Seçkin Yaşamın Adresi: Yükselenpark Nilüfer Konut Projesi

Yükselenpark Nilüfer konut projesi, yeşil alanlarıyla ünlü şehrimiz Bursa’da hayata geçirildi. Hemen oturma seçeneği ile satışa sunulan proje, uygun fiyatları ve farklı ödeme seçenekleri sayesinde rahatça ev sahibi olmanızı sağlıyor. Yükselenpark Nilüfer, Bursa’nın merkezinde kusursuz bir yaşam vadediyor!

 

Şehrin En Prestijli Konut Projesi


 

Yeşil alanlarıyla ünlü şehrimiz Bursa’da hayata geçirilen Yükselenpark Nilüfer, şehrin en merkezi yerinde konumlanıyor. Estetik mimarisiyle diğer Bursa konut projeleri arasında bir yıldız gibi parlayan yapı, uygun fiyatları ile de rahat bir şekilde ev sahibi olmanızın önünü açıyor. Şehrin en çok gelişim gösteren bölgesi Nilüfer’de inşa edilen konut projesi, geniş ve ferah kullanım alanlarını da sizlerin konforlu bir yaşam sürmesi için tasarladı. Birinci sınıf malzemelerle donatılan yaşam alanları, konfor ve lüks duygusunu daima yaşamınızı sağlayacak.

 

Özel Tasarlanmış Peyzaj Alanları Bulunuyor


 

Yükselenpark Nilüfer konut projesinin çevresinde, alanında uzman mimarlar tarafından tasarlanmış özel peyzaj alanları bulunuyor. Böylelikle doğal bir ortamın içinde yeşilliklerle dolu bir yaşam sürüyorsunuz. Akşamları keyifli yürüyüşlere bu alanlarda çıkabiliyor, sevdikleriniz ya da ailenizle birlikte bu alanlarda oturup hoş zamanlar geçirebiliyorsunuz. Tamamıyla özel olarak tasarlanmış bu konut bahçeleri, haftalar süren özenli bir çalışma sonucu hayata geçirildi. Bahçenizdeki tertemiz çimenlere uzanıp geleceğe dair hayaller kuracak, Yükselenpark Nilüfer konutlarında yaşadığınız için çok özel hissedeceksiniz.

 

Ferah Bir Yaşam Alanı!


 

Yükselenpark Nilüfer konut projesi, bünyesinde yer verdiği geniş daire seçenekleri sayesinde ferah bir yaşam alanı vadediyor. 38.000 metrekarelik, son derece geniş bir arazi üzerinde hayata geçirilen konut projesi, 138 daireye ev sahipliği yapıyor. Farklı metrekare ölçülerine sahip konut daireleri, her metrekaresinde konfor ve huzur sağlıyor. Birinci sınıf malzemelerle donatılmış daire seçenekleri, aylar süren mimari bir tasarım sonucunda hayata geçirildi. Geniş ve ferah kullanım alanları sayesinde ideal yaşam alanlarınızı rahatlıkla belirleyebileceğiniz konut projesinde, her ihtiyaca uygun daire seçeneği mevcut. Uygun fiyatları ile satın alımlarınızı tamamıyla kolaylaştıran konut projesi, geniş metrekare ölçüleri sayesinde de seçim yapmanızı rahat bir hale getiriyor. İdeal yaşam alanlarınızı rahatlıkla oluşturabileceğiniz Yükselenpark Nilüfer projesinde, ihtiyacınıza en uygun yaşam alanına rahatlıkla kavuşabileceksiniz.

 

Alışveriş Alanları Göz Dolduruyor!


 

Bursa’nın en prestijli konut projesi Yükselenpark Nilüfer, 34 adet ticari üniteye bünyesinde yer veriyor. Giyimden, markete, şarküteriden, gıda alışverişine kadar gündelik bütün ihtiyaçlarınızı bu alanlarda karşılayabiliyorsunuz. Artık alışveriş yapmak için çok uzaklara gitmenize gerek kalmayacak, Yükselenpark Nilüfer konut projesi bütün ihtiyaçlarınızı tek bir noktadan karşılayacak! Birbirinden farklı ticari ünitelere bünyesinde yer veren proje, gündelik hayatta ihtiyaç duyduğunuz her şeye en kolay yoldan, zahmetsiz bir şekilde ulaşmanıza imkan tanıyor!

 

Bursa’nın En Merkezi Konumunda!


 

Yükselenpark Nilüfer konut projesi, şehrin en çok yatırım alan bölgesinde yer alıyor. Merkezi konumuyla gündelik hayatınızı kolaylaştıran proje, birçok noktaya da kolayca erişim sağlamanıza imkan tanıyor. Toplu ulaşım seçeneklerine yürüme mesafesinde bulunan konut projesi, otobüs, minibüs, taksi gibi ulaşım araçlarına, dakikalar içinde erişim sağlamanıza olanak tanıyor. Böylelikle şehir içindeki bütün ulaşımlarınız kolay ve konforlu bir duruma geliyor. Hayatı en kaliteli şekilde yaşamınıza imkan veren proje, ulaşım sorununuzu tamamen ortadan kaldırıyor.

Merkezi lokasyonu sayesinde her noktaya kolayca ulaşma imkanı tanıyan konut projesi, birçok kamusal alanı da çevresinde bulunduruyor. Alışveriş merkezleri, bankalar, süpermarketler, okullar ve diğer bütün alanlara yakın olan proje, gündelik yaşamda erişim sağlamak istediğiniz her noktaya, uzaklara gitmenize gerek kalmadan, kolay yoldan ulaşmanızı sağlıyor. Konforu ve rahat bir yaşamı sonuna kadar tadacağınız projede, her anınızı kaliteli bir şekilde yaşayacaksınız!


BİZE YAZIN

MESSENGER

HEMEN ARA

WHATSAPP

İLETİŞİME
GEÇİN
PROJESKOP

Bilgi Formu