Pera Plus Konut Projesi Prestijli Bir Hayat Sunuyor!

Pera Plus konut projesi, Çukurova’nın en değerli bölgesinde yükseliyor! Adana konut projeleri arasında yerine alan yapı, uygun daire fiyatları ile kolayca ev sahibi olmanızı sağlıyor. Şehrin en merkezi bölgesinde hayata geçirilen proje, prestijli bir yaşamı sizler için kurguluyor!

 

Pera Plus ile Modern Bir Yaşama Adım Atın!


 

Adana’nın yükselen değeri Pera Plus konut projesi, şehrin modern havasını, yaşam alanlarınıza kadar taşıyor. Her metrekaresinin özenle tasarlandığı Pera Plus konut projesi, konforlu ve huzur dolu bir hayat vadediyor! Estetik ve detaycı mimarisiyle son derece modern bir yaşam vadeden konut projesi, özenli bir tasarım çalışmasıyla hayata geçirildi. Ferah kullanım alanları, geniş daire planları ve özel tasarlanmış konut bahçeleri ile konfor hissini sonuna kadar deneyimleyeceğiniz konut projesinde, prestij dolu günler sizleri bekliyor!

Her bütçeye göre uygun daire fiyatları ve farklı ödeme seçenekleri ile rahat bir şekilde konut sahibi olmanızı sağlayan proje, Adana’nın en merkezi bölgesi Çukurova’da sizleri bekliyor!

Aynı zamanda taksitlendirme seçeneklerine de yer verilen konut projesinde bütçenize uygun bir şekilde ödemelerinizi gerçekleştirebilir, banka kredisiyle kolayca konut sahibi olabilirsiniz! Adana’nın en merkezi ilçesinde, modern ve konfor dolu bir konut yaşamı sizleri bekliyor!

 

Pera Plus ile Yaşam Kalitenizi Yükseltin!


 

Adana’nın en prestijli, en donanımlı konut projesi sizlere her alanda keyifleneceğiniz bir yaşam alanları sunuyor. Konut projesinin bünyesinde yer alan özel olarak dizayn edilmiş spa kullanım alanlarında, gündelik hayatın bütün olumsuz duygularından arınabileceksiniz. Pera Plus konut projesi sayesinde bilhassa iş yaşantısının getirdiği telaştan, gündelik yaşamın yorgunluğundan spa kullanım alanlarıyla kurtulabilecek ve huzuru bulacaksınız!

Hayatın bütün olumsuz hislerini üzerinizden atabileceğiniz spa kullanım alanlarında, kendinize istediğiniz kadar vakit ayırabileceksiniz. Adana’nın en prestijli yapısı olan Pera Plus konut projesi, sizlere prestij ve kalite dolu bir hayatı kapılarını ardına kadar açıyor!

 

Pera Plus Projesi ile Yaşamı Merkezde Keşfedin!


 

Adana’nın en hızlı gelişim gösteren bölgesi Çukurova, sürekli olarak aldığı büyük yatırımlar, gelişen sanayi ve tarım sektörleri ile birlikte şehrin en değerli bölgesi haline geliyor. Pera Plus projesi ile birlikte daha da değer kazanan Çukurova bölgesi, şehrin merkezinde yaşıyor olmanın tüm ayrıcalıklarını sizlerle buluşturuyor. Evinize birkaç dakikalık mesafede bulunan alışveriş alanları, gündelik hayatta ihtiyacını duyduğunuz her şeye en pratik şekilde ulaşmanızı sağlayacak.

Adana’nın en canlı, en merkezi bölgesinde yer alan Pera Plus konut projesi, giyim ve teknoloji mağazaları, fırın, manav ve süpermarket zincirleri gibi birçok alana kolayca erişmenizi sağlıyor. Böylelikle alışveriş yapmak evinizden uzaklaşmanıza gerek kalmıyor. Gündelik alışverişlerinizi pratik bir hale getiren konut projesi, Adana’nın tam merkezinde sizler için yükseliyor!

 

Doğanın Gücünden İlham Alan Proje!


 

Pera Plus konut projesi bünyesinde, sizler için özel olarak tasarlanmış konut bahçeleri ve peyzaj alanlarına yer veriyor. Yüzlerce farklı bitki türünün yer aldığı, onlarca çeşit ağacın bulunduğu peyzaj alanlarında, doğanın her halini keşfedebileceksiniz. Yaşamın en huzur dolu anlarını deneyimleyeceğiniz konut projesinde, konutunuzda içeriye giren tertemiz kokular ve gününüze eşlik edecek kuş sesleri ile kusursuz bir hayatın tam kalbinde yer alacaksınız.

Konut projesinin oldukça geniş bir alanını kapsayan peyzaj alanları, yaşam alanlarınızı zenginleştiriyor. Konutunuza misafir olacak doğanın kokusu, gündelik yaşamınıza eşlik eden yeşil alanlar keyifli manzarasıyla, benzersiz bir konut hayatının merkezinde olacaksınız.
Adana’nın en kaliteli konut projesinde, doğanın kalbinde yer alacak, yeşil rengin her tonunu burada hissedeceksiniz. Pera Plus konut projesiyle birlikte şehrin keşmekeşinden uzakta, doğa ile iç içe, huzurlu bir yaşamın içinde yer alacaksınız!

 

Sporun Keyfini Bu Proje ile Çıkarın!


 

Şehrin en kapsamlı konut projesi, düzenli bir şekilde spor yapabilmenize olanak tanıyor. Bünyesinde tam donanımlı spor ve fitness alanlarına yer veren Pera Plus, dilediğiniz her spor aktivitesini rahatlıkla yapabilmenizi sağlıyor! Aynı zamanda basketbol, futbol sahalarına da yer verilen konut projesinde, bir de tenis kortu yer alıyor. Aileniz ve arkadaşlarınızla birlikte keyifli vakitler geçirip düzenli olarak sporlarınızı yapabilecek, özellikle spor alanlarında komşuluk ilişkilerinizi geliştirebileceksiniz. Adana’nın en değerli yapısı olan Pera Plus ile konfor ve kaliteli dolu bir yaşam sizler için şekilleniyor!

 

Keyifli Bir Konut Yaşamının Tadını Çıkarın!


 

Adana’nın en merkezi bölgesi Çukurova’da hayata geçirilen konut projesi, her bütçe için uygun daire fiyatları ve geniş oturma seçenekleri ile benzersiz bir konut hayatı vadediyor! İdeal yaşam alanlarınızı rahat bir şekilde oluşturabileceğiniz konut projesinde, bütçeniz için uygun daire fiyatları sayesinde daire seçimi yaparken zorluk yaşamayacaksınız.

4.000 metrekarelik geniş bir arazi üzerinde hayata geçirilen konut projesi, 78 adet konut dairesine ev sahipliği yapıyor. Aynı zamanda 13 kattan meydana gelen konut projesi, farklı metrekare ölçüleriyle konfor dolu bir yaşam vadediyor! İhtiyaçlarınıza en uygun daire seçeneğini rahatça seçebileceğiniz konut projesinde 2+1 ve 3+1 oturma seçenekleri yer alıyor!