Relax Yaşamkent Konut Projesi Ankara’da Yükseliyor

Relax Yaşamkent konut projesi, şehrin kalbinde, kusursuz bir yaşam vadediyor. Uygun daire fiyatları ile Ankara konut projeleri arasında farkını gösteren yapı, Çankaya’da hayata geçirildi. Cazip fiyatları ve uygun ödeme seçenekleriyle şehrin merkezinde kusursuz bir yaşam sunan konut projesi, hemen teslim seçeneği ile alıcılarını bekliyor!

 

Ankara’nın Modern Mimarisi


 

Şehrin en kapsamlı konut projesi Relax Yaşamkent, modern mimarisiyle herkesi kendine hayran bırakıyor. Birinci sınıf inşaat malzemeleriyle donatılan yapıda, ince işçiliğin kalitesi her detaya yansıyor. Şehrin en gözde ilçelerinden biri olan Çankaya’da yükselen konut projesi, uygun fiyatları ve kolay ödeme seçenekleriyle herkesin ev sahibi olmasını sağlıyor. Zengin konut özellikleri, ileri teknoloji donatılar ve sosyal yaşam alanlarıyla rüya gibi bir konut hayatını deneyimlemenizi sağlayan proje, hayal ettiğiniz yaşamı sizlere sunuyor.

 

Uygun Fiyatları Göz Dolduruyor!


 

Ankara’nın en gözde konut projesi olan Relax Yaşamkent, cazip fiyatları ve uygun ödeme koşullarıyla kolay bir şekilde ev sahibi olmanızın önüne açıyor. Banka kredisine uygun bir şekilde satışlarına devam eden konut projesi, bütçenizi çok sarsmadan, şehrin en güzel yerinde ev sahibi olmanızı sağlıyor. Taksitlendirme seçeneğine de yer verilen konut projesinde, kira öder gibi ev satın alabiliyorsunuz. Çankaya’nın en canlı bölgesinde, kusursuz konut yaşamı vadeden proje, uygun fiyatları ve farklı ödeme seçenekleriyle sizleri bekliyor! Relax Yaşamkent konut projesi sayesinde Ankara’nın en güzel bölgesinde rüya gibi bir yaşam sizlerle olacak!

 

Doğanın Merkezinde Yer Alın!


 

Relax Yaşamkent konut projesi, uzman mimarlar tarafından tasarlanmış peyzaj alanlarına bünyesinde yer veriyor. Çeşit çeşit bitkilerin ve ağaçların yer aldığı bu peyzaj alanlarında, doğanın her haline şahit olacaksınız. Dört mevsim boyunca doğal bir yaşamı deneyimleyecek ve ferah bir nefes alacaksınız. Tertemiz bir doğa ortamını sizler için tasarlayan konut projesi, yeşilliğin içinde kusursuz bir yaşam sunuyor. Aileniz, dostlarınız ve sevdiklerinizle birlikte yemyeşil peyzaj alanlarının arasında keyif anlar geçirecek, özel olarak tasarlanmış bahçelerde hoş sohbetler edebileceksiniz. Tertemiz bir doğa yaşamını, konut alanlarınıza taşıyan Relax Yaşamkent konut projesi, kusursuz bir konfor sunuyor. Şehrin en kaliteli konut projesinde sakin ve kaliteli bir yaşam sizler için şekilleniyor.

 

Kazandıran Bir Yatırım Fırsatı!


 

Relax Yaşamkent konut projesi, Ankara’nın en çok yatırım alan bölgelerinden biri olan Çankaya’da hayata geçirildi. Özellikle son zamanlar ciddi bir hızla büyüyen Çankaya, günden güne büyük bir ivmeyle değer kazanıyor. Şehrin en yaşanabilir bölgesinde konumlanan proje, uygun fiyatları ve kolay ödeme seçenekleriyle harika bir yatırım fırsatı sunmak için sizleri bekliyor! Kısa zaman içinde değerinin çok üzerinde bir geri dönüş sağlayacak olan konut projesi, ideal bir yatırım aracı olarak görülüyor. Günden güne değerine, değer katan Çankaya ilçesi Relax Yaşamkent konut projesiy ile şehrin, en yaşanabilir bölgesi oluyor. Çok kısa bir zaman içinde iyi bir dönüş sağlayacak olan proje, hem doğru bir adrese yatırım yapmanızı sağlıyor hem de kusursuz bir konut yaşamanın içinde olmanıza olanak tanıyor. Ankara’nın en iddialı konut projesi, her bütçeye uygun daire fiyatları ile sizleri bekliyor!

 

Alışveriş Merkezleri Çok Yakınınızda!


 

Ankara’nın en gözde konut projesi Relax Yaşamkent, merkezi konumuyla gündelik hayatı tamamıyla konforlu bir hale getiriyor. Birçok alışveriş alanını çevresinde barındıran konut projesi, şehrin en kapsamlı alışveriş merkezlerine dakikalar içinde ulaşmanızı sağlıyor. Giyimden, kozmetiğe, teknolojiden, gıdaya kadar birçok ürüne kolay yoldan erişim sağlayabileceğiniz projede, bütün alışveriş ihtiyaçlarınızı kolayca halledebiliyorsunuz. Aynı zamanda süpermarket zincirleri, manav, fırın gibi gündelik yaşamda ihtiyaç duyduğumuz bütün alanlara da yürüme mesafesinde bulunan konut projesi, bütün ihtiyaçlarını en pratik yoldan halletmenizi sağlıyor. Şehrin en merkezi bölgesinde yükselen proje, alışverişleriniz son derece keyifli bir hale getiriyor.

 

Lüks Daireleri Keşfe Çıkın!


 

Ankara’nın en prestijli konut projesi Relax Yaşamkent, geniş ve ferah alanlara sahip daire seçeneklerini sizlerin konforu için özenle tasarladı. Her metrekaresinde kaliteyi barındıran dairelerin tümü birinci sınıf malzemeler donatıldı. İdeal yaşam alanlarınızı kolayca oluşturabileceğiniz konut projesinde tüm daireler, farklı metrekare ölçüleriyle ihtiyacınıza en uygun alanlarını sizlere sunuyor. Geniş ve kullanışlı alanlarıyla ferahlığı yaşayacağınız projede toplamda iki çeşit daire tipi yer alıyor. 15.000 metrekarelik bir arazi üzerinde hayata geçirilen konut projesi, 423 daireye de ev sahipliği yapıyor.

Farklı metrekare ölçülerine göre değişkenlik gösteren konut daireleri kullanışlı alanlarıyla bütün isteklerinize cevap sağlıyor. Projede 75 metrekare ile 80 metrekare arasında değişen ölçüleriyle 2+1 daire tiplerine yer veriliyor. Son derece kullanışlı ve ferah alanlar sunan dairelerin tümü, gün boyunca güneşi en iyi şekilde alıyor. Konforlu ve kaliteli bir yaşamın yeni adresi olan Relax Yaşamkent konut projesi, sizlere bir evden çok daha fazlasını sunuyor!


BİZE YAZIN

MESSENGER

HEMEN ARA

WHATSAPP

İLETİŞİME
GEÇİN
PROJESKOP

Bilgi Formu