Sarıyer Satılık Daire ve Müstakil Villalar: 10 Konut Projesi!

Sarıyer satılık daire ve müstakil villalar uygun fiyatları ile yatırımcıların ilgisini üzerine topluyor, konforlu bir yaşam isteyenlerin ise hayallerini süslüyor! Uzun vadeli sermaye akışı sağlamak veya her sabah hayalini kurduğunuz konforlu yaşama gözlerinizi açmak istiyorsanız, sizler için seçtiğimiz yatırımınızı güçlendirecek farklı mülk seçeneklerini inceleyin! Böylece geleceğiniz için yeni planlar yaparken arkanıza yaslanıp rahat bir nefes alabilir, ömür boyu yaptığınız yatırım ile kazanç elde edebilirsiniz.


İstanbul’da hayalini kurduğunuz hayatı yaşamak istiyorsanız veya sadece konut yatırımı yapmayı amaçlıyorsanız, konut projelerinin hızla yükseldiği ve merkeze en yakın olan lokasyonlar sizin için ideal olacaktır. Fakat idealin dışına çıkıp İstanbul’un muazzam manzarasını evinize taşımak, ferah bir evde yaşamanın huzurunu her an hissetmek istiyorsanız, Sarıyer bölgesinden veya çevresinden satılık daire veya müstakil evlerden birini satın almanız yeterli olacaktır. İstanbul’un en eski ve hızlı gelişen bölgesi Sarıyer; şehirler arası ulaşım sağlayabileceğiniz bağlantı yollarına, İstanbul’un finans merkezi olan Maslak’a olan mesafesi ile dikkat çekmektedir. Alışveriş merkezlerine kolay ulaşım sağlamanız ve yaşamınızı kolaylaştıracak tüm koşulları ile hem yerli hem yabancı yatırımcıların gözdesi olmuştur.


Güçlü Yatırım Değerine Sahip Satılık Daireler


Sarıyer satılık daire ve müstakil evler için yapacağınız yatırım ile hızla getiri sağlayan yatırımınız, yaşam standartlarınızı hızla yükseltecek! İstanbul gayrimenkul sektörü için değerine en hızlı şekilde değer katan bir bölge olan Sarıyer’de daire satın almadan önce profesyonel bir danışmanlık hizmeti sağlamak hem satın alırken hem satın aldıktan sonra size çeşitli imkanlar sunacak ve en doğru kararı vermenize yardımcı olacaktır.


Sizlere hayal satamayız, fakat kurmanız için yardımcı olabiliriz! Ardından kurduğunuz hayale yaklaşmak için kalan diğer adımda uzman danışmanınız olarak yol haritanız olmaktan memnuniyet duyacağız. Siz bütçenizi, yaşam standartlarınızı, hayallerinizi veya hedefinizi bize en doğru şekilde aktarın ve gerisini kusursuz işbirliğimize bırakın. Profesyonel ve uzun yıllardır sektörün içinde hizmetlerini sürdüren ekibimiz sizlere süreç esnasında rehber olmanın ötesinde güvenilir bir dost olacaktır. Bir ev satın alma hayaliniz var ise bize ulaşın gerçekleştirelim, yok ise buradan form doldurun kısa süre içerisinde biz size ulaşalım, kriterlerinizi belirleyip hayal kurmanıza gerek kalmadan yaşamınızı veya yatırımınızı tasarlayalım!


İşte sizler için seçtiğimiz  en prestijli 10 Sarıyer Satılık Daire ve Villa Seçeneği;


Emirgan Apartments by Seba    (Ayrıntılı Bilgi İçin Tıklayınız)
Vadikoru                                        (Ayrıntılı Bilgi İçin Tıklayınız)
Maritza Loft                                  (Ayrıntılı Bilgi İçin Tıklayınız)
Nurol Life                                       (Ayrıntılı Bilgi İçin Tıklayınız)
Vadistanbul                                  (Ayrıntılı Bilgi İçin Tıklayınız)
Artı Tarabya                                 (Ayrıntılı Bilgi İçin Tıklayınız)
Tarabya Vadi Konakları              (Ayrıntılı Bilgi İçin Tıklayınız)
Avangart İstanbul                       (Ayrıntılı Bilgi İçin Tıklayınız)
AS Maslak                                    (Ayrıntılı Bilgi İçin Tıklayınız)
Olive Sarıyer                                 (Ayrıntılı Bilgi için Tıklayınız)


İstanbul’da Uygun Fiyatlı Lüks Yaşam


Sarıyer satılık daire ve müstakil ev seçenekleri yaşamınıza değer katacak her ayrıntıyı bütçenize özel seçenekler ile sunmaktadır. Son yıllarda yeni konut projelerinin sayısının hızla artışı kafanızı mı karıştırıyor?


