Sunis Blue Residence Antalya’da Yükseliyor

Sunis Blue Residence, ülkenin en güzel tatil beldelerinden biri olan Antalya’da hayata geçirildi. Uygun konut fiyatları ile herkesin ev sahibi olmasını sağlayan proje, hemen teslim seçeneği ile satışlarına devam ediyor!

 

Denize Nazır Bir Hayat!


 

Sunis Blue Residence, Antalya’nın harika denizini yaşam alanlarınıza getiriyor! Denizin tam karşısında bir yaşam sunan konut projesi, dört mevsim boyunca deniz manzaralı bir evde oturmanızı sağlıyor. Mavinin her tonunu hissedeceğiniz projede, konutunuzdan çıkıp saniyeler içinde denizde olabileceksiniz! Konyaaltı Plajı’na saniyeler içinde ulaşacak ve burada beş yıldızlı bir tatil deneyimini yaşayacaksınız! Üstelik evinizden çok uzaklara gitmenize gerek kalmadan! Antalya’da yaşamanın hakkını veren proje Sunis Blue Residence, sizlere mavinin her tonunu yaşatırken, denizle iç içe bir hayat vadediyor! Sabahları Akdeniz’in esen rüzgarlar ile uyanacak, pencerenizden içeriye dolan deniz manzarasıyla güne huzurlu uyanacaksınız. Antalya’nın en değerli projesi Sunis Blue Residence, sizlere keyif dolu bir yaşam vadediyor!

 

Konyaaltı’nın Efsunlu Doğası!


 

Sunis Blue Residence, Antalya’nın tüm bitki örtüsünü yaşam alanlarınıza dahil ediyor. Şehrin en güzel yerinde konumlanan proje, özel tasarlanmış peyzaj alanlarına bünyesinde yer veriyor. Alanında uzman, peyzaj mimarları ile birlikte çalışan projede, yeşilin binlercesi artık hayatınızın merkezinde! Konyaaltı’nın büyüleyici doğasını, yaşadığınız yerde keşfedebilecek, doğanın kollarında huzurlu bir yaşamın keyfine varabileceksiniz! Keyifli yürüyüşlerinize, özel olarak tasarlanan yemyeşil alanlar eşlik edecek, onlarca çeşit çiçeği koklayacak ve ağaçları keşfedeceksiniz! Kısacası doğanın merkezinde olacaksınız! Çocuklarınız, burada doğal bir yaşam alanında yetişecek, bitkileri tanıyacak, çiçekleri koklayacak ve çok özel bir şekilde büyüyecekler! Sunis Blue Residence ile prestijli bir yaşamın içinde, çok özel duygularla yaşayacaksınız!

 

Birinci Sınıf Yaşam Alanları


 

Her metrekaresinde genişliği ve konforu keşfedebileceğiniz yaşam alanları tasarlayan Sunis Blue Residence, geniş oturma seçenekleri sayesinde seçim yapmanızı da oldukça kolay bir hale getiriyor. Birinci sınıf malzemelerle donatılan yaşam alanlarınız; lüksü ve konforu sonuna kadar yansıtıyor. Tamamıyla ihtiyaçlarınıza uygun olarak hayata geçirilen konut seçenekleri, ideal yaşam alanlarınızı rahatça oluşturabilmenize olanak tanıyor. Geniş ve ferah kullanım alanları sayesinde rahatça seçim yapabilecek, ihtiyacınıza en uygun daireyi bulabileceksiniz.

14.700 metrekarelik geniş bir arazi üzerinde hayata geçirilen Sunis Blue Residence, 152 daireye ev sahipliği yaparken 4 ticari üniteye de bünyesinde yer veriyor. Son derece geniş daire planlarına yer verilen konut projesinde, ideal yaşam alanlarınızı rahatlıkla oluşturabileceksiniz.

 

Herkese Uygun Daire Seçenekleri


 

Toplamda 3 çeşit daire seçeneğine sahip olan Sunis Blue Residence, son derece kolay bir şekilde yaşam alanlarınızı oluşturmanızı sağlıyor. Her bütçeye uygun oturma seçeneklerini sizler için sunan projede, seçim yaparken asla zorlanmayacaksınız. Projede yer verilen 1+1, 2+1 ve 3+1 daire tipleri, ihtiyaçlarınıza tamamıyla uygun olarak tasarlandı. Sizler için en ideal daire tipini rahatlıkla seçebileceğiniz projede, her dairede konforu ve rahatlığı bulabileceksiniz.

Projedeki 1+1 daire tipleri 100 metrekarelik kullanışlı bir yaşam alanını sizler için oluştururken 2+1 daire tipleri ise 155 metrekarelik ferah bir kullanım alanı sunuyor. Son olarak 3+1 daire seçeneğine yer verilen projede, 400 metrekarelik son derece ferah ve büyük bir yaşam alanı sizleri karşılıyor olacak. Her ihtiyaca uygun, oturma seçeneklerine yer verilen projede, seçim yapmak çok kolay olacak! Ferah ve lüks bir yaşam vadeden konutlar, uygun fiyatları ile de rahat bir şekilde ev sahibi olmanızı sağlayacak. Huzuru ve konforu sonuna kadar yaşatan konut projesi, Antalya’nın en hızlı gelişim bölgesi Konyaaltı’nda yer alıyor.

 

Akıllı Ev Sistemleri ile Pratik Bir Yaşam


 

Günümüz teknolojisi ışığında, projenin her yerine yansıyan “smarthome” anlayışı, yaşamınızı tümüyle kolay bir hale getiriyor. Modern mimarinin en iyi örneklerinden biri olarak karşımıza gelen Sunis Blue Residence, akıllı ev sistemleri ile de bir hayli dikkat çekiyor! Cep telefonu ya da tabletler ile evinizin tüm kontrolü sizde olacak! Artık evinizden uzakta olsanız dahi tek bir tuşa basarak, evinizin kontrolünü sağlayabilecek, günümüz teknolojisinin bizlere sunduğu bütün nimetlerden sonuna kadar faydalanabileceksiniz. Acele ile evden çıktığınızda, ütüyü fişte unutmuş olabilirsiniz… Peki bunun için eve dönmeniz şart mı? Artık tek tuşla konutunuzun enerjisini kesebileceksiniz! Cep telefonu veya tabletinizde yüklü olan program ile konutunuzu ister evde ister uzakta olun, rahatça kontrol edebiliyorsunuz. Akıllı ev sistemleriyle donatılan konut projesi, yaşamınıza kolaylık ve pratiklik getiriyor!

 

Alışveriş Caddesi ile Yaşamın İçinde!


 

Antalya'nın yükselen yıldızı olan konut projesi daima sosyal yaşamın içinde olmanız için kusursuz bir alışveriş caddesi tasarladı. Dünyaca ünlü markalara ev sahipliği yapan mağazaları ve şık restoranlarıyla, sosyal yaşamın merkezinde olacaksınız! Birbirinden güzel mağazalara ev sahipliği yapan Sunis Blue Residence, gündelik yaşamda ihtiyacını duyduğunuz her şeye erişim sağlamanıza olanak tanıyor. Moda ve güzelliğin yeni merkezi olan Sunis Blue Residence ile alışverişin yeni merkezinde olacaksınız!


BİZE YAZIN

MESSENGER

HEMEN ARA

WHATSAPP

İLETİŞİME
GEÇİN
PROJESKOP

Bilgi Formu