç içe bir deneyim sizleri bekliyor! Sevdikleriniz, aileniz ve dostlarınız ile birlikte en keyif dolu vakitlerinizi evinizde yaşayacak, mutluluk duygusunu her alanda hissedebileceksiniz!

 

Tekar Mavi ile Çocuklar Çok Mutlu!


 

Adana’nın en kaliteli konut projesinde, çocukların eğlenebileceği birçok alan yer alıyor! Tümüyle çocuklar için dizayn edilmiş park ve oyun alanlarında, eğlenceli bir dünyanın kapıları çocuklarınız için ardına kadar açılıyor. Güvenli alanlardan oluşan park alanlarında salıncaktan, kaydırağa kadar birçok oyun malzemesi yer alıyor!

Eğlenceli ve neşe dolu bir oyun merkezinin içinde yer alacak çocuklarınız, yeni oyun arkadaşları ile tanışacak ve sosyal bir hayata adım atacaklar! Her yaştan insanın kendinden bir şey bulabileceği oyun alanları, Tekar Mavi ile bambaşka bir boyuta taşınıyor!

 

Tekar Mavi Projesi ile Şehrin Tam Kalbinde!


 

Tekar Mavi konut projesi, Adana’nın en hızlı gelişim gösteren bölgesi Seyhan’da hayata geçirildi. Büyük bir ivme ile gelişmekte olan Seyhan bölgesi, yaşamı, merkezde deneyimlemenize olanak sağlıyor. Gündelik yaşamda ihtiyacını duyduğunuz ne varsa, pratik bir şekilde erişmenizi sağlayan konut projesi, birçok sosyal yaşam seçeneğine de çevresinde yer veriyor.

Aynı zamanda şehir içi seyahatlerinizi de rahat bir hale getiren proje, dakikalar içinde toplu ulaşım araçlarına ulaşmanızı sağlıyor. Adana’nın en değerli bölgesi Seyhan’da kusursuz bir konut deneyimi sizler için şekil alıyor!

 

Adana’nın Sosyal Yaşamı Çevrenizde Şekilleniyor!


 

Adana’nın en değerli bölgesi Seyhan’da hayata geçirilen Tekar Mavi konut projesi, çevresinde yer alan sosyal yaşam alanları sayesinde tüm ihtiyaçlarınızı tek bir noktadan karşılamanızı sağlıyor. Şehrin en büyük alışveriş alanları, kafeleri ve restoranları gibi günlük hayatta ihtiyaç duyduğunuz her alan yanı başınızda olacak!

Aileniz, sevdikleriniz ve arkadaşlarınızla birlikte keyif dolu kahve sohbetleri gerçekleştireceğiniz en hoş kafeler, akşam yemeklerinize lezzet katacak restoranlara dakikalar içinde ulaşacaksınız! Aynı zamanda birçok alışveriş noktasına da yakın bir konumda yer alan konut projesi sayesinde bütün ihtiyaçlarınızı kolay yoldan giderebileceksiniz!

 

Rahat Bir Yaşama Adım Atın!


 

Tekar Mavi konut projesi geniş ve ferah bir yaşam tarzını sizlere tamamen hissettiriyor! Son derece kullanışlı bir şekilde tasarlanan konut daireleri, her metrekaresinde prestiji, her alanında konforu, yaşam alanlarınıza taşıyor. Ferah bir yaşamı keşfedeceğiniz konut projesinde, kullanışlı konut alanlarında rahat bir yaşama adım atabileceksiniz!

2.250 metrekarelik, geniş bir alanın üzerinde hayata geçirilen konut projesi, toplamda 56 adet daireden oluşuyor. Kullanışlı bir şekilde tasarlanan konut daireleri, 123 metrekareden meydana gelen, geniş bir alanı sizlerin konforu için sunarken 3+1 daire tipinden oluşuyor. Şehrin en değerli yapısı Tekar Mavi projesinde, konfor ve prestij dolu bir yaşam sizlerle olacak!