Sur Yapı Konut Projeleri ile 2020’de Gelirini 2,5 Kat Artırdı!

Sur Yapı 2020 yılında gelirini 2,5 kat artırdı ve yeni konut projeleri ile sektörün üzerinde büyüme gerçekleştirdi. Uluslararası Derecelendirme Kuruluşu JCR-Eurasia Rating tarafından sunulan rapora göre Sur Yapı, güçlü marka imajı ile büyüme potansiyelini geliştiriyor. Ulusal düzeyde yatırım yapılabilir kategorisinde değerlendiriliyor.


Türkiye’de farklı gelir gruplarına hitap eden Sur Yapı konut projeleri, 2020 yılında hem iç hem dış pazarda yüksek talep görerek güçlü marka imajını farklı boyutlara taşıyor. Döviz ve TL getirisi ile güçlü nakit akışı sağlayan AVM ve konut projeleri ile büyüyen Sur Yapı, İstanbul konut projeleri için değerli yapılar geliştirmekte ve ülkeye değer katan bir güç unsuru olarak dikkat çekmektedir.


Dilerseniz haberimizin devamında Sur Yapı markalı konut projelerini inceleyebilirsiniz. Her bütçeye, yaşam standardına uygun konutlardan kendinize en uygun olanı belirleyebilir, güçlü yatırım yapma imkanından faydalanabilirsiniz.


JCR-Eurasia Rating Raporu: Sur Yapı Konut Projeleri Uzun Vadeli Ulusal Notu A-!


Sur Yapı, JCR-Eurasia Rating uluslararası derecelendirme kuruluşu tarafından verilen uzun vadeli nota göre pandemi sürecinde konut projeleri ile yatırım yapılabilir marka olarak değerlendirildi!


Pandemi sürecini kapsayan son üç aylık dönemde gelirini 2,5 katına çıkaran Sur Yapı İnşaat, gayrimenkul sektöründe yaşadığı büyüme ile gündeme geliyor.


Yabancılara Yapılan Konut Satışı ile Döviz Payı Yüksek Oranda Arttı!Sur Yapı Konut Projeleri ile Sektörün Üzerinde Büyüme Gerçekleştirdi!


Küresel sağlık krizinin yaşandığı dönem içerisinde farklı yatırım kaynakları da bulunan Sur Yapı, özellikle yabancılara yapılan konut satışı ile döviz kurunda yaşanan belirsizlikleri geride bırakarak yüksek döviz payı ile yatırım değerini yükseltti!


Türkiye’de özellikle yabancı uyruklu kişiler tarafından satın alınan konutlar ile 2020 Ağustos ayında artan konut satışları dikkat çekiyor! Sur Yapı İnşaat yabancı uyruklu ülke vatandaşlarına yaptığı konut projeleri satışları ile inşaat sektöründe öncü kuruluşlardan biri olarak faaliyet planlarını hızla sürdürüyor!


Sur Yapı Konut Projeleri: Türkiye’nin En Büyük Kentsel Dönüşüm Projesi!


Sur Yapı Antalya’da imza attığı Türkiye’nin en büyük kentsel dönüşüm projesi ile yatırım değerini artırırken, marka imajını güçlendiriyor. Sur Yapı yalnızca markalı konut projeleri ile değil, Alışveriş Merkezi ve Ofis projeleri ile de sektörde büyük yer kazanıyor!


Antalya’da 19 bin konutluk mega proje ile Avrupa’nın da en büyük kentsel dönüşüm projesi olarak gündeme geliyor! Yalnızca Antalya değil tüm Türkiye’ye katma değer sağlayan dev yaşam alanı, Sur Yapı konut projelerini önemli bir yatırım aracı haline getiriyor. 8 milyar TL yatırım değerine sahip proje, bugüne ve geleceğe yatırım yapmak isteyenler için hızla geliştiriliyor!


JCR-Eurasia Rating 2020 Sur Yapı Konut Projeleri Derecelendirme Notu!


Sur Yapı konut projeleri, dünya çapında yaşanan küresel sağlık krizi sürecinde ekonomik koşulların negatif yönde etkilerine rağmen yatırım yapılabilir notu ile dikkat çekiyor. Sur Yapı bünyesinde bulunan konut projeleri ve diğer sektörel girişimlerin tamamı hem Türkiye hem de markanın değerini yükseltmektedir. Pandemi sürecinde Uzun Vadeli Ulusal Notu A- olan Sur Yapı’ya ait notun durumu ise stabil olarak belirlenmiştir.


