Radius Esenyurt ile Şehrin Merkezinde Modern Bir Yaşam

Radius Esenyurt, İstanbul’un merkezinde modern bir hayatın kapılarını sizler için açıyor. Uygun konut fiyatları, lüks sosyal alanları ve geniş daire seçenekleriyle tam da hayalinizdeki konutu sizlere sunan Radius Esenyurt, şehrin merkezinde, her geçen gün değerlenen yapısıyla alıcılarını bekliyor!

 

Kusursuz Bir Konut Projesi


 

Radius Esenyurt modern mimarisi ve eşsiz lokasyonu ile kusursuz bir proje olarak karşımıza çıkıyor. Aileniz ve sevdiklerinizle huzur dolu bir hayat yaşayabileceğiniz konut projesi, şehrin merkezinde mutlu bir yaşam inşa ediyor. Radius Esenyurt ile şehrin kalabalığın ve gürültüsünden uzak, sükûnet dolu günler geçireceksiniz. Sizi kalabalıklardan uzaklaştırıp doğal bir hayat sunan konut projesi aynı zamanda metropol şehrin tüm avantajlarını da kendi bünyesine taşıyor. Hayalleriniz gerçek olacağı, yaşamaktan daha çok keyif alacağınız, çocuklarınız özel bir şekilde büyüteceğiniz Radius Esenyurt’ta, yaşamak için çok güzel sebepleriniz olacak. Hem şehrin keşmekeşinden uzak kalacaksınız hem de İstanbul gibi büyüleyici bir şehrin bütün ayrıcalıklarınızı konutunuz da yaşayacaksınız.

 

Radius Esenyurt Kârlı Bir Yatırım Seçeneği


 

Radius Esenyurt, şehrin en hızlı gelişen, en canlı bölgesi olan Esenyurt’ta yükseliyor. İçinde barındırdığı lüks imkanlar, donanımlı konut özellikleri ve merkezi lokasyonu sayesinde oldukça değerli bir proje olan Radius, geçen her gün boyunca değerine, değer katıyor. Buraya yapmış olacağınız bir yatırım sizi, maddi anlamda inanılmaz mutlu edecek. Hem keyifle yaşayacağınız alanları satın almış olacaksınız, hem uygun konut fiyatları ile İstanbul’un en harika bölgesine, kâr marjı yüksek bir yatırım yapmış olacaksınız. Çok kısa süre içinde değerinin çok üzerine çıkacak konut projesi, İstanbul’un en merkezi bölgesinde sizleri bekliyor. Geniş sosyal yaşam alanları, lüks imkanları ve her yere rahatça ulaşım sağlayacağınız konumuyla, kusursuz bir konut projesi olan Radius Esenyurt, her bütçeye uyan konut fiyatları ile alıcıları için harika bir yatırım seçeneği olacak!

 

Oturma Seçenekleriyle ile En İdeali Seçin!


 

Radius Esenyurt, geniş oturma seçenekleri ve zengin daire planlarıyla sizlerin rahatça yaşam alanlarınızı seçmenize olanak tanıyor. Oldukça fazla seçenekli daire planları sayesinde sizin ve aileniz için en uygun yaşam alanını seçebileceksiniz. Projede, 1+0, 1+1, 2+1 ve 3+1 daire tiplerine yer verilmiş. Rahatça seçim yapabileceğiniz bu alanlar, metrekare ölçülerine göre değişkenlik gösterebiliyor. 1+0 stüdyo tipi daireler 31 metrekarelik, minimal bir alanı sizlere sunarken 1+1 daireler ise 62 metrekarelik alandan meydana geliyor. 2+1 daire tipleri ise 93 metrekarelik kullanışlı yaşam alanlarını sizlerle buluştururken 3+1 daire tipleri de 145 metrekarelik oldukça geniş ve ferah bir daire seçeneğini sizler için sunuyor. Daire planlamaları ve oturma seçenekleri sayesinde sizler ve aileniz için en uygunu alanı, dilediğiniz gibi seçebileceksiniz. Fazladan hiçbir alanı satın almak zorunda kalmayacağınız Radius Esenyurt projesinde yalnızca kullanacağınız alanlara para ödeyeceksiniz.

