Şehrin En Kusursuz Projesi Malatyalife Residence

Malatyalife Residence, şehrin ilk ve tek rezidansı olarak hayata geçirildi. Geniş kullanım alanlarıyla, lüks bir yaşam alanı sunan konut projesi, uygun fiyatları ile de bir hayli dikkat çekiyor. Şehrin en değerli projesi olan Malatyalife Residence, kusursuz yapısı ve modern mimarisiyle alıcılarını bekliyor!

 

Şehrin İlk ve Tek Rezidans Projesi!


 

Malatya’nın ilk ve tek rezidans projesi olan Malatyalife Residence, modern mimarisi ve çağ ötesi iç tasarımıyla, bir evden çok daha fazlasını sizlere sunuyor. Lüks ve modern bir yaşamı sonuna kadar deneyimleyeceğiniz konut projesinde, hayatınızın her anı benzersiz olacak! Şehrin en önemli bölgesinde hayata geçirilen proje, sunduğu imkan ve avantajlarla, kusursuz bir yaşam vadediyor! Şehrin tüm çehresini değiştiren ve modern mimarisiyle benzersiz bir hava yaratan Malatyalife Residence, aylarca süren yoğun ve hummalı bir çalışmanın sonucunda ortaya çıktı. Üst düzey bir çalışmanın ürünü olan proje, eşi benzeri olmayan konut özellikleri ve sosyal yaşam alanlarına sahip. Konforlu ve lüks bir yaşamın kapılarını ardına kadar açan konut projesi, sizlere bir evden çok daha fazlasını sunuyor!

 

Özel Tasarımlı Bahçelerde Huzuru Keşfedin!Hayatınızın en huzurlu, en sakin anlarını yaşayabileceğiniz, yeşilin her tonunu keşfedebileceğiniz özel tasarımlı avlu bahçeleri, yaşamınızın her anını çok özel kılacak! Alanında uzman olan peyzaj mimarları tarafından özenli bir çalışma sonucu tasarlanan avlu bahçeleri, yoğun ve stresli yaşamınızdan uzaklaşmanızı ve hayata kısa bir mola vermenizi sağlayacak. Özel tasarlanmış bu yeşil alanlarda, kahve ya da çayınızı alıp keyifli zamanlar yaşayabileceksiniz. Sevdiklerinizle, ailenizle ya da dostlarınızla birlikte eğlenceli sohbetlerinizi bu alanlarda gerçekleştirebilir, isterseniz günün herhangi bir saatinde keyifli yürüyüşlere çıkabilirsiniz. Doğayla tamamıyla uyumlu bir şekilde hayata geçirilen konut projesi; ağaçlarla, bitkilerle, yemyeşil alanlarla birlikte iç içe yaşamanıza olanak sağlıyor!

 

Her İhtiyaca Uygun Daire Seçenekleri


 

Malatyalife Residence, her ihtiyaca uygun, geniş oturma seçeneklerine bünyesinde yer veriyor. İdeal yaşam alanlarınızı rahatlıkla oluşturabileceğiniz konut projesinde, farklı metrekare ölçüleri sayesinde kolayca seçim yapabileceksiniz. Son derece ferah ve kullanışlı yaşam alanlarını sizlerin konforlu bir hayat sürmesi için tasarlayan projede, ihtiyacınıza en uygun daire seçeneğini rahat bir şekilde bulabileceksiniz. 30.000 metrekarelik geniş bir arazi üzerine konumlanan proje, 18.500 metrekarelik devasa bir yeşil alana sahip. Doğanın içinde, tertemiz bir ortamda yaşayacağınız konut projesi, 254 konuta da ev sahipliği yapıyor. Toplamda 17 kattan meydana gelen Malatyalife Residence, ideal yaşam alanlarınızı son derece rahat bir şekilde seçebilmenize olanak tanıyor. Malatyalife Residence projesinin her dairesinde konforu ve kaliteyi keşfedeceksiniz ve burada yaşamaktan çok keyif alacaksınız!

 

Geniş ve Ferah Kullanım Alanları


 

Malatya’nın en iddialı konut projesi olan Malatyalife Residence, toplamda 4 çeşit daire seçeneğini bünyesinde barındırıyor. Geniş ve kullanışlı yaşam alanlarını sunan daire seçenekleri, farklı metrekare ölçüleriyle, ihtiyacınıza uygun alanları oluşturuyor. Geniş oturma planları sayesinde kolaylıkla seçim yapabiliyorsunuz ve ihtiyacınıza uygun daireleri satın alabiliyorsunuz. Konut projesinde 2+1, 3+1, 4+2 ve son olarak da 5+2 daire seçenekleri yer alıyor. Her metrekaresinde konfor ve kaliteyi bulacağınız konut daireleri, metrekare ölçülerine göre farklılıklar gösteriyor. Böylelikle sadece kullanmak istediğiniz alanları satın alıyor ve gereksiz gördüğünüz alanlara, fazladan para ödemek durumunda kalmıyorsunuz.

