Şehrin Merkezinde Kaliteli Bir Yaşam: Luxera Bahçelievler

Luxera Bahçelievler projesi, şehrin merkezinde, lüks ve konfor dolu bir yaşamı sizlere sunuyor. Hemen teslim seçeneği ile satışa sunulan konut projesi, uygun fiyatları ile de dikkat çekiyor. Merkezi lokasyonu ve ayrıcalıklarla dolu dünyasıyla Luxera Bahçelievler alıcılarını bekliyor!

 

Kaliteli Bir Yaşama Adım Atın!


 

Luxera Bahçelievler, lüks ve konfor dolu yapısıyla sizlere kaliteli bir yaşam vadediyor. Etrafında özel tasarımlı peyzaj alanları bulunan projede, günleriniz huzur dolu geçecek. Şehrin merkezinde, doğa ile iç içe bir hayat yaşayacaksınız. Sıcak yaz akşamlarında, çimenlerin üzerinde oturabilecek, rengarenk çiçeklerin kokusuyla huzur bulacaksınız. Projenin içindeki kameriyelerde dostlarınız, aileniz ve sevdiklerinizle birlikte hoş sohbetler edip, keyif çaylarınızı yudumlayabileceksiniz. Modern mimarisiyle ön plana çıkan konut projesi, birinci sınıf malzemesiyle, lüks bir konutta yaşamınıza fırsat tanıyacak. Kaliteli bir yaşamın içinde yer alacağınız Luxera Bahçelievler konut projesinde, yaşamaktan oldukça keyif alacaksınız!

 

Konut Projesi, Geniş Daire Seçenekleri Sunuyor!


 

Luxera Bahçelievler, ideal yaşam alanlarınızı oluşturma aşamasında sizlere bir hayli yardımcı olacak. Geniş oturma planları ve çok seçenekli daire planlarıyla sizin için en uygun konutu, gönül rahatlığı ile seçebileceksiniz. 4000 metrekarelik geniş bir arazi üzerinde hayata geçirilen konut projesi, toplamda 100 konuta ev sahipliği yapıyor. Böylelikle sizler için en uygun yaşam alanını kolayca seçebilecek, kullanmak istemediğiniz hiçbir alanı satın almak zorunda kalmayacaksınız. 2+1 ve 3+1 daire seçeneklerini bünyesinde barındıran proje, farklı metrekare ölçülerini de sizler için sunuyor.

Projedeki 2+1 daire tipleri 114 metrekarelik, son derece kullanışlı ve geniş bir yaşam alanını sizlerin konforuna sunuyor. Son olarak da 3+1 daire tipine bünyesinde yer veren Luxera Bahçelievler, 189 metrekarelik oldukça ferah bir konut alanını sizlerle buluşturuyor. Ferahlığı, lüksü ve konforu sonuna kadar hissedeceğiniz yaşam alanlarında, kolayca seçim yapabileceksiniz ve ideal kullanım alanlarını rahatlıkla oluşturabileceksiniz.

 

Yatırımınız Büyük Bir Kazanca Dönüşüyor


 

Luxera Bahçelievler konut projesi, İstanbul’un en hızlı gelişim gösteren, en çok yatırım alan bölgesinde hayata geçirildi. Dolayısıyla yatırım potansiyeli ve geri dönüşü çok yüksek olacak proje sayesinde iyi bir yatırım fırsatını yakalamış olacaksınız. Merkezi lokasyonu sayesinde bütün ulaşım ağlarının ortasında olacak, zengin konut özellikleri sayesinde konforlu bir yaşamı tadacaksınız. Tüm bu ayrıcalıklar sayesinde geçen her gün değerinin üzerine çıkan konut projesi, aynı oranda çevresine de değer katmaya devam ediyor. İstanbul’un en merkezi bölgesinde iyi bir yatırım fırsatı sunan Luxera Bahçelievler konut projesi, kısa vadede iyi bir geri dönüş sağlayacak. Böylelikle hem doğru bir alanda, yüksek kâr marjı olan bir yatırım yapmış olacak hem de benzersiz bir yaşamın içinde olmanın bütün ayrıcalıklarını, sonuna kadar tadacaksınız.

 

Şehrin Merkezinde, Benzersiz Bir Konum


 

Luxera Bahçelievler, şehrin merkezinde, her yere rahatlıkla ulaşım sağlayabileceğiniz, benzersiz bir konumu sizlere sunuyor. Metro hattının hemen yanı başında yer alan konut projesi, trafiksiz, stressiz, kolay ulaşımın kapılarını ardına kadar açıyor. Şehrin her bir noktasına rahatlıkla erişebileceğiniz proje sayesinde şehir içi ulaşım, sorun olmaktan tamamen çıkıyor. Diğer bütün toplu ulaşım araçlarına da yürüme mesafesinde bulunan konut projesi, konforlu bir seyahat seçeneğini sizlerin önüne getiriyor. Aynı zamanda TEM ve E-5 otoyoluna da dakikalar içinde ulaşabileceğiniz proje, şehir içindeki ulaşımınızı son derece rahat bir hale getiriyor.