Bütçeniz kısıtlı ama yine de bir konut satın almak veya yatırım yapmak mı istiyorsunuz? Hepsinin ötesinde dünya genelinde ekonomi alanında yaşanan dalgalanmalar aklınızda soru işaretleri yaratıyor olabilir. Tüm bu soru işaretlerini bir kenara bırakıp elinizdeki imkanları değerlendirmelisiniz! Kısıtlı bir bütçe veya kafa karışıklığınız konut yatırımınıza asla engel değil! İstanbul’un en nezih ve en merkezi noktalarına ulaşım kolaylığı sağlayan Sarıyer’de yaşayan popülasyonun sosyal yaşamınıza sağlayacağı pozitif etki, uygun fiyatlı lüks konutları ve en önemlisi her nefes alışınızda doğanın verdiği huzur için hayatınızda alacağınız en doğru yatırım kararı demek doğru olacaktır! Yüksek kira getirisi, şehrin merkezinde yaşama imkanı gibi yalnızca yatırımınız için değil yaşamınız için de yatırım değeri olan imkanlar sunmaktadır.


Sadece hayal edin, bir yanınızda orman diğer yanınızda deniz, pencerenizi açtığınızda yüksek tavanınıza kadar yükselen tatlı esinti ve ferah bir ev! Üstelik Sarıyer, emlak piyasası içinde uygun fiyatlı satılık daire ve müstakil ev seçenekleri ile cazibe merkezi olarak gösteriliyor! İstanbul Sarıyer bölgesinde yeni yükselen konut projelerinin temel amacı genellikle bu imkanları sağlayarak konut alıcılarının hayat standartlarını yükseltmektir. Hızla tükenen Tarabya, Beykoz, Yeniköy, Beşiktaş, Emirgan satılık daire ve müstakil ev arasından birini seçerek bu ayrıcalıklardan siz de yararlanabilirsiniz.


Sarıyer Satılık ve Kiralık Daire Fiyatları 2020 Verileri


Sarıyer satılık daire ve lüks müstakil ev fiyatları hakkında genel bir değerlendirme yapmak, yapılacak yatırım için önemli öngörüler oluşturacaktır. Konut fiyatlarında metrekare başına düşen fiyatlar, nüfus dağılımı ve toplumsal değişimlere göre farklılık yaratmaktadır. Gayrimenkul yatırımı yapmayı planlayan sermaye sahipleri veya yaşam standartlarını değiştirmek isteyen herkesin ilk aklına gelen soru ise 2020 emlak konut fiyatları olacaktır.


İstanbul’un en değerli semtlerinin bulunduğu Sarıyer, satılık daire ve villa fiyatları ile konut alıcılarının hedefine yerleşiyor. Ortalama fiyatlar ise yaklaşık olarak ortalama metrekare fiyatına göre değişiklik göstermektedir. Ortalama metrekarenin yaklaşık olarak 165 olarak belirlendiği Sarıyer satılık daire için ortalama fiyatlar ise 1.368.510 lira olarak belirlenmiştir. Tabi bu değerler konut fiyat endeksine göre değişim gösterecektir. Daha düşük veya çok daha yüksek fiyatlı satılık daire seçenekleri bulunmaktadır. Bu veriler ortalama olarak belirlenmiştir. Kira fiyatları ise markalı konut projelerinin hızla artışı ile doğru orantılı olarak yükselmektedir. Ve kira fiyatlarının yükselişine bağlı olarak satın aldığınız ev için yapmış olduğunuz yatırım yüksek geri dönüş sağlayacaktır. Dilerseniz ömür boyu kira garantisi olan evinizin keyfini çıkarabilir, dilerseniz deniz veya orman manzaralı lüks dairenizde konforlu ve seçkin bir hayat yaşayabilirsiniz!


