Piev Mevlana Konut Projesi İzmir’de Yükseliyor!

Piev Mevlana konut projesi, şehrin en merkezi bölgesi Bornova’da yer alıyor. Uygun daire fiyatları ile İzmir konut projeleri arasında öne çıkan yapı, satışlarına devam ediyor! İzmir’in en merkezi bölgesinde yükselen konut projesi, kusursuz bir yaşam sunmak için sizler bekliyor!

 

Piev Mevlana ile Modernliği Keşfedin!


 

Piev Mevlana konut projesi, İzmir’in en merkezi ilçelerinden biri olan Bornova’da hayata geçirildi. Modern tasarımıyla herkesin dikkatini üzerine çeken proje, uygun daire fiyatları ile de kolayca ev sahibi olmanıza imkan tanıyor. Hayatı, merkezde yaşamanızı sağlayan Piev Mevlana konut projesi, birçok ayrıcalığı da sizler için sunuyor. Her bütçe için uygun daire fiyatları, lüks tasarımı ve modern yaşam standartları ile hayal ettiğiniz konut yaşamını sizler için tasarlayan proje, satışlarına devam ediyor! Şehrin en merkezi bölgesinde yükselen konut projesi, geniş sosyal donatılar, ferah yaşam alanları ve yemyeşil konut çevresi sayesinde yaşam kalitenizi bir hayli yükseltiyor!

 

Ferah Bir Yaşama Merhaba!


 

İzmir’in en prestijli konut projesi Piev Mevlana, geniş ve kullanışlı yaşam alanları ile ferah bir nefes almanızı sağlıyor. Her ihtiyacınıza uygun olarak tasarlanmış konut projesi, ideal yaşam alanlarınızı kolaylıkla oluşturmanıza imkan tanıyor. Her bütçe için uygun daire fiyatları ile kolayca ev sahibi olmanızı sağlayan proje, taksitlendirme seçenekleri ile de rahat bir ödeme olanağı sunuyor. İzmir’in en hızlı gelişim gösteren bölgesi Bornova’da yükselen Piev Mevlana konut projesi, merkezi lokasyonun sağlamış olduğu birçok ayrıcalığa da sahip. Ulaşım kolaylığı sağlayan proje, konforlu şekilde şehir içi seyahatlerinizi gerçekleştirmenize olanak tanıyor. Şehrin en kapsamlı projesinde, prestijli bir konut yaşamı sizler için kurgulanıyor!

 

Kafe ve Restoranlar Evinizin Altında!


 

Şehrin en kapsamlı yapısı olan Piev Mevlana konut projesi, sosyal yaşamı en iyi şekilde yaşamanız adına, evin hemen altında kafe ve restoran alanlarına yer veriyor. Birbirinden güzel ve şık bu alanlarda, aileniz, sevdikleriniz ve dostlarınızla birlikte hoş vakitler geçirebileceksiniz. Dünya mutfağından en leziz yemekleri keşfedeceğiniz restoranlarda, akşam yemeklerinizi keyifli bir şekilde yiyecek ve “bugün ne pişirsem?” gibi sorularla baş başa kalmayacaksınız. Günün tüm yorgunluğunu üzerinizden atacağınız kafe alanlarında ise tatlı bir yorgunluk kahvesi içip en sevdiklerinizle keyif dolu sohbetler edebileceksiniz. Sosyal yaşamın yeni adresi Piev Mevlana konut projesi ile kusursuz bir konut hayatının tam merkezinde olacaksınız!

 

Konforlu Bir Ulaşım İmkanı


 

İzmir’in en hızlı gelişim gösteren bölgesi Bornova’da yükselen Piev Mevlana konut projesi, şehir içi seyahatleriniz tümünü konforlu bir hale getiriyor. Toplu ulaşım araçlarına dakikalar içinde erişim sağlayabileceğiniz konut projesinde, İzban ve metro seçeneklerine de yürüyerek ulaşabileceksiniz. Aynı zamanda çevre yoluna komşu olan konut projesi, ulaşım problemlerinizin tümünü pratik ve kolay bir hale getiriyor. Şehrin en kapsamlı konut projesinde, prestij ve kalite dolu bir yaşam sizler için şekilleniyor!

 

Alışveriş Yapmak Çok Keyifli!


 

İzmir’in en popüler ilçelerinden biri olan Bornova’da yükselen konut projesi, şehrin en kapsamlı alışveriş alanlarına yürüme mesafesinde yer alıyor. Gündelik yaşamda ihtiyacını duyduğunuz her şeye kolayca ulaşım imkanı tanıyan Piev Mevlana projesi, hayatı, merkezde deneyimlemenizi sağlıyor. İzmir’in en büyük alışveriş merkezlerine dakikalar içinde ulaşım sağlayabiliyor, gıdadan, kozmetiği, teknolojiden, giyime kadar birçok ürüne rahatça erişebiliyorsunuz. Günlük hayatta ihtiyacını duyduğunu ne varsa, konutunuzda çok uzaklara gitmenize gerek kalmadan, en pratik şekilde elde edebiliyorsunuz.

 

İdeal Yaşam Alanlarınızı Kolay Oluşturun!


 

Geniş ve kullanışlı yaşam alanları ile tüm ihtiyaçlarınıza cevap sağlayan konut projesi, ferah bir yaşamın merkezinde yer almanızı sağlıyor. Birinci sınıf malzemeler donatılmış konut dairelerinde, ince bir işçiliği keşfedecek, konfor dolu bir konut yaşamının içinde yer alacaksınız! 11.000 metrekarelik, büyük bir arazi üzerinde hayata geçirilen Piev Mevlana, geniş ve ferah yaşam alanlarıyla kurgulanmış 104 konut dairesine ev sahipliği yapıyor. İdeal yaşam alanlarınızı kolaylıkla oluşturabileceğiniz projede, 105 metrekare ile 136 metrekare arasında değişkenlik gösteren oturma seçenekleri yer alıyor. Şehrin en prestijli yapısında, ferah ve konforlu bir yaşamı keşfedecek, İzmir’de yaşıyor olmanın ayrıcalığını sonuna kadar hissedebileceksiniz.