Projedeki 2+1 daire seçenekleri 112 metrekarelik kullanışlı bir alandan meydana gelirken 3+1 daire tipleri ise 190 metrekarelik geniş bir yaşam alanından oluşuyor. Projedeki bir diğer daire tipi olan 4+2’ler ise 357 metrekarelik yaşam alanlarıyla, geniş aileler için harika bir kullanım alanı sunuyor. Son olarak da 5+2 daire tiplerine yer verilen konut projesinde, 385 metrekarelik ferah ve son derece kullanışlı bir yaşam alanı sizlere karşılıyor. Her metrekaresinde konforu keşfedeceğiniz dairelerinizde, kaliteli yaşamı sonuna kadar deneyimleyeceksiniz. Her ihtiyaca uygun daire tiplerine yer verilen konut projesinde, seçim yaparken asla zorluk yaşamayacaksınız. İdeal yaşam alanlarınızı rahatlıkla oluşturabilecek, sizlere en uygun kullanım alanını, kolay bir şekilde seçebileceksiniz. Malatya’nın ilk ve tek rezidans projesi olan Malatyalife Residence ile birlikte kusursuz bir yaşama adım atacaksınız!

 

Kapalı Yüzme Havuzlarında Dört Mevsim Tatil!


 

Dört mevsim boyunca, kesintisiz olarak tatil ruhunu sizlere yansıtacak kapalı havuzlar sayesinde yüzmenin tadına varabileceksiniz. Tamamen donanımlı bir şekilde inşa edilen projedeki havuz alanları, yaz aylarında sizleri doyasıya serinletirken kış aylarında da tatil havasını yaşatmaya devam edecek. Eğlenceli zamanlarınıza ortak olacak kapalı havuz bölümü, arkadaşlarınız ve ailenizle birlikte keyifli zamanlar geçirmenizi sağlayacak. Daima sosyal bir yaşamın içinde olacağınız konut projesinde, hayatı en kaliteli şekilde yaşayacaksınız. Bütün zamanınızı kendinize ayırabileceğiniz, evinizin hemen altında yer alan kapalı yüzme havuzları ile tatilin keyfini çıkaracaksınız! Hayatın bütün olumsuz duygularını bir kenara bırakacaksınız ve burada eğlenmenin tadına varacaksınız! Kaliteli ve konforlu bir yaşamı her alanda, her detayda deneyimlemenizi sağlayan Malatyalife Residence, sunduğu lüks imkanlarla, yaşamdan çok daha fazla keyif almanızı sağlayacak! Malatya’nın en iddialı projesinde yaşıyor olmak, sizlere çok özel hissettirecek!

 

Yaşamınıza Değer Katan Konut Özellikleri!


 

Malatyalife Residence, öncü bir proje olmanın hakkını her alanda veriyor. Aylar süren, özenli bir çalışmanın meyvesi olan konut projesi, tam donanımlı yapısı ve kusursuz mimarisiyle, yaşamınıza fazlasıyla değer katıyor! Hayatınızı her anlamda kolaylaştıracak konut özelliklerine yer verilen projede, her anınız konfor dolu geçecek. Güvenlik hizmetleri, merkezi ısıtma sistemleri, ses yalıtımı, fiber altyapı, lobi girişi, yük asansörü, jeneratör sistemleri ve kapalı otopark gibi önemli donanım ve özelliklere sahip konut projesinde, kaliteli bir yaşamın kapıları sizler için açılacak. Son derece önemli donatılarla donanmış konut projesi, yaşamınızın hiçbir anında size herhangi bir mağduriyet yaşatmayacak ve hayat kaliteniz hep üst düzeyde olacak!

 

Tüm Detaylar Sizin Konforunuz İçin!


 

Malatya’nın kış aylarını sert ve yoğun geçirdiği bilinir. Bu nedenle ısınma problemleri sık sık ortaya çıkar. Malatyalife Residence projesinin kullandığı merkezi ısıtma sistemleri sayesinde herhangi bir ısınma sorunu ile karşılaşmayacak ve daima sıcacık bir konutta yaşamanın ayrıcalığını sonuna kadar yaşayacaksınız. Aynı zamanda uzman güvenlik ekipleri tarafından korunan konut projesi, 7 gün 24 saat boyunca güvende olmanızı sağlayacak. Güç ve elektrik kesintileri yaşamanız durumunda, anında devreye girecek olan jeneratör sistemleri sayesinde hiçbir işiniz yarım kalmayacak. Daima elektriğe sahip olacağınız konutunuzda, herhangi bir mağduriyet yaşamayacak ve hayatınıza kaldığınız yerden devam edebileceksiniz. Tüm detaylarında konforlu ve kaliteli bir yaşamı size hissettiren konut projesi, yaşamınızın her anını dolu dolu yaşamanızı sağlıyor.

 

Hayatı Merkezde Yaşayın!


 

Malatya’nın en hızlı gelişim gösteren bölgesinde hayata geçirilen konut projesi, yaşamı merkezde deneyimlemenizi sağlıyor. Sosyal yaşamdan hiçbir zaman sizi koparmayan Malatyalife Residence, bulunduğu benzersiz lokasyon sayesinde her anlamda konforu sizlere yaşatıyor. Toplu ulaşım araçlarına yürüyerek birkaç dakikada ulaşabilecek ve şehrin her noktasına rahatlıkla ulaşım sağlayabileceksiniz. Aynı zamanda şehrin en işlek caddelerine de komşu olan proje sayesinde şehir içi ulaşımlarınız da son derece konforlu bir hale gelecek. Gündelik yaşamda ihtiyacını duyduğunuz her şeye kolay yoldan ulaşmanıza imkan tanıyan konut projesi, birçok kamusal alana da yakın bir lokasyonda yer alıyor. Hastaneler, bankalar, market ve alışveriş alanlarına dakikalar içinde ulaşabileceğiniz konut projesi sayesinde hayatı daima merkezde yaşayabileceksiniz!


BİZE YAZIN

MESSENGER

HEMEN ARA

WHATSAPP

İLETİŞİME
GEÇİN
PROJESKOP

Bilgi Formu