Piyalepaşa İstanbul ile Beyoğlu Yeniden Hayat Buluyor

Piyalepaşa İstanbul konut projesi, Beyoğlu'nda toplamda 82 dönümlük geniş bir arazi üzerine konumlandı. Cazip konut fiyatları ve uygun ödeme koşullarıyla dileyen herkes, bu projeden rahatlıkla konut sahibi olabilecek. Piyalepaşa İstanbul projesi, Beyoğlu'nun eski zamanlarından ilham alınarak tasarlandı. Geleneksel mimari ve modern tasarımın bir araya geldiği projede, hayatınızı güzelleştirecek birçok detay yer alıyor.

 

Eski Beyoğlu Ruhu Yeniden Canlanıyor


 

Piyalepaşa İstanbul projesi, eski Beyoğlu ruhundan beslenerek, özenle tasarlandı. Osmanlı zamanından bu yana süregelen birçok geleneksel motif ve yapılar, titizlikle incelendi, araştırıldı. Ardından ortaya, herkesin hayranlıkla bakacağı Piyalepaşa İstanbul projesi ortaya çıktı. Modern mimarinin en iyi örneklerinden biri olan konut projesi, beslendiği Beyoğlu’nun etkileyici ruhu ve geleneksel tasarım anlayışıyla, sizlerin en üst konfor duygusunu tatmanız için inşa edildi. Piyalepaşa İstanbul projesinde konfor ve kaliteli bir yaşamın kapıları, sizler için ardına kadar açılıyor. Eski Beyoğlu ruhunu sonuna kadar hissedeceğiniz projede, modern çağın gerekliliği olan birçok şeyle de karşılaşacaksınız. Hem nostaljik bir esintiyle günlerinizi geçirebilecek hem de teknolojik bir altyapıyla, modern bir hayat süreceksiniz. Kısacası Piyalepaşa İstanbul, her iki duyguyu da sizlere fazlasıyla yaşatacak.

 

Şehrin Merkezinde Olağanüstü Bir Yaşam


 

Piyalepaşa İstanbul, şehrin kalbinde, harika bir yaşamı sizlere vadediyor. İstanbul’un her noktasına rahatlıkla ulaşım sağlama imkanını sizlere tanıyan proje sayesinde şehir içi ulaşımınız artık sorunsuz olacak. D-100 kara yolu ile çevre yolu bağlantılarına oldukça yakın olması ve yanı başındaki tünel bağlantıları sayesinde birçok noktaya dakikalar içinde ulaşım sağlayabiliyorsunuz. Kabataş’a, Nişantaşı’na, Beşiktaş’a; kısacası hayatı en iyi şekilde yaşayabileceğiniz ilçelere, dakikalar içinde, bu yolları kullanarak gidebiliyorsunuz. Toplu ulaşım araçlarına da yürüyerek ulaşabileceğiniz projede, şehrin her yerine kolayca ulaşabileceksiniz. Aynı zamanda şehrin nabzını tutan bütün sosyalleşme alanları da konutunuzun birkaç dakikalık mesafesinde yer alacak. Devlet hastanesi, bankalar, alışveriş merkezleri, Adliye Sarayı, üniversitelere ve diğer tüm kamusal binalara oldukça yakın olan Piyalepaşa, gündelik yaşamdaki tüm işlerinizi, çok uzaklara gitmenize gerek kalmadan halledebilmenizi sağlıyor.

 

Alışveriş Sokağı Evinizin Hemen Önünde


 

Piyalepaşa İstanbul, dünyaca ünlü markaları, giyim mağazalarını, sanat ve kültür alanlarını, yaşam merkezinize taşıyor. Artık alışveriş yapmak ya da günlük ihtiyaçlarınızı karşılamak için evinizden uzağa gitmenize, trafik derdi çekmenize hiç gerek kalmayacak. Çünkü tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz alanlar yanı başınızda olacak. Dünyaca ünlü markalara ev sahipliği yapan alışveriş sokağı, sizlere bambaşka bir alışveriş deneyimi yaşatacak. Bu alanlarda modanın nabzını tutabilecek, kendi kıyafet stilinizi, özgürce yansıtabileceksiniz. Doyasıya bir eğlence dünyasına giriş yapmanızı sağlayan alışveriş sokağı, Piyalepaşa’nın sizler için özel olarak sunmuş olduğu ayrıcalıklardan yalnızca biri. Bu proje sayesinde hayatınızın her alanına konfor ve kalite duygusu hakim olacak.

