Rüya Kent Prestij Projesi Zonguldak’ta Yükseliyor!

Rüya Kent Prestij projesi, şehrin en önemli bölgelerinden biri olan Kozlu’da yükseliyor! Uygun daire fiyatları ile Zonguldak konut projeleri arasında ön plana çıkan yapı, ferah bir yaşam vadediyor!

 

Rüya Kent Prestij ile Şehrin En Büyüleyici Manzarası


 

Rüya Kent Prestij projesi, şehrin en etkileyici deniz manzarasını yaşam alanlarına taşıyor. Kozlu ilçesinin benzersiz güzelliklerini, sizler için sunan konut projesi, kusursuz mavilerle dolu, kusursuz bir konut yaşamı vadediyor! Denize karşı konforlu bir konut yaşamını deneyimleyeceğiniz projede, mavi rengin en güzel tonlarını keşfedecek, denizin huzur veren havasını daima konutunuzda hissedeceksiniz!

Zonguldak’ın en kapsamlı konut projesi olan Rüya Kent Prestij ile mutluluk dolu bir hayatın tam kalbinde olacak, en huzurlu anlarınızı konutunuzda geçireceksiniz!

Şehrin en kaliteli konut projesi olan Rüya Kent Prestij, modern tasarımı ve estetik mimarisi ile tüm dikkatleri üzerine çekiyor! Zonguldak’ın en kapsamlı konut projesinde, bütün ihtiyaçlarınızı karşılayacak alanlar, sosyal donanımlar, merkezi konum ve daha niceleri yer alıyor! Çizgi üstü mimarisi ile kusursuz bir konut yaşamı vadeden proje, şehrin en hızlı gelişim gösteren bölgesi Kozlu’da yükseliyor!

 

Doğanın Keyfi, Rüya Kent Prestij ile Çıkar!


 

Birbirinden güzel yeşil ve peyzaj alanlarını bünyesinde bulunduran Rüya Kent Prestij projesi, sizlere özel olarak tasarlanmış alanları ile doğanın tam kalbinde olmanızı sağlıyor. Yeşil ve mavinin kesiştiği noktada yer alan konut projesi, kusursuz bir doğal yaşamı, şehrin merkezinde deneyimlemenizi sağlıyor!

Onlarca farklı bitkiye ev sahipliği yapan, özel olarak tasarlanmış peyzaj alanları, tertemiz doğa kokusu ile konut hayatına artı bir değer katıyor. Yemyeşil bir ortamda, konfor dolu bir konut yaşamı artık çok yakınınızda! Zonguldak’ın en özel tasarımlı konut projesinde, tertemiz doğa havası ile ferah bir nefes alacak, aileniz, sevdikleriniz ve arkadaşlarınızla birlikte kusursuz bir konut hayatının keyfini çıkarabileceksiniz!

 

Mutlu ve Konforlu Bir Konut Hayatı!


 

Şehrin en merkezi ilçesi Kozlu’da hayata geçirilen Rüya Kent Prestij projesi, kusursuz bir konut yaşamı vadediyor! Şehrin en estetik tasarımına sahip olan konut projesi, eşsiz bir hayat kurguluyor! Aileniz ve en yakınlarınızla birlikte konfor dolu bir yaşamın tam merkezinde konut projesinde, her anınız mutlu ve huzurlu geçecek.

Tümüyle donanımlı bir evde yaşıyor olmanın avantajlarını, konutunuzun her alanında sonuna kadar hissedeceksiniz! Prestij dolu bir hayatın tam kalbinde olmanızı sağlayacak olan Rüya Kent Prestij konut projesi, Zonguldak’ın en merkezi bölgesinde sizleri bekliyor! Cazip daire fiyatları ve kolay ödeme seçenekleriyle kolay bir şekilde konut sahibi olabilecek ve huzurlu bir konut hayatının kapılarını sonuna kadar açabileceksiniz.

 

Uygun Daire Fiyatları ile İyi Bir Yatırım Fırsatı!


 

Her geçen gün artan değeri ile şehrin en merkezi bölgesi olan Kozlu ilçesi; merkezi konumu ve aldığı yüksek tutarlı yatırımlar ile daima gelişmekte olan bir yer. Rüya Kent Prestij konut projesi ile daha da değerlenen Kozlu ilçesi, yatırım yapmak isteyenlerin ilgi odağında olan bir yer. İlçenin değerinden, aynı oranda etkilenen konut projesi ise kaçırılmayacak bir yatırım fırsatını, ayaklarınıza kadar getiriyor!

Cazip konut fiyatları ve kolay ödeme seçenekleri ile kolay bir şekilde ev sahibi olmanızı ve doğru bir yatırım yapmanızı sağlayan konut projesi, şehrin tam merkezinde sizleri bekliyor! Kısa bir süre içinde kendi değerinin çok üzerine çıkacak olan konut projesi, maddi açıdan da çok iyi bir geri dönüş sağlayacak! Cazip daire fiyatları ve taksitlendirme seçenekleri ile kira öder gibi konut sahibi olabileceğiniz projede, kaçırılmayacak bir yatırım fırsatı sizleri bekliyor!

 

Ferah Bir Hayata Adım Atın!


 

Zonguldak’ın en merkezi konumunda hayata geçirilen Rüya Kent Prestij projesi, ferah ve geniş yaşam alanları ile sizlere konfor dolu bir yaşamın kapılarını açıyor! Her metrekaresinde prestiji keşfedeceğiniz konut daireleri, birinci sınıf malzemelerle donanmış. Değişiklik gösteren metrekare ölçüleriyle, rahat bir şekilde daire seçimi yapabilecek, ideal yaşam alanlarınızı kolayca oluşturabileceksiniz! Şehrin en değerli yapısında, kusursuz bir konut yaşamı sizler için şekilleniyor!

23.000 metrekarelik, oldukça büyük bir arazi üzerinde konumlanan konut projesi, 275 konut alanına ev sahipliği yapıyor. Her biri ferah ve konforlu konut daireleri, farklılık gösteren oturma alanları ve değişiklik gösteren metrekare ölçüleriyle bütün ihtiyaçlarınıza cevap sağlıyor. 1+1, 2+1, 3+1, 4+2 ve son olarak da 5+2 daire tiplerini bünyesinde yer veren konut projesi, konut seçimi yaparken herhangi bir zorluk yaşamanızın önüne geçiyor!