10 milyar TL ciro hedefi ile Antalya mega kentsel dönüşüm projesi ile pandemi sürecinde bile değerini artırmıştır. Sur Yapı, devam eden ve tamamlanan konut projeleri ile İstanbul markalı konut projelerine yeni değerler kazandırmaya devam ediyor…


Sur Yapı Devam Eden Markalı Konut ProjeleriSur Yapı İstanbul konut projeleri, Avrupa ve Anadolu Yakası'nda her bütçe ve standarda uygun konut tipi ve daire seçeneği sunuyor. Devam eden projeler arasından birine yatırım yapmak için form doldurun, hemen size ulaşalım!Excellence Koşuyolu
Şehir Konakları
Sur Yapı Yeşil Mavi
Bahçeyaka Ispartakule
• Sur Yapı Topkapı Evleri
• Sur Yapı Muhit Sancaktepe


Excellence Koşuyolu: KADIKÖY


Sur Yapı Excellence Koşuyolu, İstanbul’un en değerli lokasyonlarından biri olan Kadıköy’de yükseliyor. Denizin altından Asya ve Avrupa Yakası’nı birleştiren Avrasya Tüneli’nin çıkışında bulunan Excellence Koşuyolu projesi, hem mimari yapısı hem sahip olduğu lokasyon özellikleri ile konut alıcılarının hayallerini süslüyor. Metroya, Marmaray'a yakınlığının yanı sıra merkezi lokasyonu ile şehrin her noktasına kolay ulaşım sağlamak için avantajlarla dolu konumu ile dikkat çekiyor. Geniş terasları, deniz manzaralı ferah daireleri ile konut alıcıları için yatırım fırsatının ötesine geçerek, hayata değer katan ayrıntıları ile ayrıcalıklarla dolu yaşam imkanı sunuyor.


(Proje Detaylarına Buradan Ulaşabilirsiniz)


Şehir Konakları: ÜMRANİYE


Sur Yapı Şehir Konakları İstanbul’da kentsel dönüşüm faaliyetleri ve yeni geliştirilen markalı konut projeleri ile değer kazanan Ümraniye’nin en değerli noktasında yer alıyor.


İç ve dış mimari özelliklerinin yanı sıra lokasyonu ile cazibe uyandıran Şehir Konakları, metroya birkaç adım mesafede bulunan lokasyonu ile şehrin en merkezi noktalarına kolay ulaşım fırsatı sunuyor. İstanbul’un en değerli markalı konut projelerinin geliştirildiği doğal güzelliği ile dikkat çeken Çekmeköy’ün yanıbaşında yer alıyor. Şehir Konakları, Anadolu Yakası’nın en değerli bölgelerinden biri olan Ataşehir’e yalnızca 10 dakika mesafede bulunuyor. Kuzey Marmara-TEM Otoyolu bağlantısını kullanarak İstanbul’un birçok bölgesine hızlı ve kolay ulaşım imkanı sunan Şehir Konakları projesi, şehrin merkezinde ayrıcalıklı yaşam imkanı sunuyor.


(Proje Detaylarına Buradan Ulaşabilirsiniz)


Sur Yapı Yeşil Mavi: MALTEPE


Sur Yapı tarafından geliştirilen Yeşil Mavi projesi, İstanbul Maltepe’de doğa ile iç içe yaşam imkanı sunuyor!


Maltepe’de orman manzaralı konut seçenekleri sunan Yeşil Mavi projesi, deniz manzarası ve ormandan gelen temiz havayı dairelerin içinde bir araya getiriyor. Maltepe’de sahile 10 dakika, Bostancı ve Kozyatağı’na 5 dakika mesafede bulunan lokasyonu ile dikkat çeken Yeşil Mavi, konut yatırımı için eşsiz fırsatlar sunuyor. E-5 ve İstanbul’un en değerli bağlantı yolları ve lokasyonlarına çok yakın mesafede bulunan Yeşil Mavi, İstanbul Anadolu Yakası’nda Suryapı inşaat projelerinin en değerli konut seçeneklerini sunuyor. Merkezi lokasyonu ile konut alıcılarına avantajlar sağlarken, yatırımınızı güçlendirecek bir yaşam projesi olarak hızla değer kazanıyor.


