Sinop’un En İddialı Konut Projesi Ihlamur Sitesi

Ihlamur Sitesi konut projesi, Sinop, Gerze’de hayata geçirildi. Toplamda 20 konuta ev sahipliği yapan proje, 3700 metrekarelik geniş bir arazide konumlandı. Oldukça uygun başlangıç fiyatları ile Sinop’un en güzel yerinde bir ev sahibi olmak, Ihlamur Sitesi konut projesi ile artık çok kolay!

 

Ihlamur Sitesi ile Huzurlu Bir Hayat


 

Ihlamur Sitesi, konforlu ve huzurlu bir yaşam sürmeniz için en ince detayına kadar özenle tasarlandı. Sabahları huzurla uyanacağınız projede, pencerenizden içeri giren denizin eşsiz kokusu ve ruhunuzu okşayacak kuş sesleri ile doğal bir yaşamın tam merkezinde olacaksınız. Şehrin gürültü kirliliğinden uzakta, denize birkaç dakikalık bir mesafede, kusursuz bir yaşam Ihlamur Sitesi ile sizleri bekliyor. Yeşille iç içe geçecek günleriniz, yaşamınıza yeni renkler getirirken, konforlu yaşam alanlarınız size kaliteli bir hayatın bütün duygularını yaşatacak. Sinop’un en iddialı konut projesinde, doğanın içinde, benzersiz bir yaşam süreceksiniz.

 

İdeal Yaşam Alanlarınızı Siz Belirleyin


 

Ihlamur Sitesi, sizlerin en uygun yaşam alanlarını, rahatlıkla seçmesine yardımcı olacak geniş oturma seçeneklerine bünyesinde yer veriyor. İdeal yaşam alanlarınızı kolaylıkla belirleyebileceğiniz konut projesinde, seçim yaparken hiç zorlanmayacaksınız. Ferah ve son derece kullanışlı daire planlarını sizlerin konforlu bir yaşam sürmesi için tasarlayan proje, dilediğiniz yaşam alanını kolayca seçmenizi sağlıyor. Farklı metrekare ölçülerine göre değişiklik gösteren daireler, sizlerin kullanımına en uygun şekilde tasarlandı. Projede 1+1, 2+1 ve 3+1 daire tiplerine yer verilirken, sizin konfor duygunuz ön plana alındı. Her daire tipi farklı metrekare ölçülerine göre değişkenlik gösteriyor ve ideal yaşam alanlarınızı sizlere sunuyor.

Projedeki 1+1 daireler 65 metrekarelik son derece kullanışlı bir daire seçeneğini sizlere sunarken 2+1 daire tipleri ise 99 metrekarelik bir yaşam alanını sizler için oluşturmuş. Son olarak da 3+1 daire tiplerine yer verilen projede, 131 metrekarelik, son derece geniş ve ferah bir yaşam alanı, sizin rahat ve konforlu bir şekilde yaşamanız için tasarlanmış. Geniş oturma seçenekleri sayesinde rahat bir şekilde seçim yapacağınız projede, sadece kullanacağınız alanlara para ödeyeceksiniz. Gereksiz gördüğünüz, kullanmak istemediğiniz hiçbir alanı satın almak zorunda kalmayacak, sizler için en ideal yaşam alanını kolaylıkla seçebileceksiniz. Ihlamur Sitesi’nde her şey sizin daha konforlu ve kaliteli bir yaşam sürmeniz için tasarlandı.

 

Projeyi Değerli Kılan Tüm Detaylar!


 

Sinop’un en gözde konut projesi olan Ihlamur Sitesi, içinde yer verdiği konut özellikleriyle yaşamınızı tamamen kolaylaştırıyor. Konforlu ve keyifli bir yaşam süreceğiniz konut projesinde, bir an olsun rahatlığınızdan ödün vermeyeceksiniz. Hayatınızı her anlamda kolay bir hale getirecek projede, merkezi ısıtma sistemleri, ısı pay ölçer, ısı ve ses yalıtımı, fiber internet altyapı, jeneratör sistemleri, güvenlik hizmetleri ve kapalı otopark gibi önemli donanım ve özelliklere yer veriliyor. Ihlamur Sitesi’nde yaşamın her anlamda, her alanda çok kolay ve pratik bir hale gelecek.

Karadeniz, özellikle kış aylarında sert rüzgarları ve yoğun yağmurlarıyla bilinen bir bölge. Hal böyle olunca konut içi ısınma durumu bir hayli zor ve problemli olabiliyor. Fakat Ihlamur Sitesi’nde kullanılan merkezi ısıtma sistemleriyle, ısınma problemi tamamıyla ortadan kalkıyor! Daima sıcacık bir konutta yaşamanın ayrıcalığını bu proje ile tadacaksınız. Üstelik kış aylarında gelen yüksek tutardaki doğal gaz faturalarının da önüne geçmiş olacaksınız!

Kış ayları demişken, özellikle Sinop gibi deniz kenarı olan şehirlerde, dışarıya araç park etmek bir hayli riskli olabiliyor. Çıkacak bir fırtına ya da yağacak bir dolu, araçlarımıza ciddi oranda zarar getirebiliyor. Bu gibi zararlarla karşılaşmamanız için Ihlamur Sitesi, kapalı otoparklarını devreye sokuyor. Araçlarınız, tamamıyla kapalı olan bu alanda korunaklı bir şekilde duracak ve beklenmedik hiçbir maddi zararla karşılaşmayacaksınız. Kötü hava koşullarının etkilediği bir durum daha var, o da en lazım olan zamanda kesilen elektrikler… Elektrik kesintileri yaşanması durumunda anında devreye girecek jeneratör sistemleri sayesinde herhangi bir mağduriyet yaşamayacaksınız ve işlerinize kaldığınız yerden devam edebileceksiniz. Kaliteli ve konforlu yaşamın en doğru adresi olan Ihlamur Sitesi, sizlere lüks bir yaşamı içinde yer verdiği imkanlarla vadediyor!

 

Sinop’un En Değerli Konut Projesi!


 

Sinop’un en hızlı gelişim gösteren, en çok yatırım alan bölgesi Gerze’de hayata geçirilen bir konut projesi olan Ihlamur Sitesi, denize olan yakınlığı ve sunduğu lüks yaşam standartlarıyla herkesin dikkatini çeken bir proje. Kalitenin, huzurun ve kusursuzluğun adresi olan Ihlamur Sitesi, Sinop’un en değerli projesi olarak karşımıza çıkıyor. İçinde yer verdiği tüm ayrıcalıklar ve avantajlar sayesinde ideal bir yatırım aracı olarak da görülen proje, sadece bu konutta yaşamak isteyenleri değil, Karadeniz Bölgesi’nde iyi bir yatırım yapmak isteyen kişileri de oldukça mutlu ediyor.

Cazip başlangıç fiyatları ve uygun ödeme seçeneklerini de beraberinde getiren konut, satış aşamasında da sizlere oldukça yardımcı oluyor. Kusursuz bir yaşamın içinde, lüks standartlarla donatılmış bir yapıda yaşamak artık çok kolay! İster yatırım yapın isterseniz de kullanışlı ve lüks daireleriniz de yaşayın… Nasıl isterseniz! Ihlamur Sitesi size her halükarda çok şey kazandıracak!