 

Zengin Sosyal Donatılar Radius’ta


 

Huzuru ve dinginliği keşfedeceğiniz alanlar ve herkese hitap eden sosyal donatılarıyla Radius Esenyurt’ta yaşamın en farklı renklerini keşfedecek, en güzel yanlarını deneyimleyeceksiniz. Sizleri iş hayatının bütün stresi ve olumsuz duygularından arındıracak spa kullanım alanlarıyla, huzuru hayatınızın merkezine yerleştireceksiniz. Bütün yorgunluğunuzu ve stresinizden arınabileceğiniz spa kullanım alanlarında benzersiz dakikalar yaşayacak, “iyi ki burada yaşıyorum” diyeceksiniz. Dilediğiniz gibi spor yapabileceğiniz alanlara da bünyesinde yer veren proje, sizler için sağlıklı bir yaşamın kapılarını ardına kadar açıyor. Artık vaktinizden kısmadan, evinizin hemen altında doyasıya spor yapabilir, ideal vücut formunuza kavuşabilirsiniz. Mavinin her tonunu tadabileceğiniz, eşsiz güzellikteki yüzme havuzlarıyla, dostlarınızla birlikte eğlenceli anlar geçireceksiniz. Aynı zamanda çocuklu ailelerin daha konforlu yaşamaları için de oyun ve park alanları tasarlanmış. Çocuklarınız güvenli bir şekilde oyunlar oynayabileceği bu alanlarda sizler onların oyunlarına eşlik edebilir, neşelerine ortak olabilirsiniz. Her alanda, her detayda ayrı bir güzellik keşfedeceğiniz projede, hayatın en güzel duygularını deneyimleyecek, burada yaşamaktan büyük bir keyif alacaksınız.

 

Merkezde Yaşamın En İyi Avantajları


 

Radius Esenyurt, İstanbul’un en merkezi alanında konumlanıyor. Benzersiz konumuyla tüm ulaşım ihtiyaçlarınıza tek bir koldan cevap veren proje sayesinde şehrin her noktasına rahatlıkla ulaşım sağlayabiliyorsunuz. Metro, metrobüs ve diğer toplu ulaşım seçeneklerinin tümüne yürüme mesafesinde bulunan proje sayesinde İstanbul’un her yerine kolayca erişim sağlayabiliyorsunuz. Aynı zamanda hastaneler, üniversiteler, bankalar, alışveriş merkezleri gibi bütün kamusal alanlara da son derece yakın bir konumda bulunan Radius Esenyurt sayesinde gündelik bütün işleriniz kolayca halledebiliyorsunuz. İstanbul’un merkezinde, konfor ve lüks bir yaşam Radius Esenyurt’ta sizleri bekliyor.

 

Mutlu İnşaat Güvencesiyle Sizlerle


 

Radius Esenyurt konut projesi, yarım asra yaklaşan bir firma tecrübesinin ışığında tasarlandı. İnşaat sektöründe 46 yıldır var olan Mutlu İnşaat, büyük bir özveri ve disiplinle Radius Esenyurt’u inşa etti. Koşulsuz ve şartsız müşteri mutluluğunu temeline alan firma uzman kadrosuyla yarım asırdır sizlerin kaliteli bir hayat yaşaması için çabalayan firma, Radius Esenyurt ile çıtayı çok yukarıları çıkarıyor. Güvenilir, disiplinli ve yaptığı her işi hakkıyla yapan Mutlu İnşaat, Esenyurt’ta aynı kaliteyi sürdürmeye devam ediyor.


BİZE YAZIN

MESSENGER

HEMEN ARA

WHATSAPP

İLETİŞİME
GEÇİN
PROJESKOP

Bilgi Formu