Tarabya Vadi Konakları ile Lüks Bir Hayat

Tarabya Vadi Konakları, şehrin en gözde bölgesi Sarıyer’de hayata geçirildi. 15.300 metrekarelik son derece geniş bir arazi üzerinde konumlanan proje, bünyesinde 256 konuta ev sahipliği yapıyor. Lüks ve konforlu bir yaşamın yeni merkezi olan Tarabya Vadi Konakları, şehrin kalbinde, sunduğu bütün ayrıcalıklarla alıcılarını bekliyor.

 

Sosyal Yaşamın Merkezinde!


 

Tarabya Vadi Konakları, bulunduğu konum ile oldukça dikkat çekiyor. Şehrin en canlı bölgesi Sarıyer’de bulunan konut projesi, sosyal yaşamdan bir an olsun kopmamanızı sağlıyor. İstanbul’un en yaşanabilir ilçesi Sarıyer, bütün ayrıcalıkları sizlere sunuyor. Arkadaşlarınız ve dostlarınızla gidebileceğin şık kafeler, dünya mutfağının en iyi örneklerinin olduğu restoranlar, eğlence merkezleri, aktivite alanlara… Kısacası yaşama dair her şey, Tarabya Vadi Konakları etrafında şekilleniyor. Evinizden uzaklara gitmenize gerek kalmadan, arkadaşlarınız ve sevdiklerinizle birlikte birbirinden güzel kafelere gidip hoş sohbetler edebilirsiniz. Yeni lezzetler keşfetmek istiyorsanız, birbirinden şık restoranlar, konutunuza yürüme mesafesinde yer alıyor. Akşamları eğlence zamanlar yaşamak istiyorsanız tüm eğlence merkezleri, gece kulüpleri yine konutunuzun çevresinde yer alıyor. İstanbul’un, merkezinde yaşamak istiyorsanız burası sizin için en doğru adres! Burada daima sosyal yaşamın içinde, heyecanlı bir hayatınız olacak!

 

Konutunuzun Önünde Özel Tasarımlı Alanlar!


 

Tarabya Vadi Konakları, İstanbul’un yeşil alan sorununa, kendi içinde harika çözümler üretiyor! Alanında uzman mimarlara tarafından haftalar süren çalışmalar sonucunda ortaya çıkan, özel tasarımlı peyzaj alanları, yeşile olan hasretinizi sona erdirecek. Her sabah doğanın, konutunuza getirdiği büyülü rüzgarlarla gününüzü geçirecek, güne çok güzel hislerle başlayacaksınız. Kuş sesleri ve tertemiz havasıyla Vadi Konakları’nda, doğanın içinde benzersiz bir hayat yaşayacaksınız. Şehrin merkezinde, kalabalıktan, trafikten ve stresten uzak günler geçirecek, sakinliği burada tadacaksınız. Tarabya Vadi Konakları ile doğayla iç içe, dingin bir yaşamın kapıları sizler için açılıyor! Burada yaşıyor olmaktan çok keyif alacaksınız!

 

Ferah Yaşam Alanları ile Konforu Keşfedin!


 

Tarabya Vadi Konakları, 15.300 metrekarelik geniş bir arazi üzerinde hayata geçirildi. 256 konuta ev sahipliği yapan proje, bünyesinde yer verdiği geniş oturma seçenekleri sayesinde konforlu bir yaşamı sizler için sunuyor. Ferah ve kullanışlı daire planlarına sahip konut projesi sayesinde yaşam alanlarınızı da kolay bir şekilde seçebiliyorsunuz. Sizlere en uygun yaşam alanlarını oluşturabileceğiniz projede, 4 farklı daire seçeneği yer alıyor. Böylelikle seçim yaparken hiçbir zorluk yaşamayacak, ideal yaşam alanlarınızı kolaylıkla oluşturabileceksiniz. Birbirinden kullanışlı ve geniş daire seçeneklerini sizlerin konforuna sunan Tarabya Vadi Konakları, sadece kullanmak istediğiniz, sizler için en uygun daireyi seçmenize yardımcı oluyor.

 

Dilediğiniz Metrekare Ölçüsünü Seçin!


 

Şehrin en iddialı projesinde, 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 daire seçenekleri yer alıyor. Farklı metrekare ölçülerine sahip bu daireler, kullanışlı ve ferah yaşam alanlarını sizler için oluşturuyor. 1+1 daire tipleri 90 metrekarelik kullanışlı bir alanını sizlere sunarken 2+1 daire seçenekleri ise 162 metrekarelik bir yaşam alanından oluşuyor. Bir diğer oturma seçeneği olan 3+1 daire tipleri, 192 metrekarelik son derece geniş bir alandan meydana geliyor. Son olarak da 4+1 daire tipine yer verilen konut projesinde, 297 metrekarelik geniş ve ferah bir kullanım alanı, sizlerin konforu için sunuluyor. Tamamen size en uygun daireleri keşfedeceğiniz konut projesinde, geniş oturma seçenekleri sayesinde seçim yapmanız çok kolay olacak. Yalnızca kullanmak istediğiniz yaşam alanlarını satın alacak, gereksiz gördüğünüz hiçbir alana fazladan para ödemek zorunda kalmayacaksınız. Lüks ve konfor dolu bir yaşamın kapılarını ardına kadar açan Tarabya Vadi Konakları, siz ve aileniz için ideal yaşam alanlarını, keyifli bir yaşam sürmeniz için oluşturmuş.

 

Toplu Ulaşım Seçeneği Yanı Başınızda!


 

Şehrin en merkezi bölgesinde konumlanan konut projesi Tarabya Vadi Konakları, sizlere sunduğu ulaşım imkanları sayesinde şehir içi seyahatlerinizi, son derece konforlu bir hale getiriyor. Metro istasyonuna 5 dakikalık bir mesafede yer alan proje, trafiksiz bir yaşam şansını sizlere sunuyor. Şehrin her noktasına, trafiğe takılmadan, kolayca ulaşabileceğiniz proje, seyahat etmeyi keyifli kılıyor. Diğer toplu ulaşım seçeneklerine de yürüme mesafesinde bulunan Vadi Konakları, İstanbul’daki en rahat ulaşımı, sadece sizler için sağlıyor.

Aynı zamadan kamusal alanlara da bir hayli yakın bir lokasyonda yer alan konut projesi, gündelik yaşamınızı da kolaylaştırıyor. Bankalar, hastaneler, okullar, alışveriş merkezleri ve diğer kamusal alanlara dakikalar içinde ulaşabilir ve gündelik yaşamda yapmanız gereken birçok işi, kolay yoldan, uzaklara gitmenize gerek kalmadan halledebilirsiniz!