Pruva 34 Projesi Bakırköy İlçesinde Hayata Geçirildi!

Pruva 34 konut projesi, Bakırköy ilçesinde yükseliyor! İstanbul konut projeleri arasında fark yaratan yapı, banka kredisi uygunluğu ve satılık daire fiyatları ile de dikkatleri üzerine çekiyor!

 

Pruva 34 ile İstanbul’un Keyfini Çıkarın!


 

Pruva 34 konut projesi, oldukça detaylı tasarlanmış şık ve ferah daire alanlarına bünyesinde yer veriyor. Lüks bir yaşam sürmenizi amaçlayan bir anlayış ile tasarlanan konut daireleri, bütün ihtiyaç ve isteklerinize cevap sağlıyor! İstanbul’un en büyüleyici manzarasını evinizin penceresinden izleyecek, şehrin benzersiz doğasını konutunuzda hissedeceksiniz!

Her detayında prestiji ve konforu keşfedeceğiniz konut dairelerinde, ideal daire alanlarını rahatlıkla oluşturabilecek ve sevdiklerinizle birlikte keyif dolu günlere yelken açacaksınız. Yaşamınızın her anına artı bir değer katan konut daireleri ile seçkin bir yaşamın tam merkezinde olacaksınız!

Toplamda 239 adet konut dairesine ev sahipliği yapan Pruva 34 projesi, geniş ve kullanışlı alanları ile yaşamınızın her alanında ferah bir nefes almanızı sağlıyor! Şehrin en değerli yerleşim bölgesinde, eşi benzeri olmayan bir konut deneyimi sizler için kurgulanıyor!

 

Pruva 34 Projesi ile Sosyal Yaşamın Tam Kalbinde!


 

İstanbul’un en değerli bölgesi olan Bakırköy’de hayata geçirilen konut projesi Pruva 34, yaşamı en merkezde deneyimlemenizi sağlıyor. Projenin çevresinde bulunan alışveriş alanları, kafeler, mağazalar ve restoranlarıyla hayatınıza tümden değer katacak! Sosyal yaşamı en iyi ve en verimli şekilde yaşayabileceksiniz!

Evinizin hemen çevresinde yer alan mağazalar sayesinde bütün alışveriş ihtiyaçlarınızı karşılayacak, sosyal yaşamı en iyi şekilde keşfedebileceksiniz! İstanbul’un en kaliteli restoranlarına dakikalar içinde ulaşabilecek, en şık kafe alanlarına yürüyerek gidebileceksiniz! Sevdikleriniz ve aileniz ile birlikte kaliteli bir yaşamın içinde yer alacaksınız!

 

Şehrin En Değerli Konut Projesi: Pruva 34


 

Pruva 34 konut projesi, Bakırköy’ün tam merkezinde, eşsiz bir konut deneyimi vadediyor. Son derece detaylı bir tasarım çalışması ile hayata geçirilen konut projesi, Bakırköy’ün tüm çehresine değer katıyor!

Modern ve estetik bir tasarıma sahip olan konut projesi, İstanbul konut projeleri arasında bir yıldız gibi parlıyor! Şehrin en değerli konut projelerinden biri olan Pruva 34, sizlere kusursuz bir konut deneyimi kurguluyor!

Toplamda 239 adet konut dairesine ev sahipliği yapan konut projesi, 310.000 metrekarelik, devasa bir alanın üzerinde hayata geçirildi! Her metrekaresinde kaliteyi ve huzuru keşfedeceğiniz konut projesinde, farklı metrekare ölçüleri ile rahatça seçim yapabileceğiniz projede, iki farklı daire tipi yer alıyor!

 

Banka Kredisi Uygunluğu ile Kolayca Ev Sahibi Olacaksınız!


 

Her bütçeye uygun, satılık daire fiyatları ile dikkatleri üzerine çeken Pruva 34 projesi, kolay bir şekilde ev sahibi olmanızı sağlıyor! Banka kredisi uygunluğu ve taksitlendirme seçenekleri sayesinde bütçenize özel bir plan yapabileceğiniz projede, konut sahibi olmak çok kolay! Şehrin en hızlı gelişim gösteren bölgesinde, prestijli bir daire sahibi olmanın tam da sırası!

Her metrekaresinde lüksü ve kaliteli vadeden konut projesi, İstanbul’un en merkezi bölgesi olan Bakırköy’de sizleri bekliyor! İstanbul konut projeleri arasında farkını net bir şekilde hissettiren yapı, kusursuz bir deneyim kurguluyor! Şehrin en canlı bölgesinde, kolay bir şekilde ev sahibi olacak, sevdiklerinizle mutlu bir yaşama kavuşacaksınız!

 

Ferah ve Rahat Bir Konut Deneyimi Kurgulanıyor!


 

Ferah ve rahat daire alanları ile sizlere prestij dolu bir konut deneyimi kurgulayan proje, tüm ihtiyaçlara uygun konut daireleri ile satışlarını sürdürüyor! Her metrekaresinde konforu hissedeceğiniz konut projesindeki tüm alanlarda, birinci sınıf bir işçilik yer alıyor!

İdeal oturma alanlarınızı rahat bir şekilde kurgulayabileceğiniz konut projesinde, toplamda 239 adet konut dairesi yer alıyor. Oldukça büyük bir arazi üzerinde hayata geçirilen proje, 4+1 ve son olarak da 5+1 daire tiplerini sizlerin keyif dolu bir yaşam sürmesi için sunuyor!

 

Denize Sıfır Bir İstanbul Konut Projesi!


 

Pruva 34 konut projesi, denize sıfır durumu ile keyifli bir konut deneyimini sizler için oluşturuyor. Bakırköy'ün büyüleyici denizine komşu olacağınız konut projesinde, dört mevsim boyunca, masalsı bir hayatın merkezinde yer alacaksınız! Şehrin en değerli yapısında, eşsiz bir konut deneyimi sizlerle birlikte olacak!

İstanbul’un en değerli yerleşim bölgesi Bakırköy’de mavi rengin her tonunu yaşayacak, denizden gelen ferahlatıcı rüzgarlar ile ferahlığı sonuna kadar hissedeceksiniz! Uyandığınız her sabaha, uçsuz bucaksız bir gökyüzü ve büyüleyici bir deniz manzarası eşlik edecek!