Reform Life Projesi Avcılar’da Mükemmel Bir Yaşam Sunuyor!

Reform Life projesi, İstanbul, Avcılar ilçesinde hayata geçirildi! Satılık daire fiyatları ile ön plana çıkan yapı, İstanbul konut projeleri arasında bir yıldız gibi parlıyor! Lüks dizayn ve tasarımının yanı sıra dört dörtlük bir konut yaşamı vadeden proje, İstanbul’un yeni yaşam merkezinde sizleri bekliyor!

 

Reform Life ile Lüks Bir Deneyim Sizi Bekliyor!


 

Reform Life konut projesi ideal oturma alanlarınızda keyifli bir şekilde yaşamanız adına, bütün dairelerini özel bir şekilde tasarladı. 7.800 metrekarelik büyük bir arazinin üzerinde hayata geçirilen konut projesi, 124 konutu da bünyesinde ağırlıyor. Kolay bir şekilde oturma alanlarınızı seçebileceğiniz projede, tüm ihtiyaçlarınıza cevap veren dört adet daire tipi bulunuyor.

Ferah ve konfor dolu bir yaşam kurgulayan konut projesinde, 1+1, 2+1, 3+1 daire tipleri yer alıyor. Kendi içinde ölçüsel farklılık gösteren iki adet 3+1 konut tipi de yine sizlerin konforu için sunuluyor!

79 metrekare ile 177 metrekare arasında bir yaşam seçeneği sunan konut daireleri, konfor dolu bir hayat sürmenizi sağlıyor! İstanbul’un yeni yaşam merkezi Avcılar’da kusursuz bir yaşam sizler için şekil alıyor!

 

Keyifli Bir Konut Yaşamı Reform Life ile Şekil Alıyor!


 

Reform Life konut projesi, son derece özenle tasarlanmış; şık ve ferah daire seçeneklerine bünyesinde yer veriyor. Lüks bir deneyim yaşamanızı amaçlayan konut projesi, ferah daire tasarımları ile konfor dolu bir yaşam vadediyor! İstanbul’un en değerli bölgesinde yaşamınızı sürecek, hayatı şehrin tam kalbinde yaşayabileceksiniz!

Her detayında kaliteli ve huzuru keşfedeceğiniz konut dairelerinde, ideal yaşam alanlarınızı rahatlıkla seçebilecek ve aileniz ile beraber keyif dolu günlere yelken açacaksınız. Yaşamınızın her anını zenginleştiren özellikleri ve merkezi konumu ile Reform Life projesi, bir evden beklediğiniz her şeyi sizlere sunacak!

 

Sosyal Yaşamı En İyi Şekilde Yaşayın!


 

İstanbul’un en merkezi yerleşim bölgesi olan Avcılar’da hayata geçirilen konut projesi, hayatı en merkezde deneyimlemenizi sağlıyor. Konut projesinin çevresinde yer alan alışveriş merkezleri, kafeler, mağazalar ve restoranlar ile sosyal yaşamın tam kalbinde yer alacaksınız! Avcılar’da dört dörtlük bir konut yaşamı sizler için şekilleniyor!

Konutunuzun hemen çevresinde yer alan alışveriş alanları sayesinde bütün ihtiyaçlarınızı karşılayacak, sosyal yaşamı en iyi verimli şekilde yaşayabileceksiniz! Şehrin en değerli yerleşim bölgelerinden biri olan Avcılar’da kusursuz bir yaşamın tam içinde olacaksınız!

 

Şehrin En Değerli Konut Projesi: Reform Life


 

Reform Life konut projesi, Avcılar’ın tam kalbinde, benzersiz bir konut deneyimi kurguluyor. İstanbul’un en değerli yapıları arasında olan konut projesi, çizgi üstü mimarisi ve özel tasarlanmış alanları ile konforlu bir yaşam için sizleri bekliyor!

Modern ve şık bir dizayna sahip olan konut projesi, İstanbul konut projeleri arasında farkını net olarak yansıtıyor! Avcılar’ın en değerli konut projeleri arasında olan yapı, eşi benzeri olmayan bir deneyimi sizler için kurguluyor!

Toplamda 124 adet konut dairesini bünyesinde bulunduran konut projesi, 7.800 metrekarelik bir alanın üzerinde inşa edildi! Her metrekarede kalite ve prestij vadeden proje, dört farklı oturma seçeneği ile de konfor dolu bir yaşam vadediyor!

 

Banka Kredisi Seçeneğine Uygun Olarak Satışta!


 

Her bütçe için uygun, satılık daire fiyatları ile dikkatleri üzerine çeken Reform Life konut projesi, kolayca ev sahibi olmanızı sağlıyor! Banka kredisi uygunluğu sayesinde bütçeniz için özel bir ödeme planı yapabileceğiniz projede, rahatça konut sahibi olacaksınız! İstanbul’un en hızlı gelişim gösteren bölgesi Avcılar’da prestijli bir yaşam, sizler için şekil alıyor!

Toplamda dört farklı daire tipine sahip konut projesi, farklı metrekare ölçüleri ile kullanışlı daire tasarımlarını sizlerin konforuna sunuyor! Her metrekaresinde huzuru ve kaliteyi hissedeceğiniz konut projesinde, birini sınıf malzemeler ile yaşam kalitenizi yükseltebileceksiniz! Şehrin en değerli yapısı Reform Life ile her anınız değerli ve kaliteli olacak!