Sarıyer Satılık Daire Seçenekleri için Bölgeyi Tanıyın!


Sarıyer satılık daire ve müstakil ev seçenekleri arasından yaşam standartlarınıza ve bütçenize en uygun alternatiflere karar vermeden önce bölgeyi tanımalısınız! İstanbul’un Maslak ilçesi, kendisini dört kutuptan çevreleyen diğer ilçeler ile değerine değer katmaktadır. 35‘ten fazla mahallesi bulunan Sarıyer, batısında Eyüp’e, güneyinde ise Şişli ve Beşiktaş’a komşudur. Ayrıca doğusunda İstanbul Boğazı, kuzeyinde ise Karadeniz bulunmaktadır. Bulunduğu konum sebebi ile İstanbul’un en değerli lokasyonu olan Sarıyer, satılık daire seçenekleri ile İstanbul emlak sektörü için büyük önem taşımaktadır.


Sarıyer ilçesine bağlı olan köyler ise hız kesmeden gelişmekte ve yaşam alanı olarak konut alıcılarının hedefi haline gelmektedir. Burada bulunan doğal güzellikler, tarihi değeri, kültürel mimarinin dışında deniz turizmi ile de değerine değer katmaktadır. Emirgan, Rumelihisarı, Tarabya, Yeniköy gibi nostaljik atmosfere sahip bölgeler olağanüstü yalılar, müstakil ev, lüks villa, deniz manzaralı apartman daire seçenekleri, camiler ve korular ile yerli ve yabancı tüm ziyaretçileri büyülemektedir.


İstanbul satılık daire ve villalar arasında tercih yaparken cazibesi ile sizi kendine çeken ve ilk sıralara yerleşen Sarıyer, bütçenize ve yaşam standartlarınıza uygun birçok satılık daire seçeneği sunmaktadır. Sahile ve yaşam merkezine olan yakınlığı nedeni ile Tarabya, sahip olduğu sosyal yaşam olanakları ve doğal güzellikleri ile hayran olacağınız Zekeriyaköy lüks satılık villa ve daire seçenekleri sunmaktadır. Tarihi ve mimari değeri ile Emirgan, İstanbul’un finans merkezi Maslak, modern mimarisi ile İstinye ve daha birçok semt, Sarıyer satılık  müstakil ev ve daire değerlerini her gün artırmaya devam etmektedir.


Kilyos, Bahçeköy, Garipçe, Demirciköy gibi birçok köyü ise sürekli gelişmekte ve modern bir yaşam alanı haline gelmektedir. Yatırım için en değerli bölgeler olması itibari ile doğal yaşam tutkunları için cazibe merkezi olarak bilinmektedir. İstanbul emlak sektörü için en değerli bölgelerden olan Sarıyer’de tüm bu olanaklardan yararlanmak ve daha ayrıntılı bilgi almak için Projeskop ekibi olarak her zaman yanınızda olmaktan ve sorularınızı yanıtlayarak sizi hayallerinize ulaştırmaktan memnuniyet duyacağız.


Sarıyer Konut Projeleri ile Hayatınıza Modern Bir Dokunuş!


Sarıyer satılık daire ve müstakil evler, İstanbul gayrimenkul sektörü içinde bir dönüşüm başlatmış ve konut sektöründe dengeleri tümüyle değiştirerek muazzam bir dönüşüm başlatmıştır. Farklı bütçe seçeneklerine sahip konut alıcıları için uygun ödeme seçenekleri ile uygun fiyatlı daire imkanı sunan Sarıyer konut projeleri ile yaşamınıza modern bir dokunuşta bulunun!


İstanbul’da var olan kentsel dönüşüm faaliyetleri ile sayısı sürekli artan yeni konut projeleri, sektör içerisinde rekabeti artırmıştır. İstanbul’un her bölgesi farklı değerler taşımaktadır fakat Sarıyer, sektör içerisinde dönüşümün öncüsü olarak gösterilmektedir. Sarıyer yüzölçümü büyüklüğü ve sahip olduğu sosyal ve kültürel çeşitlilik nedeniyle tüm bütçe şartlarına uygun sayısız alternatif içermektedir. Ayrıca yeni inşa edilen konutların tümünde modern bir dokunuş görmek mümkündür. Her bütçe için tasarlanmış seçkin konutlar, İstanbul gayrimenkul sektörü içerisinde dengeleri değiştirmektedir. Sarıyer’de bulunan en lüks ve pahalı evler ile en uygun fiyatlı evler arasında prestij açısından bir kayıp yaşanmamaktadır, değişen özellikler yalnızca tercihlerinizin artışına göre belirlenecektir.