Devlet hastaneleri, üniversiteler, süpermarket zincirleri, iş merkezleri, alışveriş alanları, bankalar gibi kamusal alanlara da oldukça yakın bir konumda yer alan Luxera Bahçelievler, şehrin merkezinden kopmamanızı sağlıyor. Gündelik yaşamda ihtiyaç duyduğunuz her şeye, projenin merkezi konumu sayesinde rahatlıkla ulaşabiliyorsunuz. Ayrıca halletmeniz gereken her işi, çok uzaklara gitmenize gerek kalmadan, kolay ve basit bir şekil yapabiliyorsunuz. İstanbul’un merkezinde, kusursuz ve kaliteli bir yaşam Luxera Bahçelievler projesiyle şekilleniyor!

 

Çocuklar İçin Tasarlanan Oyun Odaları


 

Luxera Bahçelievler konut projesinde çocuklarınızı oyun dolu bir dünya bekliyor! Tamamıyla çocuklara özel bir şekilde tasarlanmış bu alanlarda çocuklarınız, eğlence dolu bir dünyanın içinde olacak! Gönüllerince, istedikleri oyunları oynayacaklar ve yeni arkadaşlar edinebilecekler. Hayattaki en kıymetli varlıklarımız olan çocuklarımız, bu özel oyun alanlarında özenle büyüyecekler. Özel tasarlanmış bu alanlarda kendi yeteneklerini ortaya koyabilecekleri oyunları öğrenecekler, hayatlarına özgüven aşılayacak bir sosyal dünya içinde olacak ve en önemlisi de bu alanlarda tamamen güvende olacaklar! Dilerseniz sizler de ebeveynleri olarak, çocuklarınızın eğlence dolu dünyasına katılabilecek ve onların oyunlarına eşlik edebileceksiniz. Tamamen çocuklar için güvenli bir tasarımı bulunan park ve oyun alanlarında çocuklarınız, günlerini eğlenceli bir şekilde geçirirken sizlerin de içi tamamen rahat olacak!

 

Saunayla Günün Yorgunluğunu Atın!


 

Huzur ve konfor duygusunu sonuna kadar yaşatmak için özenli bir şekilde tasarlanan Luxera Bahçelievler, sizlere her alanında keyif dolu anlar yaşatıyor. Günün bütün yorgunluğunu üzerinizden atabileceğiniz saunalara bünyesinde yer veren konut projesi, bütün olumsuz duygulardan arınmanızı sağlayacak. Artık üzerinizdeki iş stresinden kurtulacak, rahat ve sakin bir hayat sürebileceksiniz. Sabahları yorgun uyanmayacak, öfkeli ruh halinizi bir kenara bırakabileceksiniz. Sizler için özel olarak tasarlanan saunalarda keyif ve konfor duygusuyla gününüzü tamamlayabileceksiniz! Konutunuzun her alanında ayrı bir keyif her detayında ayrı bir güzellik keşfedeceksiniz!

 

Depreme Tamamıyla Dayanıklı Tasarlandı!


 

Luxera Bahçelievler konut projesi, İstanbul’un deprem kuşağında yer alan bir il olması nedeniyle depreme tümüyle dayanıklı bir şekilde inşa edildi. Özellikle Avrupa Yakası’nın denize yakın kısımlarından geçen fay hattı, bu bölgede yer alan bina ve konutları daha fazla risk içine alıyor. Hal böyle olunca bu alanlarda yaşayan herkes, deprem korkusunu bir şekilde yaşıyor. Luxera Bahçelievler ile içiniz tamamen rahat olacak, asla deprem tedirginliği yaşamayacaksınız! Depreme tamamen dayanıklı bir şekilde tasarlanan konut projesi, zemin etüt çalışmaları da dahil olmak üzere oldukça sağlam bir şekilde hayata geçirildi. Deprem yönetmeliğine de tamamen uyumlu bir şekilde hayata geçirilen konut projesi, huzurlu bir yaşam sürmeniz için özenli bir çalışmanın sonucunda inşa edildi. Luxera Bahçelievler konut projesinde asla deprem korkusu yaşamayacak, her gece yataklarınıza içiniz rahat bir şekilde gireceksiniz. İstanbul’un en değerli konut projesi olan Luxera Bahçelievler, kaliteli ve huzur dolu bir hayat geçirmeniz için inşa edildi!