Tarihi Dokusuyla Dream Roma Konut Projesi

Dream Roma, Adana konut projeleri arasında mimarisi ve daire fiyatları ile ön plana çıkıyor. Şehrin en hızlı gelişim gösteren bölgesi olan Seyhan’da hayata geçirilen proje, modernize edilmiş tarihi dokusuyla, herkesi kendine hayran bırakıyor. Uygun fiyatları ve farklı ödeme seçenekleriyle satışlarına devam eden proje, şehrin en güzel yerinde sizleri bekliyor!

 

Modernize Edilmiş Tarihi Doku


 

Adana’nın en gözde yerlerinden biri olan Seyhan’da hayata geçirilen konut projesi Dream Roma, mimarisiyle herkesi kendine hayran bırakıyor. Roma’nın tasarım anlayışının, özenli bir şekilde projeye yansıtılmasıyla ortaya çıkan Dream Roma, tarihi dokunun en nadide mimarisini, modernize edilmiş şekilde günümüze taşıyor. Şehrin en farklı, en değerli mimarilerinden biri olan konut projesi, sizleri Roma’nın eşsiz sokaklarında yaşamaya davet ediyor. Rönesans’ın çıkış yeri olan İtalya’dan, Adana’ya uzanan bu yolculukta, sizlerin de yeri hazır!

 

Şehrin En Merkezi Konumunda!


 

Dream Roma konut projesi, şehrin en merkezi konumunda yer alıyor. Adana’nın yıldızı olan ilçesi Seyhan’da hayata geçirilen proje özellikle şehir içi ulaşımlarınızı konforlu bir hale getiriyor. Şehir içi bağlantı yollarına komşu olan konut projesi, toplu ulaşım seçeneklerine de yürüyerek dakikalar içinde erişim sağlamanıza olanak tanıyor. Böylelikle şehir içi ulaşımlarınızın tümü kolay ve konforlu bir hale geliyor. Adana Havalimanı’na yalnızca 15 dakikalık bir mesafede yer alan proje, şehir dışı seyahatleriniz için de benzersiz bir konumda yer alıyor. Projenin, havaalanına yakınlığı sayesinde artık uçak kaçırma derdiniz ortadan tamamen kalkacak ve uçuşlarınıza yetişmek için saatler öncesinden yola çıkmak zorunda kalmayacaksınız!

 

Şık ve Ferah Yaşam Alanları


 

Dream Roma konut projesi, son derece özenle tasarlanmış şık ve ferah daire seçeneklerine bünyesinde yer veriyor. Rahat bir yaşam anlayışı ile tasarlanan konut daireler, ihtiyacınıza en uygun olanı seçmenize yardımcı olacak. Her metrekaresinde kaliteyi keşfedeceğiniz konut dairelerinde, ideal yaşam alanlarınızı rahatlıkla oluşturabileceksiniz ve ailenizle birlikte mutlu günlere yelken açacaksınız. Yaşamınızı zenginleştiren konut daireleri ile konforu ve ferahlığı tadacaksınız. 142 daireye ev sahipliği yapan Dream Roma, geniş ve kullanışlı alanları sayesinde hayatınızın her alanında ferah bir nefes almanızı sağlayacak.

 

Geniş Oturma Seçenekleri Yer Alıyor!


 

İhtiyacınıza en uygun yaşam alanını rahatça seçebileceğiniz konut projesinde 1+1, 2+1, 3+1 ve son olarak 4+1 daire seçenekleri yer alıyor. Son derece ferah ve kullanışlı yaşam alanlarını bünyesinde barındıran Dream Roma konut projesinde, daire seçimi yaparken hiçbir zorluk yaşamayacak, ihtiyacınıza uygun daire alanını rahatlıkla oluşturabileceksiniz.