Sizler için seçtiğimiz 10 daire ve müstakil ev seçeneğini inceleyin…


Emirgan Apartments by Seba


Sarıyer satılık daire seçenekleri arasında karar vermekte zorlanıyor musunuz? 30 yıllık deneyimi ile inşaat sektöründe hizmetlerini sürdüren Seba İnşaat tarafından geliştirilen Emirgan Apartments by Seba, İstanbul’un en değerli bölgelerinden birinde dikkatleri üzerine çekmektedir. Lüks daire seçenekleri ile İstanbul konut sektöründe en değerli lokasyonlardan biri olan Emirgan’da yaşamak, beklentilerinizin üzerinde ayrıcalıklar sağlayacaktır. Boğaz’ın ışıltısı ve Emirgan Korusu’nun enerjisini tüm gün evinizin içinde, hayatınızın bütününde hissetmeye ne dersiniz? Emirgan sahiline çok yakın bir lokasyonda bulunan proje, sahip olduğu ayrıcalıklar ile yüksek standartlı yaşam teklif etmektedir.


Emirgan Apartments by Seba projesi, butik ve lüks bir yaşam projesidir. Proje kapsamında bulunan daire sayısı, İstanbul’da ses getiren lüks ve dev konut projelerinde bulunan konut sayısından daha az konut sayısına sahiptir fakat sayısız ayrıcalık sunmaktadır. 1+1 ve 3+1 arasında daire tipleri bulunan proje, 50-257m2 arasında daire genişliklerine sahiptir. 8000m2 alana sahip proje, 53 daire ve 14 ticari ünitesi ile her ihtiyaca yönelik imkanlar sunan karma yaşam ünitesi olarak tasarlanmıştır. Kapalı yüzme havuzu, kapalı otopark veya kompleks içerisinde yer alan cafe gibi günlük ihtiyaçlarınız için birçok donatı bulunmaktadır. Ayrıca İstanbul’un en değerli AVM’si olan İstinye Park yalnızca 5 dakika uzağınızda olacak! Boğaz’ın yanı başında bulunan lüks konutunuzun hem altında bulunan French cafe, farklı tatların yanı sıra yaşamınıza sıra dışı bir ahenk katmayı amaçlıyor. Resepsiyon hizmeti bulunan proje kapsamında yer alan hizmetler ile hem misafirleriniz hem sizler ayrıcalıklı yaşam imkanları ile standartlarınızı yükseltme imkanına sahip olacaksınız.


Emirgan Sahili Sakıp Sabancı Yolu ve Taksim-Hacıosman metro hattına 5 dakika mesafede bulunmaktadır. Emirgan Parkı’na ve sahile 5 dakika, TEM Otoyolu ve Levent’e 10 dakika mesafede yaşamınıza ayrıcalıklar katmak için proje hakkında detaylı alabilir ve yaşamınıza değer katmak için bir adım atabilirsiniz.


(Ayrıntılı Bilgiye Buradan Ulaşabilirsiniz)


Vadikoru ile Ormanın Huzur Verici Atmosferi Evinizde!


Sarıyer satılık daire alternatifleri arasında Türkiye’nin en değerli ve büyük gayrimenkul projelerinden biri olan Vadikoru, sunduğu imkanlar ile konut alıcılarının hayallerini süslemektedir. Üç tarafı Belgrad Ormanları ile çevrili proje, sunduğu imkanlar ile huzur dolu bir yaşam teklif ediyor. Projede 242 konut seçeneğinin yanı sıra 84 ofis ve 12 cadde mağazası bulunmaktadır. Alışveriş caddesi, açık-kapalı otopark, basketbol ve voleybol sahası, toplantı salonları, hamam gibi yaşamınıza ayrıcalık katacak sayısız avantaj sunmaktadır.


