Sinpaş Queen Bomonti Şehrin Tam Kalbinde Yükseliyor!

Sinpaş Queen Bomonti, İstanbul konut projeleri arasında yerini aldı! Banka kredisi uygunluğu ve satılık daire fiyatları ile dikkat çeken proje, Şişli ilçesinde hayata geçirildi! Lüks ve modern bir yaşamın bütün yanlarını sizlere sunan proje, kusursuz bir konut deneyimi kurguluyor!

 

Sinpaş Queen Bomonti ile Bir Evden Fazlasını Kazanın!


 

Sinpaş Queen Bomonti projesi, bünyesinde yer verdiği lüks donanımlar ve eşsiz konumu sayesinde tam bir yatırım aracı olarak karşımıza geliyor. İstanbul’un en hızlı gelişim gösteren bölgesi Şişli’de bulunan proje geniş daire tasarımları ve ulaşım kolaylığı da ön plana çıkıyor.

Şehrin en değerli projesinin sizlere sunmuş olduğu avantajlarla dolu yaşamı sonuna kadar tadacak, doğru bir yatırım yapmanın keyfini süreceksiniz. Şehrin en değerli, en çok yatırım alan bölgesi Şişli’de bir evden çok daha fazlasını kazanabileceksiniz! İstanbul’un tam kalbinde, kusursuz bir deneyim sizleri bekliyor!

 

İstanbul’un Keyfi Sinpaş Queen Bomonti ile Çıkıyor!


 

İstanbul’un en değerli projesi ulaşım ağlarının merkezinde, oldukça kıymetli bir konumu sizlere sunuyor. Bütün toplu ulaşım seçeneklerine yürüyerek ulaşabileceğiniz, eşsiz bir lokasyonda bulunan konut projesi, rahat bir ulaşım imkanı vadediyor! İstanbul’un en değerli bölgesi Şişli’de hayata geçirilen konut projesi, mükemmel bir yaşamı sizler için kurguluyor!

İstanbul’un en işlek yollarına dakikalar içinde erişim sağlayabilecek, deniz ve şehrin en büyük yeşil alanlarına da 15 dakikada ulaşım sağlayabileceksiniz! Şehrin bütün bağlantı yollarına da oldukça yakın bir lokasyonda hayata geçirilen Sinpaş Queen Bomonti projesi, şehir içi seyahatleriniz tamamen konforlu bir hale getiriyor!

 

Huzur Dolu Bir Yaşam Sizler İçin Şekil Alıyor!


 

Sinpaş Queen Bomonti projesi, konfor ve huzur dolu bir yaşam sürmeniz için en ince detayına kadar özenli bir şekilde tasarlandı. Sabahlara huzurla başlayacağınız konut projesinde, konutunuzdan içeri giren doğa kokusu ve ruhunuzu iyi gelecek kuş sesleri ile doğal bir hayatın tam kalbinde yer alacaksınız.

Şehrin tam kalbinde; kalabalık ve keşmekeşten çok uzakta bir yaşam sürecek, kusursuz bir konut deneyimini sonuna kadar keşfedeceksiniz! İstanbul’un en değerli konut projesinde yaşadığınız her an özel hissedeceksiniz! Kullanışlı ve ferah yaşam alanları ile huzuru ve prestiji yakalayabileceksiniz!

 

Sinpaş Queen Bomonti ile Dilediğiniz Alanı Seçebilirsiniz!


 

Sinpaş Queen Bomonti projesi, sizler için en ideal yaşam alanlarını, kolayca seçmenize yardımcı olacak geniş daire tasarımlarını bünyesinde bulunduruyor. Geniş ve kullanışlı daire seçenekleri ile ferah bir yaşam sunan konut projesi, her metrekarede kalite ve prestij vadediyor! Toplamda 1078 adet konut dairesine ev sahipliği yapan proje, rahat ve prestij dolu bir yaşamı sizlerle buluşturuyor!

Oldukça kullanışlı daire planlarını sizlerin keyifli bir hayat sürmesi için kurgulayan konut projesi, dilediğiniz yaşam alanını rahatça seçebilmenize olanak sağlıyor. Farklı metrekare ölçülerine göre değişkenlik gösteren daire alanları, ferah bir yaşam sürmeniz için özenle tasarlandı!

Şehrin en değerli konut projesinde 1+0, 1+1, 2+1 ve son olarak da 3+1 daire tiplerine yer verilen konut projesinde rahatça seçim yapabilecek, ideal yaşam alanlarınızı kolay bir şekilde kurgulayabileceksiniz! 47 metrekare ile 196 metrekare arasında değişkenlik gösteren alanlarda, rahat bir şekilde seçim yapabileceksiniz!

 

Sosyal Yaşamın Tam Kalbinde Olacaksınız!


 

Sinpaş Queen Bomonti konut projesi, İstanbul’un en canlı bölgesi Şişli’de hayata geçirildi! Aileniz ve sevdikleriniz ile birlikte eğlenebileceğiniz, keyifli vakitler geçireceğiniz birçok alan Sinpaş Queen Bomonti projesin etrafında şekilleniyor! Kültür, sanat ve eğlencenin; İstanbul’daki ana merkezi olan Şişli’de rengarenk bir konut deneyimi sizleri bekliyor!

İstanbul’un en şık kafeleri, restoranları, sanat ve eğlence merkezleri hemen yanı başınızda yer alacak! Dakikalar içinde şehrin en canlı bölgelerine erişim sağlayabilecek ve sosyal bir yaşamı tamamıyla yaşayabileceksiniz! Şehrin en değerli konut projesinde kusursuz bir yaşamın tam kalbinde, prestijli bir deneyimin içinde yer alacaksınız!

 

Ferah Bir Konut Yaşamı Şişli Bölgesinde Yükseliyor!


 

Şehrin en değerli yapısı olan Sinpaş Queen Bomonti projesi, toplamda 26.000 metrekarelik geniş bir alanın üzerinde hayata geçirildi. Bünyesinde 1078 adet konuta ev sahipliği yapan proje, toplamda 48 kattan oluşuyor. Kolay bir şekilde yaşam alanlarınızı seçebileceğiniz konut projesinde, ferah ve kaliteli bir yaşam sizler için şekil alıyor!

1+0, 1+1, 2+1 ve son olarak da 3+1 daire tiplerine yer verilen konut projesinde her detayda kaliteyi ve konforu yakalayabileceksiniz! 47 metrekare ile 196 metrekare arasında değişiklik gösteren ölçüler ile ihtiyaçlarınıza uygun daire alanını seçebilecek, kusursuz bir yaşamın tam merkezinde olacaksınız!


BİZE YAZIN

MESSENGER

HEMEN ARA

WHATSAPP

İLETİŞİME
GEÇİN
PROJESKOP

Bilgi Formu