(Proje Detaylarına Buradan Ulaşabilirsiniz)


Bahçeyaka Ispartakule: ISPARTAKULE


Sur Yapı tarafından geliştirilen Bahçeyaka Ispartakule konut projesi, konut alıcılarına yine ayrıcalıklar sunmak için tasarlanmış bir yaşam projesi olarak hayat buluyor.


Yavuz Sultan Selim Köprüsü’ne olan yakınlığı ile dikkat çeken Bahçeyaka Ispartakule projesi, Atatürk Havalimanı yerine yapılan Millet Bahçesi’ne çok yakın bir konumda yükseliyor. Sur Yapı tarafından geliştirilen konut projeleri arasında yine lokasyonu ile dikkat çeken Bahçeyaka Ispartakule , İstanbul Havalimanı’na olan yakın lokasyonu ile konut alıcıları için ayrıcalıklı bir yaşam alanı olarak öne çıkıyor.


Şehirden uzaklaşmadan şehrin kaosundan uzakta yaşama imkanı sunan Bahçeyaka Ispartakule projesi, Bahçeyaka Çarşı ile tüm günlük ihtiyaçlarınızı karşılamanızı sağlıyor. Yalnızca proje içerisinde bulunan yeşil alanlar değil, bu değerli yaşam alanının lokasyon özelliklerinden kaynaklanan imkanlar ile de yaşamınıza değer katma imkanı sunuluyor.


(Proje Detaylarına Buradan Ulaşabilirsiniz)


Sur Yapı Topkapı Evleri: TOPKAPI


Sur Yapı konut projeleri arasında en değerli yapılardan biri Topkapı’da yükseliyor. Topkapı Evleri projesi hem konumu hem de iç ve dış mimari özellikleri ile Sur Yapı imzasını taşıyor. Sosyal donatıları ve proje kapsamında yer alan imkanlar ile yaşamınıza değer katacak proje, yaşamak için doğru bir tercih olarak öne çıkıyor. Konut alıcılarının yaşamına ayrıcalık katacak birçok olanağı bir arada sunan Topkapı şehrin en merkezi lokasyonunda olması ile dikkat çekiyor. Hem de her bütçeye ve yaşam standardına uygun konut tipi seçenekleri ile dikkat çekiyor.


(Proje Detaylarına Buradan Ulaşabilirsiniz)


Sur Yapı Muhit Sancaktepe: SANCAKTEPE


Sur Yapı konut projeleri arasında sıra dışı konsepti ile nostaljik mahalle yaşamının izlerini sunan Muhit Sancaktepe projesi, İstanbul konut projeleri arasında hem lokasyonu hem de sunduğu imkanlar ile adından söz ettiriyor.


Muhit Sancaktepe projesinin yatay mimarili tasarımı ve iç mimari tasarımı ile konut alıcılarına şehrin hızla değerlenen ve dönüşüm yaşayan bölgesinde ayrıcalıklarla dolu olanaklar bir arada sunuluyor. Muhit, ticari üniteleri ile dikkat çekiyor. Konut alıcılarının yaşamını ve yatırımını güçlendirmek için incelikle düşünülmüş ayrıntıları bir arada sunuyor.


(Proje Detaylarına Buradan Ulaşabilirsiniz)


Sur Yapı Tamamlanan Markalı Konut Projeleri


Sur Yapı  İstanbul konut projeleri, Avrupa ve Anadolu Yakası'nda her bütçe ve standarda uygun konut tipi ve daire seçeneği sunuyor. Tamamlanan projeler arasından birine yatırım yapmak için form doldurun, hemen size ulaşalım!


• Mirage Residence
• Suryapı Lavender
• Gölbahçe Evleri
• Sur Yapı İlkbahar
• Sur Yapı Tilia


Mirage Residence: BASIN EKSPRES

(Satışı Tamamlandı)


Sur Yapı Mirage Residence, İstanbul’un ikinci finans merkezi olarak adlandırılan Basın Ekspres yolunun en değerli noktasında yükseliyor. İstanbul’un en değerli rezidans bölgelerinden biri olan Güneşli’de geliştirilen proje, Suryapı İnşaat imzasını hem iç hem dış mimari yapısında yansıtıyor. Bölgede her gün değerlenen konutlar yatırımınıza güç katacak tüm özelliklere sahip! Projeye yakın alışveriş merkezleri ve kompleks bünyesinde yer alan 60 dükkanın bulunduğu bu gösterişli yapının yaşamınıza değer katacak avantajları ile yatırımınız ve yaşamınız değerlenecek!

