Shu Özlüce Konut Projesi ile Özel Bir Yaşam!

Shu Özlüce konut projesi, şehrin en değerli yerleşim bölgesi Nilüfer’de hayata geçirildi. Satılık daire fiyatları ile Bursa konut projeleri arasında farkını gösteren yapı, eşi benzeri olmayan bir deneyim sunuyor! Cazip daire fiyatlarıyla kolayca konut sahibi olmanızı sağlayan proje, şehrin en merkezi yerinde sizi bekliyor!

 

Ferah Bir Konut Yaşamı Shu Özlüce ile Şekil Alıyor!


 

Bursa’nın en değerli konut projesi Shu Özlüce, kaliteyi ve prestiji keşfedeceğiniz yaşam alanlarını tasarlıyor! Geniş konut tasarımları sayesinde daire seçimlerini de oldukça rahat yapabiliyorsunuz. İnce bir işçilik ile hayata geçen yaşam alanlarınız; lüksü ve kaliteli sonuna kadar hissettiriyor.

Bütün ihtiyaçlarınıza özel ve uygun bir şekilde hayata geçirilen daire tasarımları, ideal yaşam alanlarınızı kolay bir şekilde oluşturabilmenize imkan sağlıyor. Geniş ve kullanışlı daire tasarımları sayesinde kolayca seçim yapabilecek, ihtiyaçlarınıza en uygun daire alanını alabileceksiniz.

Büyük bir alanın üzerinde yükselen, şehrin en özel konut projesi Shu Özlüce 24 adet konut dairesinden oluşurken toplamda 6 kattan meydana geliyor. Oldukça geniş ve kullanışlı alanlarıyla ferah bir yaşam tarzı sunan proje, bir evden beklediğiniz her şeyi sizler için kurguluyor!

 

Shu Özlüce ile Modern Bir Yaşam Sizinle!


 

Shu Özlüce konut projesi, Bursa’nın en değerli yapısı olara, Nilüfer’de yükseliyor! Büyük bir yatırım ile hayata geçirilen konut projesi, şehrin en popüler yerleşim bölgesinde bulunuyor. Dört dörtlük bir konut deneyimi kurgulayan konut projesi, modern ve kaliteli bir yaşamın öncülüğünü üstleniyor!

Ferah ve yaşam alanlarıyla cazip daire fiyatlarını bir araya getiren konut projesi, hayalini kurduğunuz ev hayatını sizlerle buluşturuyor! Şehrin en merkezi bölgesinde hayata geçirilen konut projesi, kusursuz bir konut deneyimi vadediyor!

 

Bursa’nın Eşsiz Doğasını Keşfe Çıkın!


 

Shu Özlüce konut projesi, modern şehir hayatını sizler için kurgularken benzersiz bir doğa ortamını da konut alanlarınıza kadar taşıyor. Özel olarak tasarlanmış yemyeşil, peyzaj alanlarında, şehrin doğasını hissedecek ve huzur dolu zamanlar geçirebileceksiniz! Modern şehir hayatını, doğal bir yaşamla harmanlayan konut projesi, benzersiz bir konut deneyimi ile sizleri bir araya getiriyor!

Tertemiz bir doğa havasını, konut alanlarınıza kadar taşıyan proje, doğal yaşamın merkezinde, eşsiz bir deneyim vadediyor. Sabahları benzersiz bir doğa ortamının içine gözlerinizi açacak, evinizde içeri giren kuş sesleriyle, huzurlu ve dingin bir hayatın merkezinde olacaksınız.

 

Shu Özlüce Projesiyle Merkezde Yaşam!


 

Shu Özlüce konut projesi Bursa’nın en hızlı gelişen bölgesinde hayata geçirildi. Her geçen gün değerlenen Nilüfer bölgesi, Bursa’nın en değerli yerleşim yerlerinden biri olarak karşımıza çıkıyor. Shu Özlüce konut projesinde de merkezinde sunmuş olduğu değer ve ayrıcalıklardan fazlasıyla faydalanabiliyorsunuz.

Günlük hayatta ihtiyaç duyduğunuz ne varsa, kolay bir şekilde erişmenizi sağlayan konut projesi aynı zamanda ulaşım konusunda da birçok ayrıcalığı sizlere sunuyor!

Toplu ulaşım araçlarına dakikalar içinde ulaşmanızı sağlayan konut projesi, şehir içi ulaşımlarınızı tamamen konforlu ve rahat bir duruma getiriyor. Ayrıca Bursa’nın bağlantı yollarına ve çevre yoluna da komşu olan konut projesi, şehir seyahatlerinizi tamamen rahat gerçekleştirmenizi sağlıyor!

 

Huzur Dolu Bir Ev, Kaliteli Bir Deneyim!


 

Oldukça geniş ve kullanışlı daire planlarıyla huzur dolu bir deneyim sunan konut projesi, her metrekaresinde kaliteyi hissetmenizi sağlıyor. Oldukça geniş bir arazinin üzerinde hayata geçirilen proje, 26 konut dairesine ev sahipliği yapıyor.

Her metrekaresinde kaliteyi ve huzuru keşfedebileceğiniz konut projesinde, 3+1 daire tipinde, kullanışlı bir alan sizler için tasarlanmış durumda!

Şehrin en değerli yapılarının arasında bir yıldız gibi parlayan Shu Özlüce konut projesi, şehrin en merkezi, en değerli bölgesinde harika bir yaşam kurguluyor! Ulaşım kolaylığı, merkezi lokasyon ve çizgi üstü tasarımıyla Bursa’nın en iddialı konut projesinde, eşi benzeri olmayan bir yaşam sizler için şekilleniyor!