Passage Bornova Projesi İzmir’de Kusursuzluğu Vadediyor!

Passage Bornova, şehrin en iddialı konut projeleri arasında yerini aldı! Lüks dizaynı ve satılık daire fiyatları ile İzmir konut projeleri içinde bir yıldız gibi parlayan yapı, kusursuz bir yaşam vadediyor! Keyif ve konfor dolu bir konut deneyimi, şehrin en merkezi bölgesinde sizleri bekliyor!

 

Passage Bornova Projesi, Şehrin Tam Kalbinde!


 

İzmir’in en hızlı gelişim gösteren bölgesi Bornova, yıl boyu aldığı büyük yatırımlar ve gelişen sanayisi ile şehrin en değerli bölgelerinden biri olarak gösteriliyor. Passage Bornova projesi ile birlikte çok daha fazla değerlenen ilçe, merkezde yaşıyor olmanın tüm ayrıcalıklarını sizlere hissettiriyor! Şehrin en merkezi bölgesinde, kusursuz bir yaşam sizler için şekil alıyor!

Evinize birkaç dakikalık mesafesinde bulunan alışveriş alanları, günlük hayatta ihtiyacını duyduğunu her şeye en pratik yoldan ulaşmanızı sağlıyor. İzmir’in en popüler bölgesinde yer alan konut projesi, aynı zamanda giyim mağazaları, fırın, manav, süpermarket zincirleri gibi birçok alışveriş alanına yürüyerek erişim sağlayabiliyorsunuz.

 

Kullanışlı Daire Tasarımlarını Keşfedin!


 

İzmir’in en prestijli konut projesi olan Passage Bornova, oldukça geniş bir arazinin üzerinde hayata geçirildi. Ferah ve kullanışlı daire tasarımlarıyla konfor dolu bir yaşam sunan proje, toplamda 125 adet konut dairesine ev sahipliği yapıyor.

Her metrekaresinin özenle planlandığı konut dairelerinde, huzuru ve konforu tamamıyla hissedecek, konutunuzun her alanında keyif duygusunu hissedeceksiniz.

Farklı metrekare ölçülerine göre değişkenlik gösteren konut daireleri, bütün ihtiyaçlara cevap veren yapısı ile daire seçimi yapmanızı kolaylaştırıyor. Toplamda 7 kattan meydana gelen konut projesinde 1+0, 1+1 ve son olarak da 2+1 daire tipleri yer alıyor! 45 metrekare ile 74 metrekare arasında değişkenlik gösteren konut dairelerinde, ferah bir yaşam sizleri bekliyor!

 

Passage Bornova ile Şehrin Her Noktasına Erişin!


 

İzmir’in en değerli bölgesi Bornova’da hayata geçirilen konut projesi, şehir içi seyahatlerinizin tümünü konforlu bir duruma getiriyor. Toplu ulaşım seçeneklerine dakikalar içinde erişmenize olanak sağlayan proje, otobüs ve metro duraklarına çok yakın bir konumda yer alıyor. Böylelikle şehir içindeki tüm yolculuklarınız kolay ve pratik bir hale geliyor.

Aynı zamanda şehirdeki bütün bağlantı yollarına komşu durumda olan konut projesi, şahsi aracınız ile yapacağınız tüm seyahatleri de kolaylaştırıyor. Merkezi lokasyonu sayesinde hayatınızı kolaylaştıran proje, ulaşım konusunda birçok ayrıcalığı sizlerle buluşturuyor! İzmir’in en prestijli konut projesinde, kusursuz bir deneyim sizler için şekil alıyor!

 

Passage Bornova Projesi ile Doğayı Keşfedin!


 

Üst düzey bir konut deneyimi vadeden Passage Bornova projesi, İzmir’in en merkezi bölgesinde yükseliyor! Konforlu ve kaliteli bir yaşamın öncülüğünü yapan proje, özel tasarlanmış peyzaj alanlarıyla da hayatınıza değer katıyor. Onlarca farklı bitkinin bulunduğu yeşil alanlar, süs havuzu ve kameriyeleri ile gündelik hayatın en keyifli anlarını yaşayabileceksiniz!

İzmir’in doğal yapısı ile tamamen uyumlu bir şekilde hayata geçirilen konut projesi, ferah bir doğa ortamını, konut alanlarınıza taşıyor. Tertemiz çimenlere uzanıp hayaller kuracak, kameriyelerde sevdiğiniz kişilerle birlikte keyif dolu vakitler geçirebileceksiniz! Şehrin en iddialı konut projeleri arasında yer alan Passage Bornova, yaşamınızın her anına güzellik katacak!

 

Kolay Bir Şekilde Konut Sahibi Olun!


 

İzmir’in en özel konut projeleri arasında yerini alan Passage Bornova, son derece ferah ve kullanışlı daire tasarımlarına bünyesinde yer veriyor. Satılık daire fiyatları ile dikkat çeken konut projesi, farklı ödeme seçenekleri sayesinde de kolay bir şekilde konut sahibi olmanızın önünü açıyor!

Taksitlendirme seçeneklerine yer verilen konut projesinde, bütçeniz için en uygun ödeme planını rahatça yapabilecek, banka kredisi seçeneği ile zorlanmadan ödeme gerçekleştirebileceksiniz! İzmir’in en değerli yerleşim bölgesi Bornova’da, eşi benzeri olmayan bir konut deneyimin tam kalbinde yer alacaksınız!