İstanbul’da ulaşım sorunlarınızı en aza indirgemeniz için en özel lokasyonlardan biri olan Ayazağa’da inşa edilen proje, yaşamınıza ayrıcalık katacak birçok ayrıcalığa sahiptir. Vadikoru projesi, en önemli bağlantı yolları ve geçiş akslarına yakın olmanın yanı sıra ulaşım ağlarına olan yürüme mesafesi ile dikkat çekiyor. Taksim metro hattı, Havaray metro ve FSM Köprüsü’nün yanı başında yükselen proje, İstanbul’un en merkezi noktasında konut alıcılarını bekliyor. Kişiye özel ödeme seçenekleri sunan uygun fiyatlı konutlar, banka kredisine uygun seçenekler ile konut alıcıları için cazibesini artırıyor. Koru manzaralı konutlar, ticari birimler ve ofis alternatiflerinden birine sahip olmak için buradan iletişim kurabilir ve danışmanlık hizmeti alarak güçlü yatırım imkanlarını değerlendirebilirsiniz.


(Ayrıntılı Bilgiye Buradan Ulaşabilirsiniz)


Tarabya Vadi Konakları ile Deniz ve Orman Manzarası Bir Arada!


Sarıyer satılık daire seçenekleri arasında konumu ile en kıymetli yapılardan biri olan Tarabya Vadi Konakları, deniz ve orman manzaralı daireleri ile lüks yaşam sunmaktadır. Tarabya sırtlarında yer alan proje, İstanbul’un en değerli bölgesinde konumlandırılmıştır. İstanbul gayrimenkul yatırımınız için en lüks ve farklı alternatifleri bir araya getiren Tarabya Vadi Konakları, geleceğinize ve bugününüze değer katmak için tasarlanmıştır. Müstakil bahçeli dairelerden birini satın alarak huzurlu bir yaşam alanına sahip olabilirsiniz. Ayrıca dubleks daire seçeneklerinden birini tercih ederek, ferah ve deniz manzaralı evinizde rahat ve konforlu bir yaşama ulaşabilirsiniz. İstanbul’un finans merkezine çok yakın bir konumda konut sahibi olarak, şehir merkezinde yaşamanın avantajlarını kullanın!


İstanbul’da en lüks markaların ve dünya lezzetlerinin yer aldığı İstinye Park AVM ile komşu olacaksınız. Ayrıca yaşamınıza değer katacak diğer bir ayrıntı ise sahip olacağınız özel peyzajlı yemyeşil bahçeler ile denizden evinize yansıyan ışıltı olacak! Proje kapsamında yer alan spor kompleksleri ve sosyal donatılar ile sağlığınızı hayat boyu koruyacaksınız. Çocuklarınız için özel olarak tasarlanmış alanlar ise proje kapsamında yer alan, size ve sevdiklerinizin yaşamına değer katan bir diğer bir fonksiyon olarak öne çıkmaktadır. Teraslar, özel peyzajlı bahçeler ve diğer ayrıcalıkları ile İstanbul’un en değerli bölgesinde yaşamanın ayrıcalıklarına sahip olurken, yatırımınız ile hız kesmeden kazanç elde edeceksiniz!


Huzurlu, konforlu ve güvenli bir yaşantıya sahip olmak için her ayrıntının özenle düşünüldüğü Tarabya Vadi Konakları, yatırımınız için en doğru seçenek olacaktır. Lüks ve konforlu yaşamın anahtarlarını sunan Tarabya Vadi Konakları ve diğer satılık Sarıyer villa ve daire seçenekleri hakkında ayrıntılı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.


(Ayrıntılı Bilgiye Buradan Ulaşabilirsiniz)


Avangart Istanbul ile Güçlü Yatırım!


Sarıyer satılık villa ve daire alternatifleri arasında yüksek yatırım değeri ile dikkat çeken Avangart İstanbul, her bütçeye uygun ödeme seçenekleri ile dikkat çekmektedir. İstanbul’un en özel projelerine imza atan Gül Proje tarafından geliştirilen Avangart İstanbul, 36bin 750 m2 alan üzerine inşa edilmiştir. İstanbul’da yüzlerce aile için tasarlanan büyük konut projelerinin yanı sıra on hane için tasarlanan apartmanlar hatta İstanbul’un en değerli alışveriş merkezlerine imzasını atan Gül Proje, hayallerinizin ötesinde bir yaşam alanı sunuyor!