Projedeki 1+1 daire tipleri 85 metrekarelik bir alan sunarken 2+1 daire tipleri ise 120 metrekareden oluşan, geniş bir kullanım alanından meydana geliyor. Projedeki bir diğer daire tipi olan 3+1’ler ise 123 metrekarelik bir alanı sizlerin konforuna sunuyor. Konut projesindeki son daire seçeneği olan 4+1’ler de 267 metrekareden meydana gelen, son derece ferah ve lüks bir konut alanını, sizlerin konforuna sunuyor. Her metrekaresinde ince bir işçiliğin olduğu projede, lüksü ve ferahlığı sonuna kadar deneyimleyeceksiniz.

 

Şehrin Merkezinde Lüks Yaşam!


 

Adana’nın en merkezi bölgesi olan Seyhan’da hayata geçirilen konut projesi Dream Roma, hayatı en merkezde yaşamanızı sağlıyor. Çevresinde yer alan alışveriş merkezleri, kafeler, mağazalar ve şık restoranlar ile hayatınızın her anında ihtiyacını duyduğunuz alanlar yanı başınızda olacak. Evinizden çok uzaklara gitmeden, bütün alışverişlerinizi halledebilecek ve gündelik yaşamda ihtiyacını duyduğunuz şeyleri, rahat bir şekilde erişim sağlayabileceksiniz. Şehrin en prestijli restoranlarına dakikalar içinde ulaşabilecek, en şık kafelerde dostlarınız ve sevdiklerinizle birlikte keyifli vakitler geçirebileceksiniz. Dünyaca ünlü giyim mağazalarında, özgürce kendi tarzınızı yaratabilecek, modanın ritmini bu alanlarda tutabileceksiniz. Hayatı en merkezde yaşama şansı Dream Roma konut projesi ile mümkün olacak! Adana’nın en iddialı projesinde yaşam, sizin için kusursuz olacak!

 

Çocuklar İçin Park Alanları


 

Dream Roma konut projesi, tamamıyla çocuklara özgü olan park ve oyun alanlarına bünyesinde yer veriyor. Tümüyle güvenli alanlardan oluşan park ve oyun alanlarında çocuklarınız, gönüllerince oyunlar oynayabilecek ve eğlence dolu bir dünyanın içinde yer alabilecekler. Yeni oyun arkadaşları ile tanışacak ve yaşama ilk adımları bu alanlarda atabilecek. Özgüvenlerini oluşturacak ilişkiler geliştirecek, eğitici ve eğlenceli oyunlar oynayıp harika günler geçirecekler. Tamamen çocuklar için tasarlanan oyun alanlarında çocuklarınız, çok özel bir şekilde büyüyecekler. Sizler de onların bu eğlence dünyasına katılabilecek ve neşelerine ortak olabileceksiniz. Her yaştan insan için sosyal alanlara yer verilen konut projesinde, kusursuz bir yaşam burada şekillenecek!

 

Dünden Bugüne Roma Garden!


 

Dream Roma konut projesi, İtalya’nın tarihi mimari anlayışını benimsedi ve aylar süren çalışmaların ardından Roman Garden alanlarını tasarladı. Yeşilin ve tertemiz havanın hakim olduğu bu peyzaj alanlarında, doğanın bütün güzelliklerine şahit olacaksınız. Kuşların sesleri ile huzur bulacak, tertemiz çimenlere uzanıp hayaller kuracaksınız. Roma’nın sembollerinden biri olan Roma Garden, yaşam alanlarınızda bir yıldız gibi parlayacak. Yeşilin her tonunu burada keşfedecek, özel tasarlanmış konut bahçelerinizdeyken Roma’nın sokaklarında yürüyüşe çıkmış gibi hissedeceksiniz! Adana’nın en prestijli konut projesi Dream Roma, hayal ettiğiniz yaşamı sizlere fazlasıyla verecek!


BİZE YAZIN

MESSENGER

HEMEN ARA

WHATSAPP

İLETİŞİME
GEÇİN
PROJESKOP

Bilgi Formu