Rize’de Ayrıcalıklı Bir Hayat: Viyakent Konut Projesi

Viyakent konut projesi, Karadeniz bölgesinin en gelişmiş ili olan Rize’de hayata geçirildi. Uygun konut fiyatları ve ayrıcalıklı fırsatlarıyla, kusursuz bir yaşam vadeden konut projesi, hayalini kurduğunuz hayatı sizlere sunuyor!

 

Ayrıcalıklı Yaşamı Keşfedin!


 

Viyakent konut projesi, Karadeniz’in en güzel şehri Rize’de hayata geçirildi. Tamamıyla modern bir mimari anlayışıyla inşa edilen konut projesi, içerisinde yer verdiği lüks donatılarla, prestijli bir yaşam vadediyor. Rize’nin en merkezi yerinden konumlanan Viyakent, merkezi konumu ve yüksek yaşam standartlarıyla, bir evden çok daha fazlasını, sizler için sunuyor! Ayrıcalıklı bir yaşamı sonuna kadar keşfedebileceğiniz projede, yaşadığınız her an güzelliklerle dolu olacak. Karadeniz’in doğasına uyumlu bir şekilde tasarlanan Viyakent konut projesi, hayalini kurduğunuz yaşamı sizler için sunuyor. Sunduğu bütün avantaj ve ayrıcalıklarla, Viyakent’te çok özel hissedeceksiniz!

 

Harika Bir Yatırım Fırsatı!


 

Modern mimarisi ve merkezi lokasyonuyla birçok kişiyi kendine hayran bırakan Viyakent konut projesi, içerisinde yer verdiği sosyal yaşam alanlarıyla da bir hayli ilgi görüyor. Tam bir yaşam merkezi olan proje, hayatınızın en kusursuz yanlarını sizler için oluşturuyor. Birinci sınıf inşaat malzemeleriyle inşa edilen Viyakent, geniş ve ferah oturma seçeneklerini de beraberinde getiriyor. Son derece kullanışlı ve lüks bir şekilde dizayn edilen daire seçenekleri, yaşamınızın her anını güzelleştiriyor. Sizlere de konutunuzda ayrıcalıkla bir yaşamın, tadını çıkarmak kalıyor! Aylar süren tasarım çalışmalarının ardından ortaya çıkan proje, Rize’nin en çok yatırım alan bölgesinde yer alıyor. Hal böyle olunca, Viyakent konut projesi, kaçırılmayacak kadar iyi bir yatırım fırsatını da beraberinde getiriyor.

 

Her Anlamda Çok Şey Kazanacaksınız!


 

İdeal bir yatırım aracı olan Viyakent konut projesi, merkezi konumu, marka değeri ve lüks daire seçenekleriyle harika bir geri dönüş sağlıyor! Kısa bir zaman içinde değerinin çok üzerine çıkan olan proje, şimdiden değerini arttırmaya başladı. Alıcılarına kusursuz bir yaşam vadeden konut projesi, yatırım yapmak isteyenlere de eşsiz bir fırsat sunuyor. Buraya yapacağınız bir yatırım, çok kısa bir zaman içinde sizlere harika bir geri dönüş sağlayacak. Hem Rize’nin en gelişmiş bölgesinde bir konuta sahip olacaksınız hem de kusursuz bir yaşamın içinde yer alacaksınız. Viyakent konut projesi ile daima kazançlı çıkan, siz olacaksınız!

 

Konumuyla Dikkatleri Üzerine Çekiyor!


 

Rize’nin en gelişmiş bölgesinde yer alan konut projesi Viyakent, yer aldığı merkezi konum sayesinde hayatı, merkezde yaşamınıza olanak tanıyor. Sosyal yaşamdan bir an olsun kopmayacağınız konut projesinde, ulaşmak istediğiniz her şeye kolay yoldan erişim sağlayabileceksiniz. Şehir içi ulaşımlarınızın tümünü konforlu bir duruma getiren proje, şehirdeki tüm bağlantı yollarına yakın bir mesafede yer alıyor. Aynı zamanda kamusal bütün alanlara da dakikalar içinde ulaşmanıza imkan tanıyan Viyakent konut projesi, gündelik yaşamınızı da son derece kolay bir hale getiriyor. Özel ve devlet hastanelerine birkaç dakika içinde ulaşabiliyor, çevre okulların hepsine yürüyürek erişim sağlayabiliyorsunuz. Alışveriş merkezi, süpermarket zincirleri, bankalar gibi diğer tüm kamuya açık alanlara da yakın bir konumda yer alan Viyakent konut projesi, her işinizi, uzaklara gitmenize gerek kalmadan, halletmenize olanak sağlıyor. Rize’nin en iddialı projesi Viyakent ile yaşamınızın her alanına konfor duygusu hakim oluyor!

 

İhtiyaçlarınıza Uygun Daire Seçenekleri


 

Karadeniz'in en donanımlı konut projesi, bünyesinde yer verdiği geniş oturma seçenekleri ve daire planları sayesinde seçim yapmanızı kolaylaştırıyor. İdeal yaşam alanlarınızı son derece kolay bir şekilde oluşturabileceğiniz projede, birçok daire seçeneğini sizler için sunuyor. 6.000 metrekarelik bir arazi üzerinde hayata geçirilen konut projesi, 114 daireye ev sahipliği yapıyor. Geniş ve ferah kullanım alanı sunan daire seçenekleri, aileniz ve sevdikleriniz için kusursuz bir yaşam meydana getiriyor. Oldukça geniş oturma seçeneklerine yer verilen konut projesinde, 2+1, 3+1 ve 4+1 daire tiplerine yer veriliyor. Farklı metrekare ölçüleriyle, ihtiyacınıza tamamen cevap veren yaşam alanlarında, dilediğiniz daireyi, ihtiyacınıza uygun bir şekilde seçebileceksiniz.

Projedeki 2+1 daire tipleri 114 metrekarelik bir alandan meydana gelirken 3+1 daire tipleri ise 150 metrekarelik son derece geniş bir yaşam alanını sizlerin konforuna sunuyor. Son olarak ise 4+1 daire tipine yer verilen Viyakent’te, 180 metrekarelik tamamen konforlu ve kullanışlı bir daire seçeneği sizlerle buluşuyor. İdeal yaşam alanlarınızı rahatlıkla oluşturabileceğiniz konut projesinde, seçim yaparken asla zorlanmayacaksınız!


BİZE YAZIN

MESSENGER

HEMEN ARA

WHATSAPP

İLETİŞİME
GEÇİN
PROJESKOP

Bilgi Formu