Her bütçeye özel konut fiyatları, uygun ödeme seçenekleri, konut alıcılarına özel avantajlardan yararlanabilir ve İstanbul konut projeleri arasından sizin için en uygun seçenekleri değerlendirebilirsiniz. Suryapı İnşaat tarafından İstanbul konut sektöründe yatırım imkanı sunan projelere göz atın ve size özel ödeme seçeneklerinden hemen faydalanın! 

 

(Proje Detaylarına Buradan Ulaşabilirsiniz)


Gölbahçe Evleri: SULTANBEYLİ


Sur Yapı tarafından geliştirilen Gölbahçe Evleri, 6 blok ve ticari üniteleri ile yatırımınızı güçlendirecek bir yaşam alanı olarak geliştirilmiştir.


Site içerisinde yer alan yürüyüş parkurları, büyük teraslı ferah daireleri, sosyal olanakları, ticari üniteleri dikkat çekiyor. Yaşama değer katacak her ayrıntıyı kompleks içinde bulunduruyor.


İstanbul’un değerli lokasyonlarından biri olan Sultanbeyli’de geliştirilen proje, Yavuz Sultan Selim Köprüsü Paşaköy gişeleri, TEM Otoyolu gibi önemli yollara olan yakın mesafesi ile dikkat çekiyor. Ayrıca Ataşehir’e 10 dakika mesafede bulunan proje, hızlı tren güzergahında yer alıyor. Gölbahçe Evleri’nin sahip olduğu lokasyona ait birçok avantaj bulunuyor. Osmangazi Köprüsü’ne çok yakın mesafede bulunan Gölbahçe Evleri, İstanbul-İzmir-Bursa güzergahında bulunuyor. Otoyol bağlantı yolları ile kısa sürede ulaşım sağlayacağınız çok önemli bir noktada bulunuyor. İstanbul’un en değerli noktalarından birinde bulunan Gölbahçe Evleri, sahip olduğu olanaklar ve lokasyon özellikleri ile konut yatırımı yapacakların dikkatini çekiyor. Uygun fiyatlı konut seçenekleri, kişiye özel ödeme seçenekleri, banka kredisi imkanı gibi imkanlardan yararlanmak için buradan bize ulaşabilirsiniz. 


(Proje Detaylarına Buradan Ulaşabilirsiniz)


Sur Yapı Tilia: ÇEKMEKÖY


Sur Yapı konut projeleri arasında yine hem mimarisi hem de lokasyon özellikleri ile dikkat çeken Tilia, İstanbul’un en değerli lokasyonlarından biri olan Çekmeköy’de yükseliyor. Yaşam standartlarınızı hızla yükseltecek ve bütçenize uygun konut seçenekleri sunan Sur Yapı Tilia, yaşamın en değerli ayrıntılarını bir araya getiriyor.


Sur Yapı Tilia, şehrin merkezinde özel peyzaj alanları ile doğadan kopmadan konforlu yaşam imkanı sunuyor. İstanbul konut projeleri arasında tercih yaparken en önemli özelliklerden biri olarak öne çıkan ayrıcalıklı lokasyon ve sosyal donatıları dikkat çekiyor! Ayrıca peyzaj tasarımı da konut projesi için büyük değer kazandıran özelliklerden biri olarak öne çıkıyor.


Sur Yapı konut projeleri arasında Çekmeköy’de yükselen Tilia, konforlu ve huzurlu bir yaşam alanı isteyen konut alıcıları için farklı standartlarda konutları bir araya getiriyor. Bu özel yaşam alanından bir daire satın almak için projeyi detaylı inceleyin. Sur Yapı tarafından konut alıcılarına sunulan uygun ödeme seçenekleri, banka konut kredisi, uygun fiyat olanaklarından yararlanın!


(Proje Detaylarına Buradan Ulaşabilirsiniz)


BİZE YAZIN

MESSENGER

HEMEN ARA

WHATSAPP

İLETİŞİME
GEÇİN
PROJESKOP

Bilgi Formu