Piyalepaşa İstanbul projesinde yer alan alışveriş sokağı, bir semtten beklediğiniz her şeyi sizlere sunuyor. Bakkal, manav, kasap gibi özlem duyduğunuz esnaf anlayışı burada yeniden canlanıyor. Toplamda 550 metrelik bir yürüyüş alanı bulunan sokak, 31.000 metrekarelik kiralanabilir alanlardan meydana geliyor. Alışveriş sokağı, 120 mağaza ve 3900 araç kapasiteli otoparkıyla sizlere büyük bir eğlence ve keyifli alışveriş imkanı sunuyor.

 

Herkese Uygun Oturma Seçenekleri


 

İstanbul’un en iddialı konut projesi olan Piyalepaşa, herkese uygun olan, geniş oturma seçenekleri sunuyor. 82.000 metrekarelik geniş bir arazi üzerine konumlanan projede 760 daire yer alırken 120 adet de ticari ünite bulunuyor. Banka kredisine de uygun bir şekilde satışı yapılan proje, rahatça seçim yapabilmeniz ve ideal yaşam alanlarınızı kolayca oluşturabilmeniz için birçok daire planını sizler buluşturuyor. Proje, 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 daire tiplerini bünyesinde barındırıyor. Metrekare ölçülerine göre değişkenlik gösterebilen daire tipleri, ideal yaşam alanlarınızı rahat oluşturmanızı oldukça yardımcı oluyor.

1+1 daire tipleri 62 metrekarelik kullanışlı bir alanda tasarlanmışken 2+1 daire tipleri ise 87 metrekarelik bir kullanım alanını sizlerin konforuna sunuyor. 3+1 seçeneğinden oluşan daire tipleri ise 167 metrekarelik geniş bir alandan meydana geliyor. Son olarak ise 4+1’den oluşan daire tipleri 218 metrekarelik ferah ve kullanışlı bir yaşam alanı sunuyor. İdeal yaşam alanlarınızı rahatlıkla oluşturabileceğiniz konut projesinde, size en uygun olan konutu satın alacaksınız. Kullanmayacağınız, gereksiz gördüğünüz hiçbir alana fazladan para ödemeyeceksiniz ve gereksiz masrafa girmemiş olacaksınız. Sizlere en üst düzeyde konfor duygusunu yaşatmak için tasarlanan daire tipleri, yaşamaktan keyif alacağınız alanlardan meydana geliyor.

 

Sporun Merkezi Piyalepaşa İstanbul


 

Piyalepaşa İstanbul, sunduğu imkan ve olanaklarla hayatınız her anını keyifli bir şekilde yaşamanızı vadeden bir konut projesi. Mevsim ne olursa olsun, dilediğiniz gibi spor yapabileceğiniz alanlara bünyesinde yer veren proje, sağlıklı bir hayat yaşamanıza yardımcı olurken enerjik bir bedene sahip olmanızı sağlıyor. Tamamıyla size özel olarak tasarlanan bu alanlarda, doyasıya spor yapabileceksiniz. 2500 metrekarelik bir alana tasarlanan spor merkezinde, tam donanımlı fitness salonları, profesyonel basketbol sahası ve pilates yapabileceğiniz alanlar bulunuyor. Birçok farklı sporu bu alanlarda deneyimleyecek, hayatı en sağlıklı yönleriyle yine bu alanlarda yaşayacaksınız.


BİZE YAZIN

MESSENGER

HEMEN ARA

WHATSAPP

İLETİŞİME
GEÇİN
PROJESKOP

Bilgi Formu