Lokasyon özellikleri ile dikkat çeken Avangart İstanbul, yalnızca konut projesi değil, yaşamınıza değer katmak için tasarlanmış bir cazibe merkezidir. Avangart İstanbul, 11 blok ve 935 dairenin yanı sıra 18 ticari ünitenin yer aldığı karma yaşam projesidir. TEM Otoyolu üzerinde yer alan Avangart İstanbul, lokasyon özellikleri ile yaşamınızın tamamına değer katacak! Türk Telekom Arena Stadı ile komşu olan Avangart İstanbul, Asya ve Avrupa Yakası’nı birbirine bağlayan Fatih Sultan Mehmet Köprüsü’ne yalnızca birkaç dakika mesafededir. Maslak bölgesinde yükselen konut projeleri, yaşamınızın bütününe yüksek kaliteyi entegre etmek için tasarlanmıştır.


Maslak konut projeleri arasında modern çizgileri ve sizler için en yüksek standartları sunmayı amaçlayan Avangart İstanbul, güçlü bir yatırım aracıdır. Lokasyon özellikleri, konut içi fonksiyonları, proje etrafında bulunan yürüyüş alanları, parklar, çocuklar için oyun alanları ve hayatınıza değer katmak için tasarlanan özel imkanlar ile değerli hayatınıza daha yüksek standartlar sunmayı amaçlamaktadır.


Her sabah pencerenizin içerisinden evinize dolan orman havası ile yaşamınıza huzur katarken, gülümsemek için daha çok sebebiniz olacak. En az sizler kadar mutlu komşularınızla selamlaşacak, yüksek standartlar ile konforunuzu en üst standartlara taşıyacaksınız.


(Ayrıntılı Bilgiye Buradan Ulaşabilirsiniz)


AS Maslak Projesi ile Şehrin Merkezinde, Kalabalığın Dışında Yeşil Yaşam!


Sarıyer konut projeleri arasında stratejik konumu ile dikkat çeken As Maslak, ulaşım akslarına olan yakın mesafesi ile dikkatleri üzerine çekmektedir. Yüksek standartların sunulduğu As Maslak, hayallerinizin ötesinde imkanlar sunmaktadır. Konforlu konutların yanı sıra beklentilerinizin ötesinde donatılara sahiptir. Vale hizmeti, restoranlar, seyir terasları ve konut alıcılarına sağladığı otopark imkanı ile dikkat çekmektedir. Sarıyer lüks müstakil villa ve satılık daire seçenekleri arasında yıldız gibi parlayan As Maslak, yatırım yapmanın yanı sıra yaşam standartlarınızı yükseltmek için tercih edebileceğiniz bir araç olarak öne çıkmaktadır.


As Maslak, 118 dairenin yer aldığı 15.000 m2 alana inşa edilmiştir. Maslak bölgesinde dikkatleri üzerine çeken proje yalnızca 1+1 dairelerden oluşmaktadır. Daireler 77m2 - 80m2 arasında değişmektedir. Dairelerin yanı sıra proje kapsamında mağaza tipi dükkanlar da yer almaktadır. Lokasyon özellikleri ile dikkatleri üzerine çeken As Maslak, modern tasarımı ile de yatırımcılar için cazip imkanlar sunmaktadır. As Maslak, 12 katlı tek bloktan oluşmaktadır. Ayna kaplı dış cephesi ile Maslak satılık villa ve daire seçenekleri arasında büyüleyici atmosferini üzerinden yansıtan As Maslak, modern dış mimarisinin yanı sıra teras tasarımı ile de büyük ilgi uyandırmaktadır.


İstanbul’da dilediğiniz her yere hızlı bir şekilde ulaşabilmeniz için tasarlanan AS Maslak, İstanbul Havalimanı’na sadece yarım saat mesafede yer almaktadır. Aynı zamanda Yavuz Sultan Selim Köprüsü’ne 10 dakika mesafede olan özel bir konuma sahiptir. Maslak konut projeleri arasında orman manzarası ve benzersiz lokasyon özellikleri ile dikkat çeken As Maslak, sizi ayrıcalıklı bir hayata davet ediyor! As Maslak ve diğer Sarıyer  satılık daire ve villalar hakkında ayrıntılı bilgi almak için buradan bize ulaşabilir ve fırsatlarla dolu bir yaşama ilk adımınızı atabilirsiniz.


(Ayrıntılı Bilgiye Buradan Ulaşabilirsiniz)


Artı Tarabya ile Evinizin Bahçesi Dev bir Orman!


Sarıyer satılık daire ve villa seçenekleri, İstanbul gayrimenkul sektörü içerisinde size yatırım yapmak için birçok alternatif sunmaktadır. Fakat hiçbiri Artı Tarabya kadar ormanın içinde değil! Evet, İstanbul Sarıyer bölgesinde birçok satılık daire ve villa hatta neredeyse tümü gözalıcı yeşil alanlara sahip olan markalı proje geliştirilmektedir. Hepsi lüks ve farklı alanlarda yüksek standartlara sahiptir fakat Artı Tarabya sizleri ormanın bitişinde Tarabya sırtlarında lüks satılık daire seçenekleri ile ayrıcalıklı yaşama davet ediyor!


Yeni inşa edilen neredeyse tüm markalı konut projelerinde peyzaj yapılmış bahçeler ile yeşil bir ormanın içinde olduğunuz algısı sağlanıyor. Fakat gerçekliğe ve temiz bir nefes almaya ihtiyaç duyulduğu göz ardı ediliyor. Evinizin dışına bir adım attığınızda yüzyıllardır var olan Belgrad Ormanının içine girdiğinizi hayal edin! İşte bu projeye yatırım yaptığınızda, hayaliniz gerçek olacak ve bunun yanı sıra lüks ve konfor evinizin içindeki her noktada sizlerle olacak!(Ayrıntılı Bilgiye Buradan Ulaşabilirsiniz)


Olive Sarıyer 20 Satılık Daire için Ayrıcalıklar Sunuyor!


Sarıyer satılık daire seçenekleri içerisinde bulunan yatırım değeri en yüksek alternatifler arasında yıldız gibi parlayan Olive Sarıyer, yatırımınız için belki de en doğru tercih olabilir. İstanbul gayrimenkul sektörü içinde güçlü bir yatırımın haricinde, 20 seçkin aileden biri olma imkanını yakalama fırsatını sunan Olive Sarıyer, Maden Mahallesinde bulunmaktadır. 5 bloktan oluşan konut projesi, 2 bahçeye sahiptir. Yaşlı kişiler veya çocuklu aileler için yada engelliler için özel imkanlar sunan, hayatı kolaylaştıran standartlar ile donatılmış proje, kullanıcıları için dost ve çözüm odakları mimari dokunuşlar ile tasarlanmıştır.


Üst katlarda oturanlar için teras imkanı bulunan geniş ve ferah evlerde akıllı sistemler bulunmakta ve hayatınız güvenli yaşamanızı sağlamaktadır. Otopark, sosyal alanları, lounge ve birçok imkan ile hayatınızı kolaylaştıracak olan proje bütçeniz için avantajlar sağlamakta ve en elverişli aidat imkanlarını sunmaktadır. Bahçe katları için ise misafir girişleri bulunmaktadır. Çocuklarınız için günün her saati güvenli bir yaşam alanı sağlarken, sizler için günün stresini atmak ve sosyalleşmek için birçok imkan sunmaktadır.


Uzun ömürlü dış cephesi binanızı korurken, peyzaj tasarımı ve pencerenizden göreceğiniz doğal güzellik sizin ömrünüzü uzatacak ve hayatınıza yeşil bir dokunuşta bulunacaktır.


Belgrad Ormanı’na komşu olması ve merkeze olan yakınlığı ile yaşam alanınızda edineceğiniz komşularınız ile keyifli yürüyüşler geçirebilir, doğal güzelliğin konforunu hayatınıza taşıyabilirsiniz. Maslak Maden bölgesinde bulunan tünel, 3. Köprü ve İstanbul Havalimanı gibi konumlara olan bağlantı noktaları ile vaktinizi koruma altına alacak ve size huzurlu bir hayat sunmak için tasarlanmıştır.


(Ayrıntılı Bilgiye Buradan Ulaşabilirsiniz)BİZE YAZIN

MESSENGER

HEMEN ARA

WHATSAPP

İLETİŞİME
GEÇİN
PROJESKOP